zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

Amsort Sp. z o.o.

Firma Amsort Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1993 roku. Jesteśmy liderem wśród polskich producentów przenośników z profili aluminiowych. Oferujemy kompletne systemy transportujące - przenośniki, systemy automatyzacji montażu, regały przepływowe, zintegrowane konstrukcje dystrybucyjno-sortujące, dźwigi przemysłowe a także zajmujemy się dystrybucją elementów konstrukcyjnych takich systemów na bazie wyłączności: elastycznych taśm transportujących, taśm segmentowych z tworzywa i łańcuchów przenośnikowych, taśm siatkowych, rolek i listew rolkowych, elektrorolek, elektrobębnów a także szczotek technicznych.

Zastosowanie naszych produktów zwiększa możliwości produkcyjne przedsiębiorstw naszych Klientów poprzez usprawnienie przepływu materiałów i gotowych wyrobów a także optymalizację procesów logistycznych. Nasi zagraniczni dostawcy są powszechnie znani w Europie i Stanach Zjednoczonych ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów a także umiarkowane ceny i elastyczność w dopasowywaniu się do potrzeb Klientów. Jako ich przedstawiciel kierujemy się tymi samymi założeniami - zadowolony Klient jest gwarancją własnego powodzenia.


Firma Amsort Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ZGODNY Z WYMOGAMI NORMY ISO 9001:2000. Daje to gwarancję naszym Klientom, że otrzymują od nas produkty najwyższej jakości, po konkurencyjnych cenach, a przede wszystkim - z profesjonalną obsługą handlową i serwisem.

Dane adresowe firmy

Adres:Wspólna Droga 4
Miasto:05-850 Jawczyce
Powiat:warszawski zachodni
Województwo:mazowieckie
GPS:49.9451832, 20.1801108

Dane kontaktowe

Telefon(y):22 664 38 87

Branże

 Przemysłowe maszyny i urządzenia


Tagi

 przenośniki, taśmy przenośnikowe, wulkanizacja taśm, systemy sortujące, szczotki techniczne, rolki, elektrorolki, sysemy automatyzacji montażu, rolki wielokierunkowe, uni-chains, itoh denki

Lokalizacja firmy