Katalog produktów i usług firmy Ogłoszenia Mazury

Katalog produktów i usług

Firma nie dodała jeszcze żadnych produktów do katalogu.
Firmy warmińsko-mazurskie

 • Studio Graficzne Creatoria3
  adres: 13-200 Działdowo, Marii Skłodowskie-Curie 35/2b
  branża: Reklama i marketing
  Creatoria3 jest fabrykąÂ produkującą i realizującą wszelkiego rodzaju pomysły. Nie jesteśmy tylko projektantami, my dostarczamy przemyślane i gotowe rozwiązania. Tworzymy od podstaw system identyfikacji wizualnej firm, produktów, wydarzeń, dodajemy nutę świeżości do już istniejących! Realizujemy projekty: logo, stron internetowych, ulotek, plakatów, wizytówek itp. Serdecznie zapraszamy do reklamy.
 • PH Magdalena Baranowska
  adres: 11-041 Olsztyn, ul. Bociania 8
  branża: Odzież damska
  Zwykle dziewczyny marzą o tym, aby były ładnie ubrane, aczkolwiek nie każda ma czas na poszukiwania właściwej odzieży w sklepach. Dlatego też serwis internetowy CO ZA ODZIEŻ, ma do zaoferowania kupno stroju bez wyjścia z domku. Tym samym w nieskomplikowany sposób można stać się właścicielką sukienek czy też tunik, które będą jednocześnie wysokiej jakości, oraz zgodne z najnowszymi kierunkami. Dane adresowe sklepu to ulica Bociania 8 w Olsztynie. Informacje w materii. ...
 • Producent drzwi Małetka
  adres: 14-230 Zalewo, Rzemieślnicza 2
  branża: Drzwi
  Specjalizujemy się w produkcji modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zarówno w ramach seryjnej produkcji jak też na indywidualne zamówienie. Obsługujemy zarówno firmy, jak też klientów indywidualnych. Wszystkie oferowane przez nasz zakład drzwi dostępne są w wersji jedno i dwuskrzydłowej. Gwarantujemy drzwi wykonywane w oparciu o unijne normy jakości, z wyjątkowym designem, który jest elegancki oraz funkcjonalny. Oferowane usługi/produkty: - Drzwi wewnętrzne - Drzwi. ...
 • AIMOR biżuteria z diamentami
  adres: 10-416 Olsztyn, Towarowa 9
  branża: Handel
  Jak wiadomo kobiety kochają biżuterię. Chcesz, by Twoja druga połowa poczuła się wyjątkowo? Spraw jej wyjątkowy prezent. Najlepsza w tym wypadku będzie biżuteria z diamentami. Chcesz się oświadczyć? Pierścionki zaręczynowe z brylantem są tym czego potrzebujesz. Spraw, by wybranka Twojego serca czuła, jak bardzo jest ważna dla Ciebie. Podarunek tego typu otrzymuje się tylko raz dlatego zadbaj o to, by był wyjątkowy. Chcesz uszczęśliwić swoją kobietę? Kup jej. ...
 • PPHU DORJAN Konfekcja Skórzana
  adres: 82-300 Elbląg, ul. Dojazdowa 14
  branża: Odzież skórzana
  Sklep Dorjan oferuje doskonałej jakości produkty ze skóry dla kobiet i mężczyzn. Nasze produkty są stworzone przez fachowych projektantów, można je kupić w wielu modelach , a także kolorach, jesteśmy pewni, że każdy człowiek kupi w sklepie Dorjan rzecz odpowiednią dla siebie. W naszym sklepie sprzedajemy m.in. kożuchy, torebki i saszetki. Firma Dorjan znajduje się przy ul. Dojazdowej 14 w Elblągu, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (55) 233 00 79.

Firmy z branży Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów

 • Gordion Consulting
  adres: 01-49 Warszawa, Zeusa 41
  Gordion Consulting jest wyspecjalizowaną firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz instytucji oraz średnich i dużych firm. Zakres naszych usług to m. in. doradztwo strategiczne, organizacyjne i inwestycyjne, funkcje wsparcia core businessu, projekty restrukturyzacyjne, doradztwo w zakresie gospodarki komunalnej i elektroenergetyki, audyt organizacyjny i personalny, biznesplan, dofinansowanie działalności oraz organizacja specjalistycznych szkoleń.
 • AUTOBOSSARI
  adres: 04-506 WARSZAWA, MINERSKA 2A
  BOSSARI jest serwisem motoryzacyjnym zrzeszonym w ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych, łącząc w znakomity sposób zalety niezależnego serwisu samochodowego z autoryzowaną stacją obsługi. * Każdy klient który po raz pierwszy korzysta z naszych usług otrzymuje książeczkę serwisową , w której zapisane są wszelkie naprawy wykonane w samochodzie klienta. Książeczka ta stanowi jednocześnie gwarancję honorowaną w całej ogólnopolskiej sieci. ...
 • Gordion Consulting
  adres: 01-49 Warszawa, Zeusa 41
  Gordion Consulting jest wyspecjalizowaną firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz instytucji oraz średnich i dużych firm. Zakres naszych usług to m. in. doradztwo strategiczne, organizacyjne i inwestycyjne, funkcje wsparcia core businessu, projekty restrukturyzacyjne, doradztwo w zakresie gospodarki komunalnej i elektroenergetyki, audyt organizacyjny i personalny, biznesplan, dofinansowanie działalności oraz organizacja specjalistycznych szkoleń.
 • Lukor Kordecki Sp. J.
  adres: 51-117 Wrocław, Paprotna 5
  Produkty i usługi Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle. Produkty firmy LUKOR znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży: spożywczej, kosmetycznej, chemii gospodarczej i samochodowej. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń tj.: - dozowniki, dozowarki, zakręcarki - zakręcarki, podajniki nakrętek, - różnego rodzaju przenośniki - stoły obrotowe, - zbiorniki, - mieszalniki.
 • New Technology Association
  adres: 05-152 Czosnów, Partyzantów 48
  Sprzedajemy Twoje produkty i usługi w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i sposoby, z wykorzystaniem wielkich możliwości Internetu, a także, jeśli jest taka potrzeba poprzez pracę przedstawicieli handlowych czy telesprzedawców. Pracujemy pod Twoją marką tak, że klient traktuje naszą profesjonalną usługę, jako standard twojej firmy. prowadzimy proces sprzedaży od wyszukania klienta po zamknięcie kontraktu "na papierze"