Jesteś tutaj: Strona główna » Ochrona środowiska, ekologia » EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.
 
 

EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.

Główny aspekt działań firmy Ekozysk1 stanowi recykling oraz przekazywanie do ponownego zużytkowania aut samochodowych, śmieci komunalnych oraz przemysłowych. Od 2002 roku Ekozysk1 świadczy usługi na rzecz środowiska naturalnego tudzież odzyskiwanie odpadów. Na witrynie internetowej firmy przedstawione są wyszczególnione obszary działalności firmy. Propozycja przedłożona na stronie adresowana jest do wszystkich zainteresowanych oddaniem, odzyskiwaniem bądź unieszkodliwianiem odpadów, które powstały w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Firma zajmuje się likwidacją odpadów komunalnych i groźnych odpadów poprodukcyjnych. Działanie przedsiębiorstwa ustalają przepisy ochrony środowiska. Właściciele przedsiębiorstwa podają do wiadomości, iż posiadają wszystkie konieczne decyzje oraz dokumenty zezwalające na funkcjonowanie w obrębie miasta Warszawy tudzież pobliskich powiatów.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Nowy Modlin 45
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
22 785-59-99
FAX:
22 785-58-80
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92776).
Firmy mazowieckie

 • CNS SOLUTIONS Sp. z o.o.
  adres: 02-676 WARSZAWA, ul Postępu 6
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  CNS Solutions zajmuje się dostarczaniem rozwiązań systemowych 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Firma jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu komputerowego wspomagania projektowania SolidWorks.
 • Julius Meinl Polska Sp. z o.o.
  adres: 05-850 Piotrkówek Mały, Piotrkówek Mały
  branża: Kawa i herbata
  Julius Meinl to ceniony producent i sprzedawca kawy oraz herbaty. Firma istnieje na rynku już od 1862 roku, a z jej oferty korzystają klienci z całego kraju oraz Europy. Kawy i herbaty, które można tu kupić, powstają z wykorzystaniem najwyższej jakości, dokładnie dobranych składników, a proces ich produkcji jest dokładnie kontrolowany. Dostępne są aromatyczne kawy espresso, gourmet, premium oraz bezkofeinowe, herbaty Earl Grey, owocowe, Rooibos, białe i zielone. Wyroby te są. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • 6MS Sp. z o.o.
  adres: 01-864 Warszawa, ul. Literacka 8/11
  branża: Instalacje i urządzenia gazowe
  6MS to firma, która specjalizuje się w branży gazowej. Działamy na rynku od 2021 roku, jednak posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Założycielem firmy jest Marcin Stempień, który jest także głównym udziałowcem. Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy oraz jej okolic. Zajmujemy się głównie projektowaniem, instalacją oraz próbą szczelności instalacji, sieci i przyłączy gazowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również montaż szafek gazowych, przegląd. ...
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.

Firmy z branży Ochrona środowiska, ekologia

 • PROFISOLAR
  adres: 39-200 Dębica, ul. Drogowców 8
  Firma rozpoczęła swą działalność w oparciu o siedmioletnie doświadczenie w branży solarnej. Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis instalacji solarnych oraz źródeł centralnego ogrzewania renomowanych niemieckich firm. W swoim asortymencie posiadamy: -Kolektor płaskie oraz próżniowe -Kotły C.O. -Kotły kondensacyjne -Pompy ciepła Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji na zakup i montaż zestawów solarnych.
 • EKORR - Utylizacja odpadów medycznych
  adres: 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 23
  Firma EKORR z siedzibą w Warszawie świadczy usługi odbioru odpadów, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Naszą działalność odbioru odpadów medycznych świadczymy na terenie Warszawy jak również całego województwa mazowieckiego. Jesteśmy również dystrybutorem opakowań na odpady medyczne (pojemników i worków). Zapraszamy do współpracy.
 • PPW EKOTECHNIKA Sp. z o. o.
  adres: 75-613 Koszalin, ul. Zwycięstwa 148/402
  Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze EKOTECHNIKA Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem dokumentacji projektowej oraz opracowań z zakresu ochrony środowiska. Działamy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem terenu dawnego województwa koszalińskiego.
 • Stowarzyszenie Proekoplanet
  adres: 15-157 Białystok, Jaroszówka 24
  Stowarzyszenie „Pro – ekoplanet” prowadzi działania społeczno – edukacyjne w zakresie: * ochrony przyrody (prowadzimy eko-bibliotekę, organizujemy konkursy przyrodnicze, kontynuujemy kampanię na rzecz objęcia całej puszczy białowieskiej parkiem narodowym) * pracy z dziećmi i młodzieżą (organizujemy eko-warsztaty, co dokumentujemy w zakładce Zielone warsztaty) * dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego, w szczególności w. ...
 • GEOTECHNIKAT - Inżynieria środowiska, geotechnika, geologia.
  adres: 05-500 Piaseczno, Warszawska 32c/35
  Badania geologiczne i geotechniczne, ekspertyzy geotechniczne, projekty i dokumentacje geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne, odbiory wykopów fundamentowych, opinie hydrogeologiczne dotyczące instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków, rozpoznania warunków gruntowo-wodnych, operaty wodnoprawne na przebudowę urządzeń melioracyjnych, na wykonanie urządzeń wodnych, na odprowadzanie ścieków, na pobór wód podziemnych itd.