Jesteś tutaj: Strona główna » Pozostałe » Alumetal-Technik » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą Alumetal-Technik

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Alumetal-Technik, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Alumetal-Technik
Miasto:
91-222 Łódź
Adres:
św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy łódzkie

 • Przedsiębiorstwo Prywatne GAPPOL
  adres: 90-557 ŁÓDŹ, ul. Andrzeja Struga 78
  branża: Prod. odzieży; wyprawianie i barwienie skór futerkowych
  Firma nasza jest wieloletnim producentem odzieży (głównie z dzianin ) damskiej, męskiej oraz dziecięcej. W ostatnim okresie poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję wysokiej jakości stolarki budowlanej w zakresie drzwi , okien, zabudowy ogrodów zimowych oraz frontów do szafek kuchennych z drewna pochodzenia krajowego jak i drewna egzotycznego. 
 • FREUDENBERG VILENE Sp. z o.o.
  adres: 91-341 ŁÓDŹ, ul. Pojezierska 90
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  wkłady odzieżowe; włókniny, wkłady tkane i dziane oraz taśmy
 • Przedsiębiorstwo Prywatne GAPPOL
  adres: 90-557 ŁÓDŹ, ul. Andrzeja Struga 78
  branża: Prod. odzieży; wyprawianie i barwienie skór futerkowych
  Firma nasza jest wieloletnim producentem odzieży (głównie z dzianin ) damskiej, męskiej oraz dziecięcej. W ostatnim okresie poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję wysokiej jakości stolarki budowlanej w zakresie drzwi , okien, zabudowy ogrodów zimowych oraz frontów do szafek kuchennych z drewna pochodzenia krajowego jak i drewna egzotycznego. 
 • STUDIO GRAFIKI I OBRAZU SIERMIX
  adres: 98-360 Lututów, Knapy 18
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Studio Grafiki i Obrazu SIERMIX prowadzi sprzedaż komputerów dla firm. Walorem salonu online jest sprzęt komputerowy pochodzący od prestiżowych producentów, takich jak Asus lub Apple. Oferta wiąże się z komputerami do biur, stacjami magazynującymi oraz zasilaczami awaryjnymi. Państwa atencji polecamy także świetnej jakości serwery, wykonane przy wykorzystaniu energooszczędnych komponentów. Wiadomości o okazjach cenowych znajdują się na portalu www.
 • Usługi Medyczne ALMED Sp. z o.o.
  adres: 90-312 ŁÓDŹ, al. Piłsudskiego 135
  branża: Medycyna
  Wykonujemy usługi medyczne w zakresie: Kontrakkt z NFZ na rok 2010 obejmujący: Lekarz POZ Pielęgniarka Środowiskowa POZ Położna POZ Ginekologia Neurologia Okulistyka Usługi są wykonywane bezpłatnie dla ubezpieczonych w ZUS. Odpłatnie i na podstawie kontraktów z przedsiębiorstwami i innymi instytusjami, wykonywane są nastepujące rodzaje usług medycznych: Chirurgia Interna Dermatologia Pediatria Laryngologia Ginekologia Kardiologia Okulistyka. ...

Firmy z branży Pozostałe

 • Tequila
  adres: 51-619 Wrocław, ul. Adama Mickiewicza
  Zespół na wesele, który zagra dla Was wszystkie Wasze ulubione piosenki? Szukacie takich właśnie ludzi? To zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zespół Tequila to grupa ludzi, którzy mają profesjonalny ekwipunek oświetleniowy oraz nagłośnieniowy. Z nami nie musisz się niepokoić o żaden muzyczny aspekt wesela lub innej imprezy rodzinnej. Zapraszamy Was na naszą stronę internetową tequila.net.pl, gdzie dokładnie możecie zapoznać się z naszymi sylwetkami. Zapraszamy do. ...
 • Bezpieczeństwo Maszyn - ASO
  adres: 80-298 Gdańsk, ul. Spadochroniarzy 18
  Oferujemy produkty niemieckiej firmy ASO Safety. ASO od ponad 30 lat jest liderem z zakresu kontaktowych elementów bezpieczeństwa. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach dla przemysłu, na bieżąco dostosowując się do potrzeb rynku. Na ofertę z zakresu bezpieczeństwo maszyn i urządzeń składają się między innymi listwy bezpieczeństwa, zderzaki bezpieczeństwa, a także systemy indukcyjne czy przekaźniki bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie internetowej.
 • BiLift Polska Sp.z o.o.
  adres: 05-090 Falenty Nowe, Róży 11
  Bilift to polska firma, której celem jest wypożyczanie wózków widłowych na potrzeby przedsiębiorców, fabryk, magazynów, które nie dysponują własnym sprzętem. Udostępniamy wózki na określony czas o dowolnej porze dnia i nocy, oferując swoim klientom dostęp do urządzeń sprawdzonych, wydajnych i przede wszystkim sprawnych. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta, niezależnie od tego, gdzie znajduje się jego siedziba. Oferowane usługi/produkty: - wynajem, sprzedaż. ...
 • KRINGLOOP Ł.Foltyn
  adres: 42-500 Będzin, ul. Małachowskiego 4
  Sklep z fleczkami do obuwia i akcesoriami obuwniczymi (wkładki, pasty, podpiętki, zapiętki, sznurowadła, obcasy, kleje, gumy flekowe i zelówkowe, impregnaty, renowatory, osłony na haluksy, skosy, płaskostopie, farby do skór. Oferujemy tysiące modeli fleków (plastikowe, metalowe, kauczukowe) z możliwością ich wymiany na miejscu.
 • Agata Żołądź Witty&white
  adres: 33-131 Łęg Tarnowski, Tarnowska 28
  Ekskluzywne i wyszukane ubrania oraz akcesoria dla psów. Prowadzimy sklep internetowy Witty and White, w którym polecamy szereg różnorodnych produktów dla waszych pupili i dla was. W asortymencie posiadamy między innymi ubranka dla psa, smycze z liny, personalizowane smycze, zawieszki do smyczy, legowiska, obroże, szelki i inne. Polecamy produkty doskonałej jakości, z których zarówno Państwo, jak i wasz piesek będziecie zadowoleni. Oferowane produkty: - akcesoria dla psa -. ...