Jesteś tutaj: Strona główna » Prawo, kancelarie i radcy prawni » Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska Wejherowo Trójmiasto
 
 

Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska Wejherowo Trójmiasto


Kancelaria Adwokacka Joanna Szlońska Wejherowo, Trójmiasto

Kompleksowa pomoc prawna, zastępstwo procesowe, sporządzanie umów. Sprawy karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, administracyjne, gospodarcze, prawo pracy itp.

Czym się zajmujemy:

Spcejalizcje:

- Prawo karne
- Prawo cywilne
- Prawo rodzinne
- Prawo spadkowe
- Prawo pracy
- Prawo ubezpieczeń społecznych
- Prawo administracyjne
- Prawo gospodarcze
- Odszkodowania

Formy pomocy:


- Porady prawne
- Prowadzenie spraw przed Sądami i Urzędami
- Obrona w sprawach karnych i wykroczeniowych przed Sądami i organami ścigania
- Reprezentowanie pokrzywdzonych
- Sporządzanie i opiniowanie umów i pism
- Prowadzenie negocjacji, rokowań i pertraktacji ugodowych
- Zlecenia niestandardowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta
- Porady prawne online

Skontaktuj się: tel: 728466701 - Joanna Szlońska


O Kancelarii - zasady współpracy

Drogę w kierunku otwarcia własnej Kancelarii Adwokackiej rozpoczęliśmy już w 2008 r. Od tego czasu poszerzamy swoją wiedzę z zakresu prawa, zdobywamy doświadczenie i umiejętności w zakresie udzielania pomoc prawnej zarówno Klientom indywidualnym jak i pełnej obsługi przedsiębiorców.

Dzięki odbytej aplikacji, zdanemu egzaminowi zawodowemu, a przede wszystkim dzięki wieloletniej pracy na rzecz innych adwokatów, radców prawnych i przedsiębiorców doskonale wiemy jakie są oczekiwania i potrzeby Klientów.
paragraf

O wysokim poziomie naszej wiedzy prawnej świadczy fakt uzyskania nagrody od Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku za najlepszy wynik Egzaminu Adwokackiego. A także zdobywane w toku kształcenia nagrody na konkursach z poszczególnych gałęzi prawa: prawa finansowego, prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego, prawa rzymskiego, prawoznawstwa, historii państwa i prawa polskiego. Szczycimy się również II miejscem w konkursie krasomówczym organizowanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Gdańsku co świadczy o wysokich kwalifikacjach oratorskich, niezbędnych do profesjonalnego występowania na rozprawach w toku postępowań sądowych i administracyjnych.


Stworzenie własnej Kancelarii jest dla nas okazją do wykorzystania całej wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas dotychczasowej praktyki oraz wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wiemy, że dla Klienta jego sprawa jest najważniejsza. Wiemy też, że nie ma dwóch identycznych problemów. Dlatego gwarantujemy indywidualne podejście, pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, skrupulatną analizę każdego problemu i poświecenie maksimum czasu i energii na każde zagadnienie. Chcemy służyć naszą wiedzą i doświadczeniem w celu zaproponowania najkorzystniejszych, najprostszych i najtańszych rozwiązań problemów prawnych.
paragraf

Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni w której Klient będzie mógł uzyskać profesjonalną poradę zarówno przed podjęciem decyzji w kluczowych dla niego sprawach prawnych,celem uniknięcia błędów i narażenia się na zbędne koszty i komplikacje, jak również oferujemy pomoc osobom zgłaszającym się z istniejącymi już problemami jak np. trwające postępowania sądowe lub administracyjne. Reprezentując Klientów dbamy o ich interesy, podejmujemy za nich wszelkie niezbędne czynności. Występujemy przed Sądami, organami ścigania, organami administracyjnymi i podatkowymi, doradzamy, sporządzamy i opiniujemy umowy i pisma, prowadzimy negocjacje, rokowania i pertraktacje ugodowe. Staramy się, aby Klient powierzając nam sprawę był odciążony od bieżących trosk związanych z jej prowadzeniem, a jednocześnie był na bieżąco informowany o jej stanie.


Istotnym dla nas jest również zaaranżowanie Kancelarii w sposób gwarantujący Klientom poufność i dyskrecję, całkowitą ochronę tajemnicy adwokackiej oraz pełne bezpieczeństwo powierzonych dokumentów i danych osobowych. Zaufanie jakim obdarzają Nas Klienci jest dla Nas najważniejsze i robimy wszystko aby go nie zawieść.

Szeroka wiedza merytoryczna oraz doświadczenie praktyczne umożliwiają Nam świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie.


Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Jana III Sobieskiego, nr 245, lok. 5
miasto:
84-200 Wejherowo
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
728466701
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90196).
Firmy pomorskie

 • ALARM SYSTEM
  adres: 82-520 GARDEJA, GRUDZIĄDZKA 5
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Firma Alarm - System oferuje usługi instalacji : systemów alarmowych,telewizji przemysłowej (monitoringu), systemów sygnalizacji przeciwpożarowej, sieci teleinformatycznych.Oferujemy systemy i instalacje dla użytkowników prywatnych jak i dla dużych firm i instytucji. Bardzo prężnie działamy na terenie takich miast jak: Kwidzyn, Malbork,Prabuty.Jeżeli jesteście państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.
 • Hurtownia Obuwia Marco
  adres: 80-125 Gdańsk, Kartuska 234 C
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Zajmujemy się sprzedażą i promocją obuwia już od ponad 20 lat. Naszym klientom oferujemy asortyment najwyższej jakości. Na naszych stronach znajdziesz obuwie damskie, męskie, dziecięce, oraz sportowe producentów polskich oraz zagranicznych. W naszym sklepie znajdziesz tylko najmodniejsze wzory i aktualny asortyment. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysokie rabaty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
 • 4 coils Sp. z o.o.
  adres: 80-314 GDAŃSK, Al. Grunwaldzka 303
  branża: Elektronika
  Przedsiębiorstwo 4 Coils Sp. z o. o. jest firmą o polskim kapitale, specjalizującą się w wykonawstwie i produkcji elementów indukcyjnych takich jak: transformatory w.cz., transformatory impulsowe, cewki oraz dławiki. Oferujemy pełną gamę elementów indukcyjnych. Realizujemy zamówienia na elementy wg projektu klienta. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania a niezawodne, markowe materiały dodatkowo podwyższają ich wartość. Zarówno sprzęt, jak i jego. ...
 • DOBOSZ FPH - Producent fartuchów i fartuszków
  adres: 80-460 Gdańsk, Pilotów 3
  branża: Prod. odzieży; wyprawianie i barwienie skór futerkowych
  Jesteśmy producentem fartuszków i fartuchów ochronnych, ozdobnych oraz reklamowych. Z naszej oferty chętnie korzystają agencje reklamowe, sklepy, salony kosmetyczne, bary, restauracje, hotele, ośrodki wypoczynkowe jak również hurtownie odzieży ochronnej, które znajdują u nas fartuszki dla najbardziej wymagających swoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.doboszfph.pl
 • Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny Pedive Ewa Raczynska
  adres: 84-230 Rumia, ul. Stoczniowców 7B
  branża: Kosmetyki
  Gabinet Podologiczno-kosmetyczny w Rumi wspiera dbałość o wygląd o pielegnację stóp. Zabiegi podologiczne dla stopy cukrzycowej, wrastajacych paznokci, suchych stóp, pekających pięt. nagniotków, modzeli itp. W gabinecie dostaniesz tez porady zwiazane z pielęgnacją, czy kosmetykami do stosowania w domu. Trudne dolegliwości stóp można pokonać z odpowiednim wsparciem i systematycznością. A to wlasnie oferuje gabinet podologiczny pani Ewy.

Firmy z branży Prawo, kancelarie i radcy prawni

 • Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Koźliński
  adres: 85-031 Bydgoszcz, Kujawska 12
  Kancelaria prawna zlokalizowana jest przy ulicy Kujawskiej 12 w Bydgoszczy to zgrany zespół radców prawnych i prawników. Centralne punkty działalności to: obsługa prawna przedsiębiorców, reprezentacja przed sądami, pomoc prawna, obsługa wierzytelności – czyli szerokie spektrum różnorodnych zagadnień prawnych. Adres witryny internetowej: www.kancelariabydgoszcz.eu. Oferta firmy: USŁUGI PRAWNE DLA OSÓB FIZYCZNYCH: - Prawo cywilne - Prawo rodzinne - Prawo. ...
 • Kancelaria Radcy Prawnego, Radca prawny Katarzyna Leszczyńska
  adres: 58-309 Wałbrzych, Topolowa 23A
  Kancelaria Radcy Prawnego, Radca Prawny Katarzyna Leszczyńska prowadzi dwie kancelarie prawne - w Wałbrzychu oraz we Wrocławiu. Od 2011 roku kancelarie obsługują sprawnie Wałbrzych, Wrocław oraz okolice. Specjalizacje Kancelarii Radcy Prawnego, Radca Prawny Katarzyna Leszczyńska to prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo spółek, postępowania administracyjne, postępowanie w sprawach o wykroczenia, a także prawo i postępowanie w sprawach karnych. Kancelaria. ...
 • Kancelaria Prawna Głogów APM
  adres: 67-200 Głogów, ul. Sikorskiego 13/7
  Kancelaria prawna APM zaprasza do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości usług prawnych. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego. Nasz prawnik Głogów to grupa adwokatów z prawdziwego zdarzenia, którzy z przyjemnością pomogą Wam w zapewnieniu kompleksowej obsługi prawnej. Zapraszamy do kontaktu z nami.
 • Ultima Sp. z o.o.
  adres: 15-092 Białystok, H. Sienkiewicza 5/52
  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami prawnymi w Białymstoku, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną ULTIMA, o której wszystko można przeczytać na stronie internetowej. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo pomoc w zakresie prawa cywilnego, transportowego i prawa pracy. Kancelaria głównie skupia się na windykacji należności oraz na dochodzeniu odszkodowań. Usługi i produkty: - zakładanie indywidualnej działalności gospodarczej - doradztwo w bieżącym. ...
 • Marta Nartowska Kancelaria Adwokacka
  adres: 33-300 Nowy Sącz, Zaruskiego 4
  Ciesząca się zaufaniem i renomą kancelaria prawna zaprasza do korzystania z usług klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. W ofercie reprezentacja sądowa, porady, opinie prawne, sporządzanie pism procesowych i urzędowych i inne. Specjalizacją kancelarii są sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Prowadzimy sprawy o rozwody, spadki, alimenty, odszkodowania, podział majątku. Produkty i usługi: - prawo rodzinne - prawo cywilne - prawo karne -. ...