Bank Spółdzielczy

Dane adresowe firmy

miasto:
87-707 ZAKRZEWO
powiat:
województwo:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 4616).
Niestety edycja danych firmy jest niemożliwa, ponieważ podczas rejestracji firmy nie podano adres e-mail, który jest wymagany podczas generowania hasła do Panelu edycji. Jeśli chcą Państwo dokonać edycji wpisu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Strefa Mindfulness Kamila Szymańska
  adres: 85-129 Bydgoszcz, ul.Poznańska 19/5a
  branża: Szkolenia, kursy
  Mindfulness Trening uważności dla dzieci. Dzięki treningom uważności dzieci odnajdują spokój w ciele i umyśle, poprawiają koncentrację. Zaczynają wierzyć we własne możliwości a także lepiej radzą sobie ze stresującymi sytuacjami, Uczą się stosowanie zasad życzliwości, współczucia, cierpliwości oraz radzić sobie z emocjami i natłokiem myśli. Zapraszamy na zajęcia!
 • Snap Serwis Profesjonalny Serwis Sprzątajacy
  adres: 86-050 Solec Kujawski, Hanki Sawickiej 8B/2
  branża: Pozostała działalność usługowa
  Sprzątanie biur, hal przemysłowych, mieszkań. Czyszczenie dywanów i wykładzin w siedzibie firmy jak i u klienta. Pranie tapicerek domowych oraz samochodowych. Czyszczenie okien, wertikali, mycie elewacji, zmywanie graffiti. Specjalistyczne i niespecjalistyczne sprzątanie pomieszczeń. Obsługa terenów zielonych, koszenie trawy, odśnieżanie, usuwanie innych zanieczyszczeń. Całodzienny serwis sprzątający, obsługa pras do belowania makulatury oraz folii, segregacja odpadów,. ...
 • AGENCJA MARKETINGOWA OFICYNA WYDAWNICZA "BRANTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 85-959 BYDGOSZCZ, ul. Królowej Jadwigi 18
  branża: Wydawnictwa
  Oficyna Wydawnicza BRANTA jest jednym z pierwszych na polskim rynku wydawnictw prywatnych i działa na rynku od 20 lat. Firma powstała początkowo jako agencja marketingowa oferując badania rynkowe, opracowywanie strategii wprowadzania nowych produktów na rynek, szkolenia marketingowe, kursy dla kandydatów na studia. Widoczny na rynku wydawniczym brak opracowań z zakresu prawa, ubezpieczeń, ochrony środowiska głównie na potrzeby akademickie oraz zainicjowana współpraca ze. ...
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • P.W. Marko
  adres: 86-070 Dąbrowa Chełmińska, Strzyżawa 69A, 69A
  branża: Tworzywa sztuczne
  Skupujemy odpady z tworzyw sztucznych. Przyjmujemy plastikowe odpady poprodukcyjne, czyste, jednorodne i nadające się do odzysku: polipropylen PP, polietylen PE HDPE LDPE, Poliwęglan PC, Polistyren PS, Poliamid PA. Sprzedajemy przemiały i granulaty. Przedmioty odbierane przez nas to: - skrzynki E2 w kolorze czerwonym i białym – odpady poprodukcyjne PS, HIPS – palety plastikowe, skrzynki po napojach, wiaderka, krzesełka – rury HDPE, PP – stojaki, ekspozycje, solaria, reklamy,. ...

Firmy z branży Pośrednictwo finansowe za wyj. ubezpieczeń i funduszu emerytalno-rentowego

 • Euro-Projekt Pośrednictwo Finansowe
  adres: 81-391 Gdynia, Świętojańska 59, lok. nr 4
  Euro-Projekt zajmuje się pośrednictwem finansowym, świadcząc kompleksowe usługi doradztwa, głównie kredytowego dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Euro-Projekt współpracuje z kilkunastoma bankami, co zapewnia zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
 • BZDF-Barbara Zach-Doradca Finansowy
  adres: 40-163 Katowice, ul.Ordona 22a/127
  KREDYTY: * KONSOLIDACYJNE(NA SPŁATĘ KILKU KREDYTÓW Z INNYCH BANKÓW,JEDNA NISKA RATA ZAMIAST KILKU W RÓŻNYCH BANKACH) * GOTÓWOWE(MAKS.KWOTA KREDYTU 100.000 ZŁ,OKRES KREDYTOWANIA DO 8 LAT,DO 20.000 ZŁ NA OŚWIADCZENIE) * SAMOCHODOWE(NA SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE,BEZ PIERWSZEJ WPŁATY,BEZ ZAŚWIADCZEŃ O DOCHODACH). POSIADAMY W OFERCIE WIELE WIODĄCYCH BANKÓW. O KREDYTACH WIEMY WSZYSTKO,SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY. NISKIE OPROCENTOWANIE!WIĘCEJ INFORMACJI POD. ...
 • M-Partners
  adres: 84-230 Rumia, ul; 3 Maja 20d/35
  M-Partners to firma zajmująca sie kompleksową obsługą klienta. Posiadamy najlepsze oferty produktów finansowych, kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych. Dzięki bogatej wiedzy i praktyce zapewniamy Naszym klientom maksimum bezpieczeństwa.
 • Krajowa Agencja Windykacyjna
  adres: 85-338 Bydgoszcz, Czerwonego Krzyża 51
  Zajmujemy się windykacją od 1994 roku. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie windykacji należności oraz stałe podnoszenie kwalifikacji kwalifikuje nas do grona najskuteczniejszych firm windykacyjnych w Polsce. Wszechstronna wiedza z kluczowych dziedzin prawa i nowatorskie podejście w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadnień oraz doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji sprawiają, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
 • USŁUGI FINANSOWE
  adres: 78-500 Drawsko Pomorskie, ul.Pl.Gdański 3
  Jesteśmy firmą, udzielającą kredytów nawet do 30.000 tyś.zł, Leasing z okresem finansowania nawet do 96 m-cy, finansujemy również zakupy towarów,usług. maszyn i urządzeń nowych i używanych. Oferujemy szybką decyzję, minimum formalności, profesjonalną obsługę i doradztwo. Posiadamy również szybką pożyczkę Chwilówkę-bez poręczycieli i zaświadczeń,gotówka od ręki,dojazd do klienta.