Jesteś tutaj: Strona główna » Prawo, kancelarie i radcy prawni » Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy
 
 

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy to biuro skupiające radców prawnych i adwokatów z siedzibą w Warszawie. Nasza misja to profesjonalna reprezentacja i ochrona Twoich interesów. Działamy sprawnie i dynamicznie, w pełni angażując się w powierzone nam sprawy.

CHCEMY SUKCESU NASZYCH KLIENTÓW

Z pasją pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów, bez względu na to, jak wiele przeszkód napotykają. Wyzwania naszych klientów są naszymi wyzwaniami, a my zrobimy wszystko, aby pomóc im we właściwy sposób osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.

W przypadku klientów biznesowych zapewniamy pełne bezpieczeństwo prawne funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zawieranych transakcji. Najważniejsze jest dla nas takie dopasowanie rozwiązań aby klient jasno widział płynące z nich korzyści. Stale powiększamy wiedzę z zakresu przepisów oraz aspektów prawnych środowiska biznesowego klienta tak aby optymalnie zabezpieczać interesy w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Przy współpracy z klientami indywidualnymi naszym głównym celem jest poznanie problemu i potrzeb. Utrzymanie udanych i satysfakcjonujących relacji z konsumentami to dewiza naszej kancelarii i absolutna podstawa udanej kooperacji.

KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

Korzystamy z naszej wiedzy, rygoru intelektualnego i doświadczenia, aby pomagać klientom realizować ich cele. Nasz zespół stale się rozwija i poszerza wiedzę, którą dzielimy się z klientami. Jesteśmy kreatywni i staramy się szukać innowacyjnych rozwiązań trudnych problemów. Dysponujemy najnowszymi narzędziami technologicznymi, dzięki czemu zapewniamy klientom coraz wydajniejszą i skuteczniejszą obsługę.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Puławska 538
miasto:
02-884 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
221255028
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 94150).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Grupa Kapitałowa Obligo
  adres: 91-072 Łódź, Legionów 93/95
  Grupa Obligo powstała w 2000 r., by w skuteczny sposób rozwiązywać problemy firm z wierzytelnościami. W skład Grupy Kapitałowej Obligo wchodzi profesjonalne biuro windykacji należności - Obligo Sp. z o.o. oraz Kancelaria Adwokacka OBLIGO KAPPES i Spółka Sp.k. Od początku istnienia celem Grupy Obligo jest świadczenie usług poprawiających płynność finansową przedsiębiorstw oraz pełna obsługa prawna spółek. Reprezentując Klientów na terenie całej Polski oraz. ...
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka
  adres: 20-601 Lublin, Tomasza Zana 11a/12
  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka już od wielu lat zajmuje się fachową oraz kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i doradztwem na rzecz osób fizycznych. Posiada ona niezwykle bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, osób fizycznych, czy też w prowadzeniu sporów sądowych. Może z powodzeniem reprezentować swych klientów przesz sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracyjnymi. Oferowane produkty: - prawo cywilne - prawo. ...
 • Kancelaria Notarialna Janina Durzyńska-Trybus
  adres: 41-709 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 49/1
  Notariusz Janina Durzyńska-Trybus udziela bezpłatnych porad prawnych związanych z podejmowanymi czynnościami, a także sporządza akty notarialne i dokonuje innych czynności notarialnych. Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czarnoleśnej 49/1. Bardzo dobry dojazd mają tu mieszkańcy takich miast jak Katowice, Chorzów, Zabrze, Mikołów czy Świętochłowice. Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i fachową obsługę Państwa sprawy.. ...
 • Windykacja Sp. z o.o.
  adres: 62-800 Kalisz, ul. Górnośląska 60-62/11
  Firma Windykacja Sp. z o.o. to firma windykacyjna o ugruntowanej pozycji na rynku windykacji. Firma działa od 2002 roku i zajmuje się skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Na ofertę firmy składają się następujące usługi i produkty: - windykacja należności na zlecenie lub cesja wierzytelności - działania prewencyjne: pieczątki, naklejki, monity, wezwania do zapłaty, - wywiad gospodarczy - czyszczenie bilansu - giełda wierzytelności
 • Kancelaria Adwokacka Spółka Cywilna
  adres: 45-065 Opole, ul. Władysława Reymonta 9/2
  Kancelaria prawna z biurem w Opolu (ul. Reymonta 9/2). Kancelaria wspiera proces odzyskiwania należności oraz odszkodowań. Uczestniczy w rozwodach i przy podziale majątku wspólnego, opiniuje i tworzy umowy wykorzystywane przy rozwijaniu biznesu, a także doradza w aspekcie przyjęcia, bądź odrzucenia spadku. Kancelaria obsługuje korespondencję po angielsku, francusku, niemiecku.