Jesteś tutaj: Strona główna » Prawo, kancelarie i radcy prawni » Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
 
 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

Komornik sądowy Sławomir Jaworski pomaga między innymi w odzyskaniu długów. Na prośbę wierzyciela z którejkolwiek części kraju prowadzi poszukiwania majątku dłużnika. Na podstawie ustalonych przez niego aktywów decyduje się o formie spłaty długu. W takim przypadku komornik wychodzi poza geograficzny obszar swojego rewiru komorniczego. Umożliwia mu to odpowiednia ustawa. Zajmuje się również sporządzaniem orzeczeń sądowych w sprawach wymagających zabezpieczenia roszczeń jeszcze zanim ruszy postępowanie. Kancelaria Sławomira Jaworskiego funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy i jest otwarta w godzinach od 7.30 do 16. 30 w poniedziałki, środy i piątki. Sam komornik przyjmuje petentów we wtorkowe popołudnia- od 12.00 do 16.00. Strona internetowa dostarczy bardziej szczegółowych wiadomości.

Dane adresowe firmy

adres:
Bernardyńska 13
miasto:
85-029 Bydgoszcz
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
53.1234804, 18.0084378

Dane kontaktowe

telefon(y):
52 322 63 61
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 75764).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.
  adres: 87-100 TORUŃ, ul. Wapienna 10
  branża: Tworzywa sztuczne
  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu zbiorniki, kraty pomostowe i podesty przemysłowe. Firma wychodzi naprzeciw oczekiawanią klientów, oferując realziację nietypowych zleceń. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się owocną współpracą z firmami z sektora energetyki, przemysłu spożywczego czy chemicznego.
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • EFK
  adres: 85-087 Bydgoszcz, ul. Gajowa 85
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Biuro Rachunkowe EFK Marzena Nowicka świadczy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe właściciela biura zostało potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów nr 13353/2006. Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. W biurze EFK mogą Państwo załatwić większość. ...
 • Pracownia Projektowa Piotr Sadowski
  adres: 87-700 Rożno-Parcele, ul. Narcyzowa 7
  branża: Biura projektów
  Zakres świadczonych usług: - projekty budowlane z zakresu budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, budynków inwentarskich wraz z infrastrukturą towarzyszącą, budynków garażowych i gospodarczych; - adaptacje projektów typowych; - wykonywanie wizualizacji architektonicznych; - inwentaryzacje budowlane; - i inne

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Kancelaria Adwokacka- Michał Gostkowski
  adres: 81-391 Gdynia, Świętojańska 59/4
  Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Gostkowskiego prowadzi obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. W zależności od potrzeb, Kancelaria służy Klientom pomocą zarówno w swojej siedzibie, jaki w miejscu działalności Klienta. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego.
 • Kołodziejska & Mindykowski KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
  adres: 80-280 Gdańsk, Szymanowskiego 2 lok. 2.11A
  Kancelaria radców prawnych świadcząca kompleksową pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych na terenie Gdańska i okolic. Proponujemy Państwu stałą ochronę prawną, zastępstwo procesowe oraz opinie i porady prawne. Specjalizujemy się w prawie korporacyjnym, budowlanym, cywilnym, administracyjnym i nieruchomości.
 • Węgłowski Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Andrzej Węgłowski
  adres: 11-200 Bartoszyce, Kętrzyńska 48
  Firma Węgłowski transportem zajmuje się od 1987 roku. Osiemnaście lat to okres ciągłego zdobywania i pomnażania wiedzy na temat drogowego transportu towarów. To także okres budowy nowoczesnej firmy od podstaw. Od 1993 roku poszerzyliśmy zakres swoich usług o transport międzynarodowy i spedycję . Tak długi okres działalności na rynku pozwolił nam na poznanie zasad funkcjonowania transportu od zachodnich po wschodnie granice Europy, a często wykraczając daleko także poza jej. ...
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Hernacki
  adres: 85-072 Bydgoszcz, pl. Weyssenhoffa 2/3
  Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy świadczy konsultacje oraz porady na temat przepisów prawa. Kancelaria reprezentuje swoich klientów na wszystkich etapach postępowań w sądach w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych, a także w sprawach administracyjnych. Kancelaria adwokacka działa w obrębie Bydgoszczy, a także całego kraju. Oferujemy konsultacje prawne także dla podmiotów gospodarczych.
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Jaszecki
  adres: 01-651 Warszawa, Gwiaździsta 5 B / 23
  Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Obsługa w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych obejmuje porady prawne w formie konsultacji osobistych lub za pośrednictwem Internetu oraz reprezentowanie w sprawach z zakresu: prawa cywilnego (m.in. postępowania dotyczące nieruchomości, wykonywania umów, o odszkodowanie, o zapłatę), prawa rodzinnego (m.in. postępowania o rozwód, o. ...