Jesteś tutaj: Strona główna » Prawo, kancelarie i radcy prawni » Latos Krystyna Kancelaria radcy prawnego
 
 

Latos Krystyna Kancelaria radcy prawnego

Przedstawiamy ofertę kancelarii radcy prawnego. Stacjonarnie przyjmujemy klientów w Wałbrzychu, ale posiadamy też oddział w Dublinie. Proponujemy porady prawne, sporządzanie rzetelnych opinii, opracowanie od podstaw regulaminów w miejscach pracy, a także kompleksową reprezentację klientów przed urzędami, instytucjami, kontrahentami. Bazujemy na indywidualnym podejściu i doświadczeniu sięgającemu 1991 roku.

Oferowane usługi/produkty:
- porady i pomoc prawna

Dane adresowe firmy

adres:
pl. Magistracki 3
miasto:
58-300 Wałbrzych
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(74) 842 91 08
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 81790).
Firmy dolnośląskie

 • Zenex Skibicka i S-ka
  adres: 54-512 WROCŁAW, ul. Starachowicka 48a
  branża: Znaki drogowe
  Działamy na rynku drogownictwa już od 1995 roku. Od tego czasu, prowadziliśmy produkcję elementów zabezpieczeń drogowych wykonanych z PCV. Nasza linia produkcyjna pieców rotacyjnych do tworzyw sztucznych była przez ten czas dwukrotnie rozbudowywana. Zmieniliśmy również dwukrotnie naszą lokalizację. Z ul. Stanisława Małachowskiego na ul. Paczkowską, kiedy ta lokalizacja okazała się za mała dla naszych potrzeb, przenieśliśmy sie w obecne miejsce na ul. Strachowicką. W. ...
 • P.H.U. "Multi-Pro" Zenon Łabaziewicz
  adres: 59-300 Lubin, Kresowa 6 /1
  branża: Nieruchomości
  Agencja "MULTI-PRO" z Lubina prowadzi usługi w zakresie zakupu nieruchomości realizując marzenia dużej liczby usługobiorców o pięknym lokalu użytkowym oraz działce budowlanej. Biuro "MULTI-PRO" od lat pracuje z wyszkolonymi rzeczoznawcami majątkowymi a także geodetami, architektami oraz notariuszami z Lubina dostarczając usługi zawierające profesjonalną obsługę od czasu audytu stanu prawnego nieruchomości do zawarcia umowy notarialnej. Doświadczeni. ...
 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • ViDiet - Dietetyk kliniczny Wrocław
  adres: 53-110 Wrocław, Pabianicka 25
  branża: Dietetyka, odchudzanie
  Gabinet dietetyczny ViDiet zaprasza osoby zmagające się z cukrzycą, nadciśnieniem, chorobami onkologicznymi i innymi schorzeniami dietopochodnymi na specjalistyczne leczenie dietą. Odpowiednia dieta znacząco pomaga w poprawie zdrowia, nie tylko poprawiając sylwetkę, ale i chory organizm. Lekarz dietetyk w naszym gabinecie przygotuję indywidualnie dobraną dietę. Zapraszamy na konsultacje zarówno osobiście w gabinecie, jak i online.

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski
  adres: 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 16/18
  Powstaliśmy w 1971 roku. Jesteśmy rodzinną kancelarią adwokacką z siedzibą w Gliwicach. Reprezentujemy sprawy osób prywatnych i firm. Proponujemy doraźną pomoc prawną lub stałą opiekę prawną. Współpracujemy z prawnikami reprezentującymi różne dziedziny prawa, dzięki czemu zapewniamy pomoc ze strony kompetentnego eksperta. Udzielamy cotygodniowych, bezpłatnych porad prawnych.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska
  adres: 00-689 Warszawa, Poznańska 38/5
  Przed przystąpieniem do procedury adopcyjnej warto skontaktować się z Radcą Prawnym Lucyną Szabelską, która doradzi państwu rozwiązania usprawniające pozytywne przejście procedury adopcyjnej. Znajomość przepisów dotyczących wsparcia rodziny i systemie pieczy zastępczej można znacznie ułatwić i skrócić tą długą ścieżkę.
 • Adwokat Iwona Mastalerz
  adres: 33-300 Nowy Sącz, Gabriela Narutowicza 3
  Kancelaria adwokat Iwony Mastalerz świadczy usługi osobom prywatnym potrzebującym porady prawnej, jak również przedsiębiorstwom, które pragną zabezpieczyć swoje interesy. Kancelaria gwarantuje profesjonalne doradztwo w różnych sprawach, począwszy od spraw majątkowych, poprzez sprawy konsumenckie a kończąc na rozwodach. Adwokat Iwona Mastalerz specjalizuje się w sporządzaniu pism procesowych i reprezentowaniu Klientów przed Sądem.
 • Michał Maciejczyk Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piszu
  adres: 12-200 Pisz, ul. Warszawska 47 D
  Na mocy ustawy z dnia 25 kwietnia 2018r. o komornikach sądowych (Dz.U.2018.771), komornikom zostały powierzone następujące zadania: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz zabezpieczenie roszczeń, w tym europejskich nakazów zabezpieczenia na rachunku bankowym, z uwzględnieniem wyjątków przewidzianych w ustawie z dnia 17 listopada 1964 r. – Kodeks postępowania cywilnego (Dz. U. z 2018 r. poz. 155, z późn. zm.); 2). ...
 • Kancelaria Adwokacka Martyna Mierzejewska
  adres: 80-853 Gdańsk, Wały Jagiellońskie 28/30
  FILIA KANCELARII W SŁUPSKU, ul. Wileńska 12c/21 Kancelaria świadczy pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Reprezentujemy swoich Klientów przed sądami oraz organami państwowymi. Kancelaria działa na terenie Trójmiasta oraz Słupska, zajmuje się sprawami klientów zarówno z terenu kraju, jak i zagranicy. Kancelaria świadczy pomoc prawną również na terenie całego kraju. W ramach działalności kancelarii oferowana jest zarówno kompleksowa, stała, jak i doraźna,. ...