Jesteś tutaj: Strona główna » Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń » Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.
 
 

Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.

Produkcja i sprzedaż sztućców i galanterii stołowej wykonanych ze srebra, posrebrzanych i ze stali szlachetnej (nierdzewnej) - sztućce, cukiernice, patery, tace, świeczniki, upominki - oraz wykonywanie usług srebrzenia, renowacji i grawerowania.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Ogrodowa 7
miasto:
00-893 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(76) 723 77 33
(22) 620 81 29
FAX:
(76) 723 77 44
(22) 620 81 29
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 56262).




Firmy mazowieckie

 • Monticello Ristorante
  adres: 02-202 Warszawa, Drawska 22
  branża: Gastronomia
  Znakomita kuchnia włoska mieszcząca się na warszawskiej ochocie pod Góką Szczęśliwicką czyli Monticello Ristorante ! Jedzenie, atmosfera, widoki z okna na zjazd dla narciarzy tworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca, że chce się do niego wracać. Idealne miejsce na spotkania z rodziną czy znajomymi, ale także spotkania biznesowe. Wyśmienite menu, które stworzył Giancarlo Russo do tego wyselekcjonowane wina i świetne smakowe kawy. Restauracja prowadzona z ogromną pasją i. ...
 • Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki
  adres: 00-401 WARSZAWA, ul. 3 Maja 5a m.93
  branża: Elektronika
  Naprawa,Instalacja ,Serwis Systemów alarmowych, instalacje antenowe TVB-T oraz SAT, Monitoring -kamery, Kontrola dostepu, Elektronika bram ,szlabany, Zasilacze UPS, Domofony -wideodomofony, Okablowanie strukturalne internetowe/telefoniczne, Instalacje Wi-Fi, Sterowanie urzadzeniami za pomocą telefonii GSM.
 • Serwis-agd-bemowo.pl
  adres: 01-337 Warszawa, Połczyńska 52a
  branża: AGD
  Denerwuje Cię psujące się AGD? Nie masz pieniędzy na nowy sprzęt? Koniecznie odwiedź witrynę serwis-agd-bemowo.pl i zdecyduj się na profesjonalne naprawy sprzętu AGD dla Twojego domu. Naprawiamy takie urządzenia jak mikrofalówki, zmywarki, pralki, płyty indukcyjne, ceramiczne, ekspresy ciśnieniowe i wiele więcej. Zapoznaj się z naszą unikalną ofertą na serwis-agd-bemowo.pl i postaw na prawdziwych profesjonalistów. Działamy na rynku od wielu lat dzięki czemu jesteśmy w. ...
 • UNITRA-UNIZET Sp. z o.o.
  adres: 01-217 WARSZAWA, ul. Kolejowa 15/17
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Sprzedaż hurtowa i detaliczna, bezpośrednia i wysyłkowa podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych. Także sklep internetowy.
 • ConQuest Consulting
  adres: 02-526 WARSZAWA, ul. Opoczyńska 10⁄1
  branża: Doradztwo
  ConQuest Consulting od 16 lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa biznesowego obejmujące badania rynku, badania marketingowe, poszukiwanie partnerów handlowych, analizy konkurencji. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów dla najbardziej niszowych branż (chemiczna, biotechnologiczna, cloud computing) w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do największych. ...

Firmy z branży Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń

 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • PROMET S.A.
  adres: 27-200 Starachowice, ul. 1 Maja 12
  Promet S.A. jest jednym z największych zakładów w Polsce produkującym gwoździe. Początki naszej produkcji sięgają połowy lat 80-tych. Dziś posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki którym nasze produkty są na najwyższym światowym poziomie. Wyroby dostarczamy nie tylko na rynek polski, ale również na rynki zagraniczne. Promet S.A. jest członkiem stowarzyszenia Polski Komitet Narodowy Epal. Od 2008 dysponujemy również nowoczesną linią do cynkowania. ...
 • Gnoma Łukasz Podgóski
  adres: 49-330 Łosiów, Jasiona 7
  Lakiernia proszkowa, firma ma świadczy usługi malowania proszkowego oraz wykonuje konstrukcje stalowe takie jak bramy, ogrodzenia, balustrady, meble metalowe, stojaki itp. Przeprowadzamy również renowacje maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych.
 • ATC MODULE TECHNOLOGY Sp. z o.o.
  adres: 70-892 Szczecin, Mostowa 3
  KONTENERY - produkcja, sprzedaż, wynajem. Kontenery biurowe. Kontenery socjalne. Kontenery magazynowe. Kontenery specialistyczne. Kontenery nowe i używane. Kontenery off-shore (DNV 2.7-1) Modyfikacja standardowych kontenerów ISO do potrzeb klientów. Konstrukcje stalowe. Izolacje techniczne.
 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.