Jesteś tutaj: Strona główna » Przemysłowe maszyny i urządzenia » MERCATOR Tomasz Jaworski
 
 

MERCATOR Tomasz Jaworski

Zajmujemy się importowaniem profesjonalnego sprzętu głównie dla przemysłu maszynowego, hutniczego i energetycznego.
W naszej ofercie znajdują się akcesoria techniki prózniowej takie jak pompy, przyssawki, chwytaki, także transportery kabli, peszle i dławiki. Oferujemy osprzęt obrabiarkowy oraz technologie uszczelniania i naprawy odlewów, w tym własne opracowania masy szpachlowej do odlewów żeliwnych i lakieru elektroprzewodzącego do zastosowań galwanicznych.

Dostarcza zakładom przemysłowym nie tylko towary wielotonażowe jak surówka, żelazostopy, a także części maszyn w małych i średnich seriach takie jak uszczelki, peszle, osłony obrabiarkowe, łączniki, elementy techniki próżniowej.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Wilcza 29a/4
miasto:
00-544 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2249296, 21.0165031

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 625 65 41
FAX:
(22) 625 66 60
kom:
+48 508 069 773
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 6545).
Firmy mazowieckie

 • ErgoKuchniePL
  adres: 00-001 Warszawa, Niebieska
  branża: Usługi biurowe
  Nagrzewacze wody firmy Dafi to małe urządzenia o sporej mocy. Wiele osób używa w prywatnych lokalach bojlery, okazuje się natomiast, że ogrzewacze Dafi nie ustępują im, jeśli idzie o efektywność. Doświadczenia, jakie przeprowadziła marka FORMASTER S.A i kilkuletnie doświadczenia dowodzą, iż przeciętna żywotność elektrycznego ogrzewacza wody DAFI, przy prawidłowej eksploatacji sięga aż 8 lat. Podgrzana woda jest izolowana od temperatury zewnętrznej. Jedyne wymagania,. ...
 • Gellex sp. z o.o.
  adres: 03-994 Warszawa, Wał Miedzeszyński 646
  branża: Fotografia
  Oferujemy specjalistyczne atramenty wodne, sublimacyjne, solwentowe, światłoutwardzalne (UV) i olejowe, płyny czyszczące, papiery fotograficzne, media, drobne części zamienne i akcesoria wspomagające druk atramentowy. Obsługujemy wszystkie techniki i zastosowania druku atramentowego - fotografia cyfrowa, grafika reklamowa, giclee, proof atramentowy, wydruki wielkoformatowe, sublimacja, nadruki na tkaninach.
 • SPARROW EIGHT. Zbigniew Wróbel
  adres: 03-149 Warszawa, Aluzyjna 23 G/709
  branża: Chemia
  Nasz sukces budujemy na dostarczeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sferze zastosowania środków czystości. Świadomi jesteśmy nowej, wypracowanej w światowych laboratoriach jakości, którą wyróżniają się nasze produkty. Tę świadomość pragniemy Państwu przekazać.
 • MTM Digital S.c.
  adres: 02-038 WARSZAWA, ul. Akademicka 3/104
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Producent i dystrybutor programów dla budownictwa. Oferujemy między innymi programy do: kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, wyceny inwestycji, świadectw energetycznych ... oraz wydawnictwa i bazy cenowe.
 • FREZPOL Sp. z o.o.
  adres: 08-110 SIEDLCE, ul. Brzeska 149
  branża: Obróbka metali, wyroby metalowe, metale kolorowe
  Firma FREZPOL powstała w roku 1994 w Siedlcach. Początkowo, głównym przedmiotem jej działalności był handel narzędziami skrawającymi. Z upływem czasu firma zaczęła wprowadzać do sprzedaży druty i liny stalowe, które ostatecznie całkowicie zdominowały jej ofertę . Obecnie firma FREZPOL posiada pięć przedstawicielstw na terenie Polski oraz jedno w Republice Czeskiej. Zaplecze zaopatrzeniowe stanowi, zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Logistyczne o powierzchni 3. ...

Firmy z branży Przemysłowe maszyny i urządzenia

 • Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.
  adres: 32-083 Balice, ul. Krakowska 50
  Nasza firma oferuje najwyższej jakości przekładnie kątowe. Przez ponad 24 lata swojej działalności na całym świecie doszliśmy do precyzji godnej mistrzów. Oferujemy swoim klientom produkty typu przekładnia planetarna i kątowa, które charakteryzuje idealna precyzja. Dążymy do pełnego zadowolenia wszystkich klientów dlatego też każda nasza przekładnia kątowa jest sprawdzana pod każdym względem. Chcemy, aby nasza firma była kojarzona z najwyższą jakością!
 • ACSE Sp. z o.o.
  adres: 31-223 Kraków, ul. Pachońskiego 2A
  Firma ACSE specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy urządzeń służących do pomiaru i kontroli różnych wielkości fizycznych, takich jak temperatura, wilgotność czy ciśnienie. Firma oferuje w szczególności rejestratory temperatury, czujniki temperatury, kalibratory ciśnienia oraz wiele innych. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.
 • Maverick ochrona przed korozją
  adres: 60-166 Poznań, Wieruszowska 12/16
  Maverick to firma, która od ponad 20 lat dostarcza swoim klientom profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne. W ofercie znajdują sięwysokiej jakości produkty, które kompleksowo ochronią zarówno przed korozją, jak i wilgocią. . ...
 • Formo Plast Bogdan Jeżewski
  adres: 55-200 Oława, Godzikowice 50c
  Formo Plast posiada nowoczesny park maszynowy, w którym wytwarza wysokiej jakości formy wtryskowe. Firma wykonuje m.in.: formy wtryskowe o gabarytach maksymalnych 1500 x 800 x 1000 mm, a także specjalizuje się w podejmowaniu się zleceń nietypowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług firmy.
 • Qnisz ING
  adres: 05-124 Janówek Pierwszy, Nowodworska 96
  Istniejemy od 2003 roku. W tym okresie, dzięki swym umiejętnościom i doświadczeniu, przy wykorzystaniu wiedzy związanej z tematem doboru napędów i projektowaniem systemów kontroli parametrów energii elektrycznej, zjednaliśmy sobie rzeszę zwolenników. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Naszym wiodącym produktem w sprzedaży są falowniki. Ponadto oferujemy: reduktory, elektrowibratory, silniki elektryczne, motoreduktory, koła pasowe i inne, znanych polskich jak i światowych. ...