Jesteś tutaj: Strona główna » Pozostałe » Oczyszczacze sp. z o.o.
 
 

Oczyszczacze sp. z o.o.

Zakup oczyszczacza powietrza to inwestycja w zdrowie - Twoje i nabliższych. Poprzez oczyszczanie powietrza możemy pozbyć się innych, szkodliwych dla zdrowia czynników, które mogą stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości, czyli smogu, spalin, wirusów, grzybów, pleśni a nawet dymu nikotynowego. Oczyszczacz powietrza świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w biurze. Wszędzie tam gdzie potrzebujesz zdrowe, czyste i bezpieczne powietrze.

Dane adresowe firmy

adres:
Borówkowa 24
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
570 012345
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 99291).
Firmy lubuskie

 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • DIPLE Marek Guziak
  adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Połanieckich 3
  branża: Reklama i marketing
  DIPLE sprzedaż wyświetlaczy tekstowych, graficzno-tekstowych i graficznych, jednokolorowych i wielokolorowych wyświetlaczy tekstowych, produkcji polskiej. Przeprowadzanie zewnętrznych kampanii reklamowych, druk banerów, ulotek reklamowych itp. Emisja reklam na telebimie multimedialnym w Nowej Soli przy ul. wojska Polskiego.
 • Zastal Transport Sp. z o.o.
  adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Zielonogórksa 138
  branża: Transport, spedycja
  Serwis i sprzedaż części: Od osiemnastu lat prowadzimy autoryzowany serwis MAN – STAR TRUCKS oraz sprzedaż oryginalnych części do samochodów MAN. Nasza stacja serwisowa przeprowadza przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy powypadkowe samochodów MAN-STAR. Działając, jako autoryzowany Partner MAN-STAR korzystamy z systemów diagnostycznych MAN CATS do elektronicznych systemów sterowania i regulacji pojazdów MAN. Prowadzimy serwis osi SAF-BPW, w tym kontrolę. ...
 • biurarachunkowe.info
  adres: 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Sienkiewicza
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  Szukasz doradztwa rachunkowego? Z naszego serwisu, skorzystało już dużo firm oraz obywateli. Dzięki niemu, odnajdą Państwo najlepiej oceniane biuro rachunkowe we własnym mieście. W naszym katalogu, który udostępniamy całkowicie bezpłatnie, mamy już bardzo dużo biur rachunkowych, skategoryzowanych na poszczególne regiony. Przy każdej firmie udostępnione zostały powiększone informacje, np. mapa z lokalizacją firmy, telefon, godziny otwarcia, oraz recenzje klientów.

Firmy z branży Pozostałe

 • PyroTech
  adres: 91-078 Łódź, Marcina Kasprzaka 5A
  PyroTech specjalizuje się w specjalistycznych występach pirotechnicznych i ich obsłudze, na terenie całego kraju. Zakres usług obejmuje fascynujące widowiska pirotechniczne, pokazy fajerwerków na weselach i imprezach urodzinowych, a także specjalne bezgłośne fajerwerki - silenty. Dodatkowo firma oferuje również sprzedaż kompletów dedykowanych do samodzielnej obsługi. Obsługa PyroTech to młodzi i doświadczeni eksperci, którzy do każdego zlecenia przystępują indywidualnie,. ...
 • Akademia Perfect Hair fryzury
  adres: 00-116 Warszawa, ul. Świętokrzyska 32
  Wiosną i latem 2018 najmodniejsze kolory włosów to odcienie burgundu, machoniu i purpurowego fioletu. Tego typu kolory możemy przetestować sobie dzięki sprejom i tonerom, które można spłukać po kilku myciach. Jeśli zdecydujesz się na taki kolor na stałe koniecznie udaj się do sprawdzonego salonu fryzjerskiego. W Akademii Perfect Hair styliści fryzjerzy dobiorą kolor idealny dla Ciebie, w którym będziesz czuła się piękna i pewna siebie.
 • Rejestracja Pojazdów
  adres: 51-112 Wrocław, Czeska 8
  Istniejemy na rynku od 2004 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego oferujemy naszym klientom wysokiej jakości usługi. Podczas naszej pracy przerobiliśmy masę spraw, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędną wiedzę potrzebną przy pomaganiu naszym klientom w wydziale komunikacji. Wielu klientów już nam zaufało i wracają do nas po latach wymieniając swoje pojazdy. Dokładamy wszelkich starań, aby również Państwo do nas wrócili przy najbliższej okazji.
 • AGNIESZKA OLESZCZUK-KOWALSKA - NOTARIUSZ
  adres: 81-393 Gdynia, Świętojańska 44/1
  Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusz Agnieszkę Oleszczuk-Kowalską powstała w 2013 roku. Oferuje szereg czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia oraz poświadczenia. Ponadto spisuje protokoły; sporządza protesty weksli i czeków; przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów oraz sporządza inne czynności notarialne. ...
 • Depilacja laserowa Łódź
  adres: 90-302 Łódź, inż. pilota Wigury 13
  Szkoły dzięki gośćmi Depilacja laserowa Łódź zatrudnionych w autorską produkcję wywołuje, że chce się tu wracać. Unosimy oddaną historię specjalista pacjent tudzież twierdzimy bliską aurę podczas wizyty w nielokalnym pokoju. Gwoli nas jak oraz dla Ciebie ważny ma miejsce w pokłosie, nad którym będziemy jak jeden mąż wykonywać pracę, Depilacja laserowa Łódź wybierając dedykowane rozstrzygnięcia w oparciu o Twój stan zdrowia, odmiana piły, wiek tudzież szacowane. ...