Jesteś tutaj: Strona główna » Optyka, instrumenty optyczne, okulary » Optyk Joanna Cyrkler
 
 

Optyk Joanna Cyrkler

Nasza firma istnieje na rynku od 2004 roku, wtedy to powstał pierwszy punkt w Szamotułach. Od tamtej pory oferujemy Państwu usługi i produkty na najwyższym poziomie za rozsądną cenę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i starając się zapewnić Państwu kompleksową obsługę w 2009 roku jako pierwszy salon optyczny w Szamotułach otworzyliśmy własny gabinet okulistyczny i optometrystyczny.
Od stycznia 2011 działa nasz drugi punkt w Gnieźnie, w którym również przeprowadzane jest badanie.
Z myślą o naszych klientach gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia do badania wzroku, a badania przeprowadzają wykwalifikowani optometryści i okuliści. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykształceniu naszych pracowników jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa produkt odpowiadający stawianym wymaganiom i przeznaczonemu na ten cel budżetowi.

Dane adresowe firmy

adres:
Wroniecka 23
miasto:
64-500 Szamotuły
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.6133391, 16.5771127

Dane kontaktowe

telefon(y):
(61) 292 64 47
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 70380).
Firmy wielkopolskie

 • Hyaloo.pl
  adres: 61-710 Poznań, Cicha 16
  branża: Medycyna
  Hyaloo to hurtownia kosmetyczna oferująca profesjonalne preparaty przeznaczone dla gabinetów lekarskich, gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych oraz gabinetów urody. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze preparaty największych światowych marek, ponieważ dbamy o zadowolenie Klientów oraz o obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Gwarantujemy dostarczenie produktów oryginalnie zapakowanych i posiadających wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, które. ...
 • SINTUR Sp. z o.o.
  adres: 62-700 Turek, Szadów Pański 34
  branża: Produkcja
  Firma Sintur sp. z o.o. z siedzibą w Szadowie Pańskim 34 k/Turku zajmuje się: - usługowym cynkowaniem galwanicznym (najnowocześniejsza linia technologiczna w regionie) - produkcją wyrobów dla energetyki (IZO, BZO, uziemiacze) - produkcją podzespołów dla przemysłu chłodniczego (parowniki, sandwiche, hot pipes, rurki powrotne)
 • DECOB
  adres: 61-655 Poznań, ul. Murawa 37A/23
  branża: Budownictwo 2
  świadectwa energetyczne, audyty, ekspertyzy techniczne, materiały termoizolacyjne
 • FIRMA HANDLOWA ANDRZEJ GAŁĘSKI
  adres: 61-311 Poznań, CHOTOMIŃSKA 9
  branża: Wywóz śmieci, odpadów
  Wywóz nieczystości płynnych,asenizacja,wywóz szamba,wywóz na terenie gminy Swarzędz,Mosina,Luboń,Kleszczewo,Kórnik,Poznań.Zapewniamy szybkie terminy realizacji.Wystawiamy faktury,możliwość płatności przelewem.not Usługi koparko-ładowarką
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.

Firmy z branży Optyka, instrumenty optyczne, okulary

 • Mega-Optics
  adres: 01-472 Warszawa, ul. Spychowska 47
  MEGA-OPTICS to salon optyczny w Warszawie. Swoim klientom oferuje duży wybór oprawek do okularów męskich oraz damskich. Wszystkie dostępne produkty pochodzą od najlepszych producentów, u nas kupisz między innymi okulary Guess, Eva Minge czy Tommy Hilfiger. Dzięki różnorodnemu asortymentowi każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!
 • Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Dr Tadeusz Januszewski
  adres: 32-700 Bochnia, Biała 21
  Doktor nauk medycznych Tadeusz to właściciel Specjalistycznego Gabinetu Okulistycznego. Specjalista chorób oczu, chirurg okulista. Dyplom Lekarski uzyskał w 1980 roku, specjalizację II stopnia w 1988 r., a rozprawę doktorska obronił w 1999 roku. Umiejętność operowania zaćmy nowoczesną techniką fakoemysyfikacji zdobył jako jeden z pierwszych i do dziś stosuje z powodzeniem stale ulepszane jej odmiany. Swoją pracę związał głównie z Klinicznym Szpitalem Wojskowym w Krakowie,. ...
 • OPTIS naprawa okularów
  adres: 03-808 Warszawa, ul. Mińska 18
  naprawa okularów optycznych i przeciwsłonecznych, spawanie i klejenie precyzyjne, nanoski, wymiana zauszników, spawanie tytan i tytanfleks. Wykonujemy naprawy na miejscu lub w uzgodnionym terminie. Otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 18.00. JEŚLI PAŃSTWA OPTYK STWIERDZIŁ, ŻE OKULARY SĄ NIE DO NAPRAWIENIA ZAPRASZAMY DO NAS - my je naprawimy.
 • Rudy Project - Kaski rowerowe i okulary
  adres: 43-450 Ustroń, 3 Maja 24
  Specjalnością firmy Rudy Project jest projektowanie i produkcja produktów z zakresu sektora sportowego i optycznego. Firma jest na rynku od 1985 roku. Oferta obejmuje między innymi takie produkty jak soczewki, google, czy kaski narciarskie i rowerowe. U producenta można dostać produkty różne pod kątem rodzaju oprawek, albo soczewek. Produkowane są z użyciem różnych materiałów i z zastosowaniem rozmaitych technologii. Produkty/Usługi: - okulary - okulary ImpactRX - gogle -. ...
 • Mega-Optics
  adres: 01-472 Warszawa, ul. Spychowska 47
  MEGA-OPTICS to salon optyczny w Warszawie. Swoim klientom oferuje duży wybór oprawek do okularów męskich oraz damskich. Wszystkie dostępne produkty pochodzą od najlepszych producentów, u nas kupisz między innymi okulary Guess, Eva Minge czy Tommy Hilfiger. Dzięki różnorodnemu asortymentowi każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!