Jesteś tutaj: Strona główna » Pozostała działalność usługowa » Katecom » katalog produktów
 
 

Katalog produktów i usług firmy Katecom

Albumy fotograficzne

Oferujemy albumy fotograficzne, okładki do wkładów typu "jamnik", a także wiele innych ciekawych rozwiązań dla zakładów fotograficznych oraz prywatnych użytkowników.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 663 945 902
lub mailowy: info@katecom.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całą ofertą!

Informacje o firmie

Katecom

adres: Sadowa 17
miasto: 95-100 Zgierz
powiat: Zgierz
województwo: łódzkie

telefon: 663-945-902
www: katecom.pl
 
Firmy łódzkie

Firmy z branży Pozostała działalność usługowa

 • ODK TRAVEL
  adres: 41-800 ZABRZE, WOLNOŚCI 239
  Szeroka oferta wczasów krajowych i zagranicznych, wycieczek objazdowych dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Sprzedaż biletów autokarowych, lotniczych oraz ubezpieczeń. Wynajem autokarów.
 • Pracownia Kosmetyczna ART-KOS
  adres: 49-300 Brzeg, ul. Jana Pawła II 2
  Zapraszamy na zabiegi stylizacji oczu i paznokci. W naszej ofercie przedłużanie paznokci, tipsy, przedłużanie rzęs, SPA & masaż na dłonie oraz wiele innych. Na naszej stronie stronie do wglądu wzorki.
 • LedAdvert
  adres: 34-331 Świnna, Wspólna 128
  Szanowni Państwo sprzedajemy, montujemy oraz serwisujemy wyświetlacze led które są najnowszą i najbardziej przyszłościowa formą reklamy. Tablice led doskonale rzucają się w oczy przez co przyciągają nowych klientów oraz budują doskonały wizerunek firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze tekstowe led, wyświetlacze graficzne led, wyświetlacze kolorowe RGB. Każdy produkt posiada 2 letnią gwarancję, odporny jest na warunki atmosferyczne, odporny jest na. ...
 • Agencja Zatrudnienia WARTA
  adres: 60-413 Poznań, Tatrzańska 6a
  Agencja Zatrudnienia Warta powstała z inicjatywy psychologów pracy i organizacji w odpowiedzi na istniejące i nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w zakresie kompleksowych i elastycznych rozwiązań obszaru polityki personalnej. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO USŁUGI Z ZAKRESU: · PRACY TYMCZASOWEJ · POŚREDNICTWA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ · DORADZTWA PERSONALNEGO Agencja Zatrudnienia Warta posiada certyfikaty Ministra Gospodarki i. ...
 • Thunder - organizacja eventów marketingowych
  adres: 27-600 Sandomierz, ul. Wiśniowa 3
  Grupa Thunder zajmuje się ogranizacją eventów marketingowych (pokazy rycerskie, pokazy fireshow, pokazy striptizu, pokazy sztucznych ogni, pokazy militarne itd.) Występujemy na różnego roadzju imprezach firmowych, integracyjnych, piknikach, festynach, weselach itd.