Kontakt z firmą ALINEA Sp. z o.o.

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą ALINEA Sp. z o.o., prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
ALINEA Sp. z o.o.
Miasto:
44-100 Gliwice
Adres:
ul. Jasnogórska 9/320A
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • BALKART producent artykułów promocyjnych i reklamowych
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Michałowskiego 17
  branża: Reklama i marketing
  BALKART - producent z ponad 30-letnim doświadczeniem oferuje artykuły promocyjne i reklamowe: medale, statuetki, breloki, otwieracze, metalowe znaczki z logo - pinsy. Główny profil produkcji obejmuje wyroby na zlecenie, według wzorów projektowanych dla klienta. W ofercie firmy znajdziecie Państwo również wzory uniwersalne przygotowane w autorskiej pracowni projektowej m.in. statuetki na każdą okazję, breloki hotelowe, medale z wieńcami oraz medale myśliwskie. Hurtowników. ...
 • LASEL Sp. z o.o.
  adres: 44-203 RYBNIK, ul. Mikołowska 77
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma lasel jest regionalnym przedstawicielem Husqvqrna, Karcher, Honda, Kubota. Posiada autoryzowany serwis gwarancyjny produktów w/w firm. Ponaddto specjalizuje się w dostawach maszyn komunalnych do pielegnacji terenów zielonych, techniki kompostowania, odsnieżania i utrzymania dróg. Firma Lasel jest znaczącym eksporterem drewna i wyrobów drewnianych.
 • Pizzeria Gastro Aleksandra Kieszek
  adres: 43-502 Czechowice-Dziedzice, Piłsudskiego 16
  branża: Pizzerie
  Świetna pizza, fantastyczna atmosfera, szybkie dojazdy. Liczne promocje, konkursy, oraz wydarzenia dla naszych klientów. Oferujemy najlepszą pizzę w okolicy Czechowic-Dziedzic, oraz Zabrzega, Ligoty i Kaniowa. Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu na Piłsudskiego 16 – zasmakuj w naszej świetnej pizzy!
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Kuchnie MARIO
  adres: 43-502 Czechowice-Dziedzice, Niepodległości 15
  branża: Meble kuchenne
  Firma Mario działa na rynku, aby zaspokajać Państwa wyszukane potrzeby meblarskie. Wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół gwarantuje wysoką jakość naszych produktów. Wykonujemy meble każdego rodzaju, począwszy od mebli kuchennych, poprzez zabudowę wnęk, garderoby, skończywszy na meblach łazienkowych. Praca przez nas wykonywana jest naszą pasją, dlatego też oferujemy sprawdzone rozwiązania, a nowości pojawiające się na rynku sprawdzamy na własnej skórze. Wybór. ...

Firmy z branży Opieka nad dziećmi i osobami starszymi

 • Specjalistyczna Poradnia dla Rodzin
  adres: 20-052 Lublin, ul. Ks. J. Popiełuszki 28E
  Oferta naszej poradni zwrócona jest do osób, które doświadczyły przemocy w swoim domu. Jest to wielki temat tabu w niejednym domu, ale zaledwie nieliczne osoby mają odwagę o tym mówić. Jeśli jesteś osobą, która została wykorzystana – nie lękaj się, zadzwoń do nas, a chętnie pomożemy! Nasz ośrodek ma siedzibę przy ul. Ks. J. Popiełuszki 28E w Lublinie, kontakt telefoniczny pod numerem (81) 466 55 48.
 • Sala zabaw dla dzieci SMYKOLANDIA
  adres: 84-300 Lębork, Olimpijczyków 3
  SMYKOLANDIA to całoroczny plac zabaw stworzony po to, by dawać dzieciom frajdę. Liczne atrakcje np.: tor przeszkód, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, labirynty, trampolina, armatki pneumatyczne,xbox kinect, pomyślane są w taki sposób, by każdy maluch, nawet ten najbardziej wymagający, znalazł tu coś dla siebie.
 • Kinderbal
  adres: 15-665 Białystok, Bajeczna 7
  Owo z przyczyny wam tudzież gwoli was polepszamy się, szkolimy natomiast odkrywamy oryginalnych lepszych podejść. Tejże istniejemy mamami tudzież znamy czego tuszą a postulują współczesne czereda a młódź. Animacją zajmujemy się od 2012 roku, powierzyłoby nam mnóstwo jednostki, którym zawdzięczamy nasz sukces. Nie byłyśmy zbyt ponętne w celu chlebodawców na bazaru lekturze, gdyż co to wewnątrz pracownik spośród nieskromnymi dziećmi? A w istocie owo się poczęło,. ...
 • Super-opiekunka.pl
  adres: 02-781 Warszawa, ul. Roentgena 46 m. 10
  Nasze usługi kierujemy do osób, które podczas swojej nieobecności w domu chcą mieć pewność, że pozostawione pod opieką niani dzieci mają się dobrze i są szczęśliwe, chorzy - właściwą opiekę, starsi członkowie rodziny - godną starość, a domy - są czyste, zadbane i bezpieczne. Dokonujemy profesjonalnej weryfikacji kandydatów, rzetelnie sprawdzamy referencje i wiarygodność kierowanych do Państwa osób, przeprowadzamy testy psychologiczne oraz dodatkowe szkolenia. ...
 • Warszawa-domopieki.pl
  adres: 02-995 Warszawa, ul. Sągi 1
  Prowadzony przez nas prywatny dom opieki Opoka mieszczący się w Warszawie jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc i opiekę dla seniorów. Każdy z naszych podopiecznych może liczyć między innymi na własny pokój, do którego może trafić wyposażenie z poprzedniego lokum, a także 5 dobrze zbilansowanych i przygotowanych pod okiem specjalisty posiłków. Zapraszamy po więcej na naszą stronę internetową.