Jesteś tutaj: Strona główna » Ochrona osób i mienia » "KURATELA" AGENCJA OCHRONY MIENIA ZYGMUNT JANDUŁA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ
 
 

"KURATELA" AGENCJA OCHRONY MIENIA ZYGMUNT JANDUŁA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ


Szanowni Państwo !
„KURATELA" Sp. z o.o. Agencja Ochrony z siedzibą w Radomiu ul. Malczewskiego 29, to koncesjonowana, nowoczesna i uniwersalna firma rozwiązująca w sposób kompleksowy problemy swoich klientów. Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w 1995r. Firmą kieruje Zygmunt Janduła oraz Tomasz Janduła.
KURATELA ma zasięg regionalny ograniczony do terenu dawnego województwa radomskiego. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy przeszło 350 pracowników ochrony. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu obrotów i osiągane wskaźniki ekonomiczne, jesteśmy prawdopodobnie jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży ochrony w Polsce.
Od samego początku działalność KURATELI była ukierunkowana na świadczenie usług ochronnych o wysokim poziomie specjalizacji, takich jak: konwoje wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych, w tym broni palnej i materiałów wybuchowych, konwoje celne i ochrona transportów drogowych, usługi interwencji uzbrojonych w broń palną grup szybkiego reagowania, kompleksowa ochrona obiektów przemyski zbrojeniowego.
W następnych latach stopniowo działalność KURATELI została poszerzona o usługi monitorowania obiektowych systemów alarmowych, w oparciu o umowę konsorcjum stałego zawartą z inną radomską firmą IF INTERFACH, specjalizującą się w zabezpieczaniu elektronicznym obiektów. W naszej ofercie znajdują się także usługi kompleksowego sprzątania.
Dziesięcioletnia tradycja i nabyte doświadczenia pozwalają zaoferować każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi w pełni profesjonalne usługi, które wykonują wyselekcjonowani pracownicy z predyspozycjami do wykonywania zadań o każdym stopniu trudności.
Agencja KURATELA inwestuje w rozwój i jakość wykonywanych usług ochronnych , przeznaczając znaczne środki na rozwój floty samochodowej, w tym pojazdów specjalistycznych, tworzenie Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych w praktycznie wszystkich dziedzinach działalności firmy. Nie oszczędzamy także na zabezpieczeniu odszkodowawczym nienależytego wykonania usług, naszym ubezpieczycielem jest PZU S.A.
Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami ochrony, czego potwierdzeniem są zawarte umowy z kilkunastoma firmami o zasięgu krajowym, których interesy reprezentujemy w regionie radomskim.
Miarą naszego sukcesu rynkowego jest wszechstronne zadowolenie klientów potwierdzone referencjami i listami polecającymi. Zachęcamy do profesjonalnej współpracy.

Dane adresowe firmy

adres:
UL. MIŁA 17
miasto:
26-609 RADOM
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
51.4082582, 21.1587699

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 362 87 15
FAX:
(48) 340 26 44
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 1008).
Firmy mazowieckie

 • GETFRESH Sp. z o.o.
  adres: 02-502 Warszawa, Łowicka 31
  branża: Pozostałe
  Od ponad dwudziestu lat dostarczamy wodę źródlaną do domów i firm. Obsługujemy tysiące klientów. Oferowana przez nas woda Dar Natury została nagrodzona w kategorii Dobry Produkt w latach 2013, 2014, 2015. Wśród dostawców wody źródlanej zdobyliśmy miano lidera. Dbamy o klientów i wysoką jakość produktów. Nacisk kładziemy także na wysoki poziom usług. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i zamawiania wody Dar Natury. Produkty/Usługi: - wysokiej jakości źródlana. ...
 • OPAKO SERWIS Artur Kowalczyk
  adres: 03-455 WARSZAWA, ul. Namysłowska 8/Bud.2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasza firma zajmuje się dystrybucją opakowań użytkowych tj : reklamówek HD i LD, worków na śmieci HD i LD, rękawic, folii AL i PE, ścierek, mopów, gąbek, zmywaków, gumek recepturek, art. dla małej gastronomii oraz usługami towarowego transportu drogowego na terenie Polski. Wykonujemy również prace związane z montażem elewacji zewnętrznych : szkło-aluminium oraz konstrukcje szybów windowych wewnętrznych i zewnętrznych.
 • BASE ARCHITEKCI Diana Lebiedzińska
  adres: 01-651 Warszawa, Gwiaździsta 15a/34
  branża: Architekci
  BASEArchitekci to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz. Specjaliści w naszej firmie tworzą najwyższej jakości projekty, dokładają wszelkich starań, aby zadowolić klienta. Jeżeli potrzebujesz kompleksowego projektu, a może po prostu doradcy architekta skontaktuj się z Nami. Wykonujemy również projekty online i doradzamy w kwestii dekoracji wnętrz. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
 • EXTOR Sp. z o.o.
  adres: 02-455 Warszawa, ul. Wyrzyska 9A
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Extor specjalizuje się w outsourcingu księgowości i obsługi płacowej dla
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"

Firmy z branży Ochrona osób i mienia

 • ABI Zielona Góra
  adres: 65-048 Zielona Góra, Aleja Niepodległości 26
  ABI Zielona Góra - Grafred. Zajmujemy się outsourcingiem ABI. Ochrona danych osobowych to kluczowy element naszej usługi. Poza tym oferujemy profesjonalne szkolenia dla ABI, a także zajmujemy się grafologią. Terytorium obsługiwane: -Zielona Góra, -Sulęcin, -Leszno, -woj. mazowieckie, -woj. lubuskie, -woj. świętokrzyskie, -woj. pomorskie. Poszukując więcej informacji o Nas - zapraszamy na oficjalną stronę Grafred - Przedsiębiorstwo Usługowe.
 • KONTRA24.PL Agencja Ochrony
  adres: 02-013 Warszawa, Williama Heerleina Lindleya 16
  Chcesz powierzyć swój obiekt w ręce firmy ochroniarskiej? Z pewnością pomoże Ci w tym firma Kontra24, która na co dzień dysponuje szeroki składem doświadczonych pracowników, którym nic nie umknie. Całodobowa ochrona obiektów czy ochrona osób to podstawowe propozycje, które znajdziesz w naszej firmie, która stale się powiększa. Oferowane usługi: - ochrona osób - VIP - imprezy masowe - ochrona - ochrona obiektów - ochrona mienia
 • Silver Security - Szkolenia Ochrony
  adres: 32-800 Brzesko, Pomianowska 7
  Silver Security – Agencja ochrony Agencja Ochrony Osób i Mienia Silver Security oferuje generalne usługi ochroniarskie w województwie małopolskim. Swoim interesantom gwarantuje całkowite wsparcie wtedy, gdy kluczowe jest bezpieczeństwo i komfort. Agencja została założona w 2011 roku. Zabezpiecza urzędy, organizacje publiczne, firmy, sklepy oraz domy prywatne. Oferta agencji Silver Security Ochrona to w szczególności ochrona fizyczna obiektów, ich dozór elektroniczny z. ...
 • Agencja Ochronno-Detektywistyczna GOD-LEGISTA
  adres: 15-444 BIAŁYSTOK, al. J. Piłsudskiego 13 lok. 3
  Agencja Ochronno-Detektywistyczna GOD-LEGISTA jest jedną z najstarszych firm w regionie północno-wschodniej Polski (Koncesja od 1990 roku). Oferujemy usługi w zakresie: Kompleksowa ochrona obiektów (fizyczna i techniczna - monitoring) Konwoje wartości pieniężnych (inkaso dziennych utargów) Opracowywanie planów ochrony Sprzątanie powierzchni otwartych i zamkniętych (place obiektów chronionych, powierzchnie budynków administracyjnych i gospodarczych) Sprzątanie. ...
 • Global Protection Group
  adres: 59-220 Legnica, ul Lotnicza 18/1/11
  Głównym zakresem działalności Global Protection Group są usługi ochrony osobistej i bezpieczeństwa biznesu, które wykonujemy w formie stałej lub tymczasowej w kraju oraz za granicą. Gwarancją naszej jakości jest współpraca z uznanymi specjalistami z zakresu bezpieczeństwa, również ze środowiskami akademickimi oraz innymi placówkami edukacyjnymi. Nasze działania wiążemy z niezależnymi audytami bezpieczeństwa świadczonymi najczęściej przez firmy zewnętrzne,. ...