zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

"WOD-WALD" Waldemar Lipiński

O FIRMIE
WOD-WALD to firma zajmująca się usługami melioracyjnymi tj. wykonywaniem robót awaryjnych i konserwacyjnych na urządzeniach podstawowych, ciekach naturalnych i urządzeniach melioracji szczegółowej na terenie całego kraju.
Podstawowy zakres działania to roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej; roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane; działalność usługowa wspomagająca produkcję roslinną; działalność usługowa związana z leśnictwem; rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych; przygotowanie terenu pod budowę; wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich; pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane; pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami; transport drogowy towarów; działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni; pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana; pozyskiwanie drewna; produkcja wyrobów z drewna, korka, słomy i matreiałów używanych do wyplatania.

Przykłady wykonanych przez nas prac możecie Państwo zobaczyć tutaj.
ZASIĘG TERYTORIALNY:
Oferta dotyczy całości kraju ze szczególnym uwzględnieniem woj. kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Dane adresowe firmy

Adres:Słupy 12/4
Miasto:89-506 Słupy
Powiat:Tuchola
Województwo:kujawsko-pomorskie
GPS:48.7834066, 16.1968853

Dane kontaktowe

Telefon(y):503553066
Kom: 503553066
www: www.wod-wald.pl

Branże

 Pozostałe


Tagi

 melioracje

Lokalizacja firmy