Jesteś tutaj: Strona główna » Przemysłowe maszyny i urządzenia » AERO SYSTEM Sp. z o.o.
 
 

AERO SYSTEM Sp. z o.o.


Firma AERO SYSTEM jest Generalnym Wykonawcą inwestycji przemysłowych.
Specjalizuje się w projektowaniu i budowie linii technologicznych do zakładów spożywczych i chemicznych. Kontrakty prowadzone są wielo-branżowo:
- technologia
- konstrukcje
- chłodnictwo
- wentylacja
- elektryka
- automatyka
Kadra inżynierska z15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budowami zapewni wysoką jakość realizowanych inwestycji.
AERO SYSTEM dostarcza kompletne rozwiązania do branzy spożywczej takie jak stacje CIP, pasteryzatory przepływowe, mieszalniki i reaktory, wymienniki oraz całe linie produkcyjne do ciasta, czekolady, koncentratów, soków czy wody mineralnej.
W branży chemicznej firma realizuje kontrakty związane z przygotowaniem surowców.
Kompletne linie produkcyjne dostarczane przez AERO SYSTEM składają się z takich elementów jak:
- zbiorniki buforowe
- dozowniki
- mieszalniki
- disolwery
- rurociągi grzewcze
- linie rozlewnicze do opakowań
Wieloletnie doświadczenie oraz liczna kadra inżynierska pozwala firmie na podejmowanie obszernych zakresowo kontraktów, praktycznie na całym świecie.


Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Ligocka 103
miasto:
40-568 Katowice
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
327232257
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 93820).
Firmy śląskie

 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Gabinet Rehabilitacyjny Artur Serwatka
  adres: 40-486 Katowice, Mysłowicka 5/29
  branża: Rehabilitacja, masaż
  W ramach oferty naszego ośrodka zapewniamy skuteczne działanie rehabilitacyjne oraz terapeutyczne prowadzone w stosunku do pacjentów, którzy cierpią na poważne urazy układu nerwowego oraz narządów ruchu. W ramach naszych działań zapewniamy opiekę ze strony doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się prowadzeniem leczenia usprawniającego w warunkach domowych oraz naszych gabinetach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TELVIS Sp. z o.o.
  adres: 40-186 Katowice, ul. Karoliny 4
  branża: Telefoniczny sprzęt, centrale
  Firma Telvis od ponad dwudziestu lat oferuje najwyższej jakości urządzenia i systemy łączności telefonicznej oraz alarmowo-rozgłoszeniowej w wykonaniu przemysłowym dla stref zagrożeń grupy I - kategorii M1 i grupy II - kategorii 1. Nasze wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty w zakresie spełnienia dyrektyw ATEX 100A i EMC Unii Europejskiej co upoważnia do stosowania znaku CE. Oprócz najwyższej jakości urządzeń zapewniamy pełną współpracę w zakresie. ...
 • SEBASTIAN GABOR BIURO RACHUNKOWOŚCI FINANSOWEJ I PODATKOWEJ
  adres: 44-100 Gliwice, Dolnych Wałów 21/3
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  Biuro rachunkowe Gliwice zaprasza do siebie, jeżeli potrzebujesz: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia wszystkich ksiąg rachunkowych i ewidencji ryczałtu. Jako profesjonaliści zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych firm oraz średnich spółek i przedsiębiorstw. Służymy Wam dobrą poradą na każdym etapie współpracy. Zawsze otrzymacie od nas zwrotne informacje, jeżeli tylko zgłosicie taką potrzebę. Zajmujemy się również rozliczaniem. ...
 • BALKART producent artykułów promocyjnych i reklamowych
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Michałowskiego 17
  branża: Reklama i marketing
  BALKART - producent z ponad 30-letnim doświadczeniem oferuje artykuły promocyjne i reklamowe: medale, statuetki, breloki, otwieracze, metalowe znaczki z logo - pinsy. Główny profil produkcji obejmuje wyroby na zlecenie, według wzorów projektowanych dla klienta. W ofercie firmy znajdziecie Państwo również wzory uniwersalne przygotowane w autorskiej pracowni projektowej m.in. statuetki na każdą okazję, breloki hotelowe, medale z wieńcami oraz medale myśliwskie. Hurtowników. ...

Firmy z branży Przemysłowe maszyny i urządzenia

 • SUR-FLEX
  adres: 32-104 Kraków, Przy Arce 5
  W firmie SUR-FLEX doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań Klientów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby proponować Konsumentom bogaty i zróżnicowany asortyment. Rozumiemy też, że najlepszym sposobem na budowanie zaufania do przedsiębiorstw jest po prostu niezawodna jakość produktów. My zajmujemy się dystrybucją wszelkiego rodzaju węży, kompensatorów czy złączy technicznych oraz wielu innych produktów mogących znaleźć szerokie zastosowanie w przemyśle.. ...
 • Protechnika
  adres: 21-400 Łuków, Żelechowska
  Protechnika to firma zajmująca się budową maszyn oraz linii produkcyjnych różnego przeznaczenia, głównie do produkcji brykietu oraz peletu. W naszej ofercie znajdą państwo również urządzenia do produkcji oleju, biopaliw, destylacji oraz wiele innych. Doświadczone biuro konstrukcyjne oraz bogaty park maszynowy pozwala nam produkować urządzenia najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.
 • ALC Photonics sp. z o.o.
  adres: 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Kraśnicza Wola 38H
  OPIS FIRMY: ALC Photonics to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na proces czyszczenia, który jest bezpieczny dla materiału. Nasza firma oferuje usługę czyszczenia, które nie wpływa w żaden negatywny sposób na materiał bazowy, nie zużywa środków chemicznych ani ściernych, oszczędza energię i jest przyjazne środowisku, a wszystko to dzięki procesowi jakim jest ablacja laserowa. Stosowana przez ALC Photonics. ...
 • Improvia Engineering & Contracting
  adres: 64-920 Piła, Korczaka 148
  Grupa ImProvia dostarcza profesjonalne usługi z zakresu zarządzania projektami, projektowania, konstrukcji i utrzymania ruchu dla wielu sektorów: przemysłowego, energetycznego, budowy maszyn i infrastrukturalnego. Jesteśmy aktywni na wszystkich etapach procesu realizacji zagadnień począwszy od konceptu poprzez konstrukcję, wykonanie części, montaż, nadzór i odbiór techniczny dla przedsiębiorstw oraz budownictwa lądowego i wodnego.
 • Roj Rudolf
  adres: 43-170 Łaziska Górne, Gostyńska 18
  Profesjonalne usługi dźwigowe na terenie śląska. Oddajemy do użytku naszym klientom sprawdzone i profesjonalne maszyny dźwigowe, żurawie, dźwigi i podnośniki.Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe oferujemy terminowo i w pełni profesjonalnie. Wykonujesz specjalistyczne prace na wysokości? Zdecyduj się na najlepsze usługi dźwigowe. Śląsk, Rybnik, Żory w tych miastach możliwy jest wynajem dźwigów w firmie ROJ RUDOLF.