Jesteś tutaj: Strona główna » Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów » ADVOCADO - Marketing dla Prawa, Prawo dla Marketingu
 
 

ADVOCADO - Marketing dla Prawa, Prawo dla Marketingu

ADVOCADO - Prawo dla Marketingu, Marketing dla Prawa...
Działalność ADVOCADO w dziale Prawa dla Marketingu m.in.:
- obsługa marketingowa i wizerunkowa prawników, kancelarii prawniczych, radców prawnych, itd.
- obsługa prawna i wizerunkowa szerokopojętych twórców w zakresie prawa autorskiego (zabezpieczanie praw, reprezentowanie, odszkodowania)
- obsługa prawna w zakresie prawa autorskiego na rzecz firm, wobec których naruszono lub obawiają sie one naruszeń i łamania swoich praw
- szkolenia, wykłady, prezentacje i edukacja
- konferencje i spotkania branżowe
- wymiana wiedzy i doświadczeń
- badania
- publikacje
- propagowanie dobrych zasad zw. z prawem autorskim, jego przestrzeganiem
- promocja dobrych i złych wzorców
- tworzenie dobrego wizerunku dla firm mających do czynienia z prawem i tworami autorskoprawnymi
- pomoc i doradztwo dla twórców obawiających się łamania ich praw
- pomoc i doradztwo dla odbiorców obawiających się nadużyć zw. z ich prawami, zamówieniami, itd.
- negocjacje, polubowne załatwianie konfliktów oraz egzekucja i prowadzenie spraw związanych z łamaniem praw autorskich i innych praw w branży marketingu, promocji, PR, reklamy
- baza i system zabezpieczania prac, projektów, działań
- system nagród i nagłaśniania dobrych oraz złych wzorców (media, nagrody)

DLACZEGO ADVOCADO?
Awokado - apetycznie zwane też smaczliwką, czy smaczliwką wdzięczną - to rodzaj wiecznie zielonego drzewa z rodziny wawrzynowatych. Wielu kojarzy się z nadzieją i niezłomnością.

Uznanie znalazło zarówno jako doskonały owoc, wykorzystywany w sztuce kulinarnej, jak i "owoc zdrowia" - polecany przy wielu schorzeniach. Awokado ma także swoje ważne miejsce w kosmetyce. Doceniono jego właściwości odżywcze i kojące.
Misja ADVOCADO również opiera się na "leczeniu" i "kojeniu", ale problemów marketingowych w branży prawniczej - oraz tych prawniczych w branży marketingowej.
Poznano około 40 odmian awokado, jednak do dziś występują i hodowane są 2 najważniejsze rodzaje.
ADVOCADO także posiada 2 działy, które stanowią zakres jego działalności - i uzupełniają się wzajemnie.
To Dział Marketingu Prawniczego - oraz Prawa dla Marketingu.

Awokado to także zieleń, której odcień ma wiele symboli.
W czasach średniowiecza uważano, że zieleń oznacza tragedię i zło, a nawet kojarzono ją z siłami nieczystymi. Wierzono nawet, że odzienie koloru zielonego jest w stanie przyciągnąć pecha oraz złe moce. Do czasów dzisiejszych przerwała tylko część tych negatywnych znaczeń, dlatego czasem możemy jeszcze spotkać się z interpretacją, że np. jaskrawa zieleń może symbolizować truciznę, a blada, zmieszana z niewielką ilością błękitu lub szarości - chorobę. Na szczęście dla zieleni - lata mijały, ludzie podróżowali, dokształcali się, rozwijali, a zieleń zyskiwała coraz lepszą reputację.
Nie tylko przestała kojarzyć się ze złem, ale stała się nawet symbolem losu i przypadkowości - zarówno w ich dobrych, jak i złych aspektach.

Dla ADVOCADO to doskonałe odzwierciedlenie zakresu naszej działalności związanej z PRAWEM, które tak wielkie znaczenie ma dla losu wielu osób, firm, działań.

Nie bez powodu dziś, większości ludzi na całym świecie - zieleń kojarzy się głównie z harmonią, życiem, czy naturą - oraz bliskim kontaktem z nią. Odczytywana jest jako barwa odnowienia, uzdrowienia i nadziei, a nawet wolności.
Zestawiona z błÄ™kitem, zwana jako "miętowa" zieleń, kojarzona jest ze świeżością, powodzeniem, satysfakcją - i zadowoleniem.
Dziś ludzie, którzy lubią ubierać się na zielono nie są już podejrzewani o konszachty z diabłem, lecz jak dowodzą badania - są optymistycznymi, radosnymi i o spokojnym usposobieniu ludźmi. Potrafią wysłuchać i zrozumieć innych. Odczuwają przy tym ogromną satysfakcję, kiedy mogą pomóc innym. Potrafią dostrzegać szczegóły, doibrze je zapamiętywać i analizować, nawet jeśli inni nie zwracają na nie uwagi.
Ta pozytywna drobiazgowość i optymizm to także cechy naszego zespołu.

Zielony kojarzy się także z pieniędzmi, a do tego określana jest jako kolor nadziei i jest jednym z symboli języka esperanto (którego nazwa dosłownie oznacza mający nadzieję).
ADVOCADO - zyli POMOCNY ADWOKAT.
ADVOCADO to także pomocny "Adwokat" dla etycznie i prawnie działających twórców - pomagający im chronić, czy nawet egzekwować należne im prawa.
Szanujemy prawo i etykę. Dlatego ADVOCADO - dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji, tworzeniu autorskich działań - oraz w walce z nieuczciwymi firmami i osobami zarówno po stronie twórców, jak i odbiorców - doskonale rozumie problemy i nadużycia, jakie pojawiają się w branży, związane z np. prawem autorskim.

Po wielu latach działalności i dzięki naszym przygodom z prawem autorskim, marketingiem i doświadczeniu naszego zespołu - zdecydowaliśmy się działać.
ADVOCADO to zielone światło. To znak, by ruszyć z realizacją działań dla dobra prawa - i marketingu.

ADVOCADO ma za zadanie łączyć i edukować strony związane z działalnością, w której występują i mają znaczenie marketing, wizerunek i prawo.
ADVOCADO jest więc systemem pomocy i ZIELONYM ŚWIATŁEM dla prawnego i etycznego wykorzystywania twórów autorsko prawnych, m.in. w marketingu, public relations, zarówno dla ich twórców, jak i odbiorców.
Jest także kolorem nadzieji i zysków dla branży prawnej, której Zespół ADVOCADO oferuje kompleksową profesjonalną obsługę marketingową, graficzną, wizerunkową i medialną. Zapraszamy do Współpracy Twórców poszukujących wsparcia prawnego, oraz branżę Prawniczą, poszukujących najwyższej jakości rozwiązań marketingowych, biznesowych i wizerunkowych - dla swojej działalności. www.advocado.pl biuro(at)advocado.pl

Dane adresowe firmy

adres:
Siedziba: ul. Tartaczna
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
887 619 515
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 63081).
Firmy lubuskie

 • Pryzmat Zielona Góra Sp. z o.o.
  adres: 65-034 Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 20/2
  branża: Drukarki, urządzenia peryferyjne, materiały eksploatacyjne
  Pryzmat to grupa firm, której początki sięgają 1988 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji materiałów do drukarek. Jesteśmy producentem i właścicielem marki Pryzmat. Produkujemy tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych. Skupujemy także zużyte tusze i tonery do drukarek.
 • Netteria.NET - Usługi programistyczne. Projektowanie stron www. Aplikacje dedykowane.
  adres: 66-470 Kostrzyn nad Odrą, oś. leśne, 9
  branża: Informatyka
  Tworzenie stron www. Projektowanie stron internetowych. Tworzenie oprogramowania na zamówienie dla systemów Windows i Linux. Projektowanie i normalizacja baz danych. Optymalizacja stron www. Optymalizacja SEO. Audyt stron. Strony responsywne na urządzenia mobilne. Sklepy internetowe, dedykowane oraz oparte na platformach Magento, PrestaShop. Wdrażanie systemów ERP i CRM. Wdrażamy API innych seriwsów (Google, Facebook ,Twiter) oraz systemy płatności. Zapraszamy do zapoznania się z. ...
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zastal Transport Sp. z o.o.
  adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Zielonogórksa 138
  branża: Transport, spedycja
  Serwis i sprzedaż części: Od osiemnastu lat prowadzimy autoryzowany serwis MAN – STAR TRUCKS oraz sprzedaż oryginalnych części do samochodów MAN. Nasza stacja serwisowa przeprowadza przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy powypadkowe samochodów MAN-STAR. Działając, jako autoryzowany Partner MAN-STAR korzystamy z systemów diagnostycznych MAN CATS do elektronicznych systemów sterowania i regulacji pojazdów MAN. Prowadzimy serwis osi SAF-BPW, w tym kontrolę. ...

Firmy z branży Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów

 • QualityDot Sp. z o.o.
  adres: 03-430 Warszawa, ul. Środkowa 8
  QualityDot jest nowoczesną i dynamiczną firmą działająca na rynku usług dla biznesu. Naszą szczególną uwagę koncentrujemy w obszarze obsługi firm w zakresie prowadzenia księgowości finansowej. Oferujemy innowacyjne oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania adekwatne do potrzeb. Kierujemy się zasadami nowoczesnego marketingu-mix: miejsce, produkt, cena, promocja i personel, dlatego też nasze usługi księgowe są tak skuteczne. W ramach naszej działalności w zakresie. ...
 • FlagiFirmowe.pl
  adres: 45-044 Opole, ul. Sempołowskiej 1
  Specjalizacją firmy FlagiFirmowe.pl jest produkcja wysokiej jakości flag każdego typu i rozmiaru. Oferujemy także wydruki wielkoformatowe, produkty indoorowe dedykowane sklepom, galeriom czy obiektom sportowym oraz kompleksową obsługę eventów (flagi, ramy bannerowe czy systemy reklamy przestrzennej).
 • Ogłoszenia Mazury
  adres: 10-371 Olsztyn Kieźliny, Baczyńskiego 40
  Internetowy Portal Ogłoszeniowy - Ogłoszenia Mazury - nieruchomości mazury, działki Olsztyn , działki mazury, turystyka mazury, siedliska mazury, wczasy mazury, ogłoszenia Olsztyn , mieszkania Olsztyn, nocleg mazury, , nieruchomości Olsztyn , ogłoszenia Olsztyn, domy Olsztyn , mieszkania Olsztyn, turystyka Mazury 
 • EUROKOM
  adres: 78-500 Drawski Pomorskie, ul.Starogrodzka 35
  jesteśmy hurtownią zajmującą się sprzedażą materiałów BHP i P.Poż. Posiadamy własną salę sprzedażową, własny transport co daje nam możliwość kompleksowego i sałego zaopatrzenia naszych klientów. Oferujemy przystępne ceny, wysoką jakość oraz dogodne terminy płatności.Gwarantujemy satysfakcję z zakupionych towarów, gdyż dążymy do pełnego profesjonalizmu aby każdy z naszych odbiorców był zadowolony ze współpracy z nami.
 • Glob-AL kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp i ochrony środowiska
  adres: 98-430 BOLESŁAWIEC, MIELESZYN 160
  Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp i ochrony środowiska - szkolenia bhp, - opracowanie oceny ryzyka zawodowego, - sporzadzanie dokumnetacji powypadkowej, - gospodarka odpadami, - prowadzenie ewidencji odpadów, - opłaty za emisję do środowiska, - wdrażanie systemu HACCP.