Jesteś tutaj: Strona główna » Pozostała działalność usługowa » Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ad Acta sp.z.o.o
 
 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ad Acta sp.z.o.o

Jesteśmy firmą powstałą w 2002 roku, z siedzibą w Żorach – Roju. W czasie kilkuletniej pracy zyskaliśmy zaufanie przedsiębiorstw funkcjonujących w tym rejonie. W działalności kierujemy się zasadą długofalowej współpracy z klientem. Ponad wykonanie pojedynczego zlecenia przedkładamy wieloletnią i wieloaspektową obsługę Państwa firmy - predysponują nas do tego zresztą wykonywane usługi. Chcemy być sprawdzonym partnerem na długi czas.

W skład naszej spółki wchodzą:
- Biuro Rachunkowe (usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych)
- Archiwizacja, Przechowywanie i Brakowanie Akt
- Ośrodek Szkolenia i Doradztwa Zawodowego (Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Szkolenia i kursy specjalistyczne w zakresie górnictwa, energetyki i budownictwa, Szkolenia Biznesowe).

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Węglowa 11
miasto:
44-240 Żory
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64848).
Firmy śląskie

 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Prembud s.c.
  adres: 42-226 Częstochowa, św. Jadwigi 141f
  branża: Maszyny budowlane
  Nasza firma Prembud z Częstochowy z powodzeniem działa na rynku już od kilkunastu lat. Nasza oferta obejmuje sprzedaż różnego rodzaju części zamiennych do maszyn budowlanych, drogowych. W katalogu naszych produktów znajdą Państwo między innymi pompy hydrauliczne, pompy wody, pompy paliwa, pompy hamulcowe, drążki kierownicze, gąsienice, gąsienice gumowe. Są to części do wielu typów maszyn używanych na naszym rynku. Produkty i usługi: - części do maszyn budowlanych -. ...
 • Dom Opieki Magnolia | Dom spokojnej starości
  adres: 43-330 Wilamowice, Juliusza Słowackiego 2
  branża: Opieka nad dziećmi i osobami starszymi
  Dom opieki Magnolia zapewnia doskonałą opiekę zdrowotną, dlatego seniorzy uzyskują najlepszej jakości opiekę. Posiadamy również oddział terapii zajęciowej. Pomaga to podopiecznym fizycznie niepełnosprawnym lub umysłowo w utrzymaniu ich samodzielności tak długo, jak to możliwe. W naszym domu panuje spokojna, domowa atmosfera. Posiadamy 9 miejsc w dwuosobowych, przestronnych i słonecznych pokojach.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Kancelaria Notarialna Smolski Michał – Notariusz Tychy
  adres: 43-100 Tychy, ul. Budowlanych 35
  branża: Prawo, kancelarie i radcy prawni
  Kancelaria notarialna, prowadzona przez Michała Smolskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy stronom bezpłatnych porad i wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, również online. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych. ...

Firmy z branży Pozostała działalność usługowa

 • Trans-Lex - Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa
  adres: 00-020 Warszawa, Szpitalna 1/47
  Trans-Lex działa od 1991 r. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Pisemne – specjalistyczne (wszystkie dziedziny – technika, ekonomia, prawo, finanse, nauka), literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, przysięgłe. Ustne – konferencyjne, konsekutywne, symultaniczne (kabinowe). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnych gwarancji.
 • Szkło - Lux Jarosław Fronczak
  adres: 50-432 Wrocław, ul. Komuny Paryskiej 94a
  oferujemy:szkło float ,lustra,witraże współpraca z fabrykami mebli
 • Plan M - Architektura wnętrz, projektowanie i aranżacja, Warszawa
  adres: 04-311 warszawa, ul.Szaserów 57
  Proponujemy usługi w zakresie koncepcji aranżacji i projektowania wnętrz, nadzoru inwestorskiego oraz kompleksowego wykonawstwa łącznie z umeblowaniem.Kreator Wnętrz - projektowanie wnętrz. Małgorzata Warowna. Warszawa
 • PantherMedia Polska
  adres: 05-075 Warszawa, Warszawska 55 / 97
  Platforma internetowa panthermedia.pl jest miejscem gdzie znajdziesz wiele ciekawych zdjęć i wielu interesujących ludzi. Sprzedający i kupujący zdjęcia mają możliwość spotkania się na wspólnej platformie, obejmującej obecnie swoim zasięgiem 36 krajów. Składa się ona ze Społeczności Twórców-przestrzeni dla fotografów i Agencji Fotograficznej dla zainteresowanych zakupem zdjęć.
 • P.P.H.U Meblobicz - Nysa - meble
  adres: 48-300 Nysa, Grodkowska 60 A
  Meblobicz oferuje: fotele skórzane, krzesła skórzane, sofy skórzane, wypoczynki skórzane, narożniki skórzane. Meble wykonywane są z wzorów własnych jak również z wzorów klienta. Szeroki wybór modeli mebli, tkanin obiciowych oraz skór ekologicznych i skór naturalnych.