Notariusz Weronika Majewska Kancelaria Notarialna

Chcą Państwo powiadomić swoich znajomych o firmie Notariusz Weronika Majewska Kancelaria Notarialna? To nic prostszego! Wystarcz podać swoje imię oraz adres e-mail znajomego, do którego mamy wysłać wiadomość o firmie.

Podstawowe informacje o firmie:
Nazwa:
Notariusz Weronika Majewska Kancelaria Notarialna
Miasto:
40-048 Katowice
Adres:
ul. Kościuszki 37
Województwo:
Formularz

Twoje imię:
E-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Zabezpieczenie:
Przepisz tekst z obrazka w pole "Token", aby poprawnie wysłać wiadomość.
 
 
Firmy śląskie

 • EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.j.
  adres: 34-300 ŻYWIEC, ul. Sienkiewicza 81
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma Eurofirany z siedzibą w Żywcu istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Jesteśmy największym importerem firan i
 • P.H.U. GAMIX Czesław Gałuszka
  adres: 40-857 KATOWICE, ul. Ondraszka 27
  branża: Kominki, piece, kotły
  W ofercie Gamixu znajdziecie Państwo zarówno materiały zduńskie (np. piece kaflowe), kominki, osprzęt kominkowy jak i żeliwne artykuły ozdobne i użytkowe oraz pompy. Bogata oferta krajowych producentów jest stale poszerzana o materiały bezpośrednio przez nas importowane. Jesteśmy pewni, iż nasza ciekawa oferta oraz fachowa pomoc sprostają Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy hurtownie, firmy, sklepy oraz klientów indywidualnych.
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
  adres: 41-800 Zabrze, ul. Knurowska 19
  branża: Informatyka
  Od 1988 roku tworzymy i wdrażamy systemy informatyczne wspierające zarządzanie. Jesteśmy jednym z czołowych, niezależnych dostawców tego typu rozwiązań dla administracji państwowej i samorządowej. Swój sukces opieramy na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów w dziedzinie informatyki, zarządzania oraz procesów administracyjnych. Preferujemy partnerskie podejście do relacji z naszymi Klientami, starając się zapewnić im kompleksową pomoc w zakresie informatyzacji.
 • Biuro Rachunkowe NOVA-TAX Sp. z o.o.
  adres: 40-844 Katowice, ul. Kossutha 11/518
  branża: Finansowe usługi
  Tworzymy profesjonalne biuro rachunkowe Nova-Tax z Katowic. Nasza oferta obejmuje usługi w zakresie księgowości, m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, obsługa kadr, ZUS. Prowadzenie ewidencji oraz sporządzanie raportów jest mocnym punktem firmy. Profesjonalne reprezentowanie naszych klientów przed urzędami publicznymi jest naszym priorytetem. Biuro rachunkowe w stolicy Śląska prowadzimy od lat. Obsługujemy klientów w języku angielskim i. ...

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat T. Borowiec
  adres: 02-661 Warszawa, Wita Stwosza 20A/3
  Adwokat Tomasz Borowiec oferuje usługi adwokackie i porady prawne. W ramach usług zajmuje się obsługą prawną firm, postępowaniami egzekucyjnymi, odszkodowaniami, zadośćuczynieniami oraz sprawami dotyczącymi podziału spadku i majątku. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie na osiedlu Mokotów. Więcej informacji oraz pełną ofertę znaleźć można na stronie internetowej.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego
  adres: 61-818 Poznań, Taczaka 10
  Kancelaria Adwokacka Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego (sangowski.com.pl) działająca od 15 lat w Poznaniu dostarcza swoje usługi dużym przedsiębiorstwom, ale i kontrahentom indywidualnym. Kancelaria działa na wielu etapach polecając profesjonalne konsultacje i pomoc w zdobyciu odszkodowania wypadkowego, czy w kwestiach wiążących się z wynagrodzeniami. Więcej informacji kancelaria gwarantuje pod numerem: 48 61 8427447 i na swojej stronie.
 • JMK Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Michalak-Królicka
  adres: 50-062 Wrocław, Plac Solny 16
  JMK Kancelaria Adwokacka prowadzi działalność na rynku usług prawniczych w następujących obszarach: Prawo energetyczne Prawo gospodarcze Prawo telekomunikacyjne Prawo karne Prawo rodzinne Prawo administracyjne Prawo upadłościowe Prawo ochrony konkurencji i konsumentów Obsługa prawna prowadzona jest zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.
 • Kancelaria Podatkowa s.c. Alina i Michał Łopuszniak
  adres: 53-015 Wrocław, al. Karkonoska 59
  Kancelaria Podatkowa świadczy swoje usługi od 2002 roku. W zakres naszych usług wchodzą usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe. Pisząc o księgowości mamy na myśli pełną księgowość, KPiR, ZUS, Kadry. W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy opinie prawno podatkowe, reprezentujemy podatników przed Urzędami Skarbowymi, izbami Skarbowymi oraz Sądami Administracyjnymi. Świadczymy usługi na rzecz małych, średnich i dużych firm. Nasi Klienci to również Grupy Kapitałowe.. ...
 • Pietrzyk Kancelaria Prawnicza
  adres: 20-207 Lublin, Turystyczna 9
  Jesteśmy kancelarią prawniczą z Lublina, która wyspecjalizowała się w temacie ochrony pracy. Czyli jeżeli mówimy o ochronie przeciwpożarowej, pierwszej pomocy, pomiarach i przeglądach, wdrażaniu HACCP, nadzorze i szkoleniach BHP, ale także doradztwie prawnym, oferta Kancelarii Prawniczej Pietrzyk jest zdecydowanie godna bardzo dużego zainteresowania. Oferowane produkty/usługi: - kompleksowa pomoc prawna