Kontakt z firmą Międzynarodowe Centrum Informacyjno - Konsultingowe "ICIC", Kijów, Ukraina

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Międzynarodowe Centrum Informacyjno - Konsultingowe "ICIC", Kijów, Ukraina, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Międzynarodowe Centrum Informacyjno - Konsultingowe "ICIC", Kijów, Ukraina
Miasto:
03-148 Lwów
Adres:
Frunze 19
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Tomex
  adres: 86-031 Osielsko, Słoneczna 17
  branża: Imprezy, przyjęcia
  Firma Tomex organizuje niezapomniane imprezy okolicznościowe na terenie Bydgoszczy i okolic. Przygotujemy każdą imprezę firmową, bankiet czy przyjęcie. Zapewniamy przy tym wspaniały catering - serwowane przez nas jedzenie zasmakuje wszystkich gościom. Gwarantujemy niskie ceny oraz zadowolenie z zabawy. Organizacja bankietów to nasza największa pasja. Nasza siedziba znajduje się w Osielsku. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!
 • Panger - explore information
  adres: 85-864 Bydgoszcz, Modrakowa 76/71
  branża: Pozostała działalność usługowa
  Panger - explore information, to firma, która powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie rynku w dziedzinie profesjonalnego zdobywania informacji jako czynnika niezbędnego do dynamicznego rozwoju firm branży handlowej i produkcyjnej. Panger - explore information, jest niezależną firmą, specjalizującą się w gromadzeniu, selekcji i prezentacji informacji w zakresie niezbędnym do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych oraz osobistych.
 • OPEN-EKSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 85-831 Bydgoszcz, Toruńska 145b
  branża: Budownictwo 2
  wykonawstwo posadzek przemysłowych , handel materiałami i sprzętem do posadzek
 • HANPLAST Sp. z o.o.
  adres: 85-825 BYDGOSZCZ, ul.Wojska Polskiego 65
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Oferujemy wszelkie usługi związane z naszą główną działalnością, jaką jest produkcja detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz produkcja form wtryskowych. Z uwagi na szeroki zakres działalności, obsługujemy klientów kompleksowo, starając się korzystać z najnowszych metod i technologii. Branże, dla których głównie produkujemy, to: - elektronika i elektrotechnika - telekomunikacja - opakowania - rozwiązania logistyczne Dążymy do tego, by zawsze mieć. ...
 • Fabryka Mebli STOLKAR
  adres: 87-300 Brodnica, Niskie Brodno 4
  branża: Meble
  Firma Meblowa Stolkar od 1989 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble kuchenne. W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne meble łazienkowe, szafy, fronty meblowe oraz garderoby. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałości o szczegóły. Przy ich produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą linię produkcyjną.

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marietta Hajduła-Piechowiak
  adres: 66-100 Sulechów, Plac Ratuszowy 26/7
  Kancelaria Radcy Prawnego Marietty Hajduła-Piechowiak zapewnia szeroki zakres usług obejmujących zarówno doradztwo prawne jak i zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji. Usługi prawne oferowane przez naszą Kancelarię opierają się zarówno na doraźnych poradach prawnych, jak i kompleksowej obsłudze prawnej. Kancelaria obsługuje zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Z najwyższą starannością udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej zawsze. ...
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J.
  adres: 42-200 Częstochowa, Dąbrowskiego 26 lok. 1
  Janik i Wspólnicy to kancelaria, której początki działalności sięgają 1994 roku. Składa się ona z doświadczonego zespołu adwokatów i radców prawnych, chętnych do pomocy i świadczenia kompleksowych usług. Specjalizują się oni w prawie cywilnym, karnym i medycznym. Pomagają też w zdobyciu odszkodowania oraz ochronie wizerunku i konkurencji. Chcesz wiedzieć, jak jeszcze mogą Ci pomóc? Skontaktuj się z Janik i Wspólnicy już teraz!
 • Kancelaria Adwokacka Maciej Hajdamowicz
  adres: 82-100 Nowy Dwór Gdański, Wolności 22/17
  Kancelaria Adwokacka Macieja Hajdamowicza mieści się w Nowym Dworze Gdańskim. Placówka oferuje obsługę prawną przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych z terenu województwa pomorskiego. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, administracyjnym, cywilnym lub prawie pracy. Zajmuje się udzielaniem porad, reprezentowaniem klienta w sądzie, produkowaniem aktów prawnych, dochodzeniem odszkodowań, a także prowadzeniem spraw o wykroczenia bądź przestępstwa skarbowe,. ...
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Rafał Goździewski
  adres: 15-232 Białystok, ul. Mickiewicza 82/1
  Kancelaria adwokata Rafała Goździewskiego świadczy zlecenia prawne na europejskim pułapie, które spełniają oczekiwania klientów indywidualnych w aspekcie wszelkich dziedzin prawa. Jeśli chodzi o podmioty gospodarcze mecenas Rafał Goździewski proponuje wsparcie prawne w sprawach związanych z prawem ubezpieczeń. Dokładna propozycja owego adwokata mieści w sobie pisanie każdego typu pism, kontraktów, występowanie w roli obrońcy ewentualnie pozostałe czynności prawne przed. ...
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp. k.
  adres: 35-055 Rzeszów, ul. Naruszewicza 13
  Usługi kancelarii prawniczej M. Wojciechowska i Wspólnicy obejmują szeroki zakres, poczynając od spraw korporacyjnych, a na prawie rodzinnym i cywilnym kończąc. Kompleksowo obsługujemy wszelkie podmioty gospodarcze, sporządzamy umowy, udzielamy porad prawnych, jak również posiadamy rozległą ofertę dla klientów indywidualnych. Nasze działania są etyczne i skuteczne.