Jesteś tutaj: Strona główna » Ochrona osób i mienia » "KURATELA" AGENCJA OCHRONY MIENIA ZYGMUNT JANDUŁA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ
 
 

"KURATELA" AGENCJA OCHRONY MIENIA ZYGMUNT JANDUŁA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ


Szanowni Państwo !
„KURATELA" Sp. z o.o. Agencja Ochrony z siedzibą w Radomiu ul. Malczewskiego 29, to koncesjonowana, nowoczesna i uniwersalna firma rozwiązująca w sposób kompleksowy problemy swoich klientów. Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w 1995r. Firmą kieruje Zygmunt Janduła oraz Tomasz Janduła.
KURATELA ma zasięg regionalny ograniczony do terenu dawnego województwa radomskiego. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy przeszło 350 pracowników ochrony. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu obrotów i osiągane wskaźniki ekonomiczne, jesteśmy prawdopodobnie jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży ochrony w Polsce.
Od samego początku działalność KURATELI była ukierunkowana na świadczenie usług ochronnych o wysokim poziomie specjalizacji, takich jak: konwoje wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych, w tym broni palnej i materiałów wybuchowych, konwoje celne i ochrona transportów drogowych, usługi interwencji uzbrojonych w broń palną grup szybkiego reagowania, kompleksowa ochrona obiektów przemyski zbrojeniowego.
W następnych latach stopniowo działalność KURATELI została poszerzona o usługi monitorowania obiektowych systemów alarmowych, w oparciu o umowę konsorcjum stałego zawartą z inną radomską firmą IF INTERFACH, specjalizującą się w zabezpieczaniu elektronicznym obiektów. W naszej ofercie znajdują się także usługi kompleksowego sprzątania.
Dziesięcioletnia tradycja i nabyte doświadczenia pozwalają zaoferować każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi w pełni profesjonalne usługi, które wykonują wyselekcjonowani pracownicy z predyspozycjami do wykonywania zadań o każdym stopniu trudności.
Agencja KURATELA inwestuje w rozwój i jakość wykonywanych usług ochronnych , przeznaczając znaczne środki na rozwój floty samochodowej, w tym pojazdów specjalistycznych, tworzenie Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych w praktycznie wszystkich dziedzinach działalności firmy. Nie oszczędzamy także na zabezpieczeniu odszkodowawczym nienależytego wykonania usług, naszym ubezpieczycielem jest PZU S.A.
Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami ochrony, czego potwierdzeniem są zawarte umowy z kilkunastoma firmami o zasięgu krajowym, których interesy reprezentujemy w regionie radomskim.
Miarą naszego sukcesu rynkowego jest wszechstronne zadowolenie klientów potwierdzone referencjami i listami polecającymi. Zachęcamy do profesjonalnej współpracy.

Dane adresowe firmy

adres:
UL. MIŁA 17
miasto:
26-609 RADOM
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
51.4082582, 21.1587699

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 362 87 15
FAX:
(48) 340 26 44
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 1008).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Ochrona osób i mienia

 • HS Monitoring - kamery, alarmy, wideodomofony
  adres: 58-200 Dzierżoniów, Rynek 55/14
  Projektujemy, instalujemy i serwisujemy: - Monitoring wizyjny(kamery zewnętrzne,wewnętrzne,cyfrowe,obrotowe, widoczne, ukryte) - Udostępnienie wizji poprzez Internet - Konfiguracja podglądu z kamer w Tabletach i Smartfonach - Systemy alarmowe (wewnętrzne i zewnętrzne) - Kontrola pracy - Wideodomofony - Sieci komputerowe
 • Agencja ochrony KO-MAX w Kołobrzegu
  adres: 78-132 Grzybowo, ul. Zielona 9
  [url=http://www.ko-max.pl]Agencja Ochrony KO-MAX[/url], działa w Kołobrzegu, w zakresie wykonywania usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego. Celem firmy jest zapewnienie ochrony klientom, którzy obdarzając ją swoim zaufaniem, inwestują w bezpieczeństwo własne i swojego majątku. Doświadczenie kierownictwa firmy, zdobyte w wieloletniej służbie w formacjach mundurowych MSW, oraz posiadane umiejętności. ...
 • Grupa Hunters Sp. z o.o.
  adres: 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Bukowska 114
  Grupa Hunters rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku i od tej chwili zyskuje zaufanie klientów dzięki doskonałej jakości wypełnianych usług i kompetentnemu postępowaniu. Bezustannie doszlifowujemy poziom naszych usług a także rozszerzamy ofertę. Dominującym działaniem firmy jest ochrona. Zaręczamy spójne działanie pracowników ochrony a także centrów monitorowania alertów. Licencjonowani agenci są bez ustanku obecni na zabezpieczanym terytorium, ich zadaniem jest. ...
 • Trade System Centrum Zabezpieczeń
  adres: 55-095 Długołęka, Bursztynowa 16
  Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem kompleksowo usług związanych alarmami , kamerami i domofonami oraz automatyką domową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się również doradztwem i sprzedażą sprzętu niezbędnego do prawidłowego zabezpieczenia mienia. Posiadamy niezbędne doświadczenie i licencje do wykonywania w/w usług.
 • AGENCJA OCHRONY MIENIA "MATPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 02-738 WARSZAWA, ul. Dominikańska 33
  Agencja Ochrony Mienia MATPOL, działa na rynku security od 1994r. Posiadamy koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0192/ 00 na prowadzenie działalności gospodarczej dotyczącej fizycznej ochrony osób i mienia – w pełnym zakresie. Jesteśmy firmą posiadającą wyposażenie techniczne potrzebne do prowadzenia profesjonalnej działalności, łącznie z posiadaniem, za zgodą Komendanta Stołecznego Policji – broni palnej. Jesteśmy też dysponentem. ...