Jesteś tutaj: Strona główna » Prawo, kancelarie i radcy prawni » Kancelaria ULTIMA sp. z o.o.
 
 

Kancelaria ULTIMA sp. z o.o.

Kancelaria ULTIMA zajmuje się kompleksową obsługą prywatną osób fizycznych oraz firm. Oprócz fachowego wsparcia z zakresu prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa pracy i innych dziedzin prawa, zajmujemy się także pozyskiwaniem odszkodowań na rzecz naszych klientów oraz świadczymy usługi windykacyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, czekamy na państwa telefony i maile.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Sienkiewicza 5 lok 52
miasto:
15-092 Białystok
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(+48) 085 741 44 33
kom:
(+ 48) 531 423 300
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 89544).
Firmy podlaskie

  • AAPLUS Auto wypożyczalnia Białystok
    adres: 15-76 BIAŁYSTOK, ul. Ogrodniczki 45A
    branża: Wynajem maszyn i sprzętu bez obsł. operatorskiej, wypoż. sprzętu osobis. i AGD
    Firma istnieje od 1995r. Zajmujemy sie wynajmem samochodow osobowych. W ofercie posiadamy miedzy innymi: Daewoo,Audi,Opel,Ford,Bmw,Chrysler ... Bialystok tel. (085)6611830, 0601827788 Na terenie woj.podlaskiego dowoz auta do klienta.
  • forEXPO - Pomocja Zagraniczna
    adres: 15-337 Białystok, ul. Pułaskiego 59/53
    branża: Agencja Reklamowa
    Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowej kampanii reklamowej w mediach zagranicznych, poczynając od prasy zagranicznej (specjalistycznej i ogólnotematycznej) poprzez internet (katalogi i portale branżowe), radio i telewizję. Wykorzystując doświadczenie i kontakty w środowisku prasy zagranicznej doradzamy jak i gdzie zareklamować Państwa produkty. Nasza oferta zawiera również tłumaczenie tekstu reklamy oraz profesjonalne opracowanie graficzne.
  • INTRATEL Sp. z o.o.
    adres: 15-113 BIAŁYSTOK, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 39A
    branża: Informatyka i działalność pokrewna
    Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa realizacja projektów teleinformatycznych w zakresie wdrażania oraz integracji systemów i aplikacji biznesowych klasy ERP, jak i CRM, a także integracja sieci LAN/WAN, energetycznych i telekomunikacyjnych. Ponad to firma zapewnia dostawę urządzeń komputerowych, takich jak: stacje robocze, serwery, drukarki, itd. Posiadając bogate doświadczenie w dziedzinie usług outsourcingowych oraz grupę doskonałych fachowców, nasza. ...
  • FEMMESTUDIO Niemyjska Magdalena
    adres: 15-697 Białystok, Orląt Lwowskich 6
    branża: Fotografia
    Magdalena Niemyjska to artystka zajmująca się tworzeniem zachwycających fotografii ślubnych, terenowych i portretowych. Proponowane przez nią fotografie charakteryzują się intrygującym klimatem. Fotograf Magdalena Niemyjska swoją działalność prowadzi głównie na terenie Białegostoku i okolic. Dzięki prawdziwej pasji i całkowitemu zaangażowaniu fotografie ślubne, które są tworzone na zamówienie klientów idealnie oddają charakter fotografowanej uroczystości i stają się. ...
  • AAPLUS Auto wypożyczalnia Białystok
    adres: 15-76 BIAŁYSTOK, ul. Ogrodniczki 45A
    branża: Wynajem maszyn i sprzętu bez obsł. operatorskiej, wypoż. sprzętu osobis. i AGD
    Firma istnieje od 1995r. Zajmujemy sie wynajmem samochodow osobowych. W ofercie posiadamy miedzy innymi: Daewoo,Audi,Opel,Ford,Bmw,Chrysler ... Bialystok tel. (085)6611830, 0601827788 Na terenie woj.podlaskiego dowoz auta do klienta.

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

  • Rajmund Niwiński Prawnik Dusseldorf
    adres: 40-237 Düsseldorf, Grafenberger Allee 120
    Kancelaria nakłady główny nacisk na obsługę prawną przedsiębiorstw poruszających się w polsko-niemieckim obrocie gospodarczym. Wynikają stąd specjalizacja w zakresie niemieckiego prawa spółek i prawa handlowego oraz ukierunkowanie również z dziedzinach opisanych bliżej w punktach menu obok. Natomiast wiedza i kompetencje kancelarii rosną z zapotrzebowaniami naszych klientów a wszechstronne wykształcenie prawnicze w Niemczech pozwala na profesjonalną obsługę.
  • Joanna Prochownik Kancelaria Radcy Prawnego
    adres: 70-786 Szczecin, Wierzyńskiego 14/4
    Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Prochownik świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej na rzecz klientów prywatnych oraz firm. Nasza oferta obejmuje konsultacje i opinie prawne, sporządzanie projektów umów, prowadzenie spraw w sądach powszechnych i administracyjnych. Naszą specjalizacją są sprawy rozwodowe oraz dotyczące prawa upadłościowego.
  • Kancelaria prawna Damian Sieradz
    adres: 26-600 Radom, Miła 17
    Oferta Kancelarii Prawnej z Radomia obejmuje pomoc dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców i spółek. Adwokaci i radcowie prawni z kancelarii prowadzą sprawy o odszkodowania, z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, cywilnego, spadkowego, pracy, autorskiego. Firmy mogą skorzystać z pomocy obejmującej zagadnienia prawa spółek, zamówień publicznych. Prawnicy prowadzą sprawy o windykację, zajmują się obsługą procesów upadłościowych i naprawczych, reprezentują. ...
  • KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JAN BABSKI
    adres: 70-440 Szczecin, Księcia Bogusława X 5/3
    Jeśli potrzebne ci wsparcie w negocjacji w różnych sprawach prawnych, bądź sporządzenie: opinii eksperckich, projektów umów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, skarg kasacyjnych i skarg do Trybunału w Strasburgu skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką adwokata Dariusza Jana Babskiego. Świetne obeznanie w casusach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa spadkowego, ale także prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa podatkowego oraz prawa pracy. ...
  • Kaliszczak
    adres: 78-600 Wałcz, Sądowa 1/7a
    Serdecznie witam państwa na moim profilu. Nazywam się Katarzyna Kaliszczak i jestem adwokatem. Pracuję na terenie Wałcza i okolic. Swoim doświadczeniem pomogłam dużej ilości klientów w trudnej sytuacji. Mimo młodego wieku mogę się pochwalić sporym doświadczeniem, rozwagą i wyrozumiałością. Serdecznie zapraszam na wizytę w moim gabinecie lub kontakt telefoniczny.