zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

"AFRISO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AFRISO sp. z o.o. reprezentuje w Polsce Grupę AFRISO – wywodzącego się z Niemiec producenta armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sygnalizujących
i pomiarowych.

Produkty AFRISO znajdują szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy instalacji grzewczych, olejowych, chłodzących, wentylacyjnych, wody pitnej, ciepłej wody użytkowej itp.

Zespół AFRISO sp. z o.o. tworzą starannie dobrani pracownicy o wysokich kompetencjach i dużym potencjale rozwoju. Pamiętamy o tym, że dla firmy najważniejsi są jej Klienci. Dbamy, by współpraca
z nami była czymś więcej niż tylko zaopatrywaniem się w wysokiej jakości produkty najnowszych technologii. Zależy nam, aby każdy kontakt z AFRISO niósł za sobą konkretną korzyść dla naszych partnerów, a spotkanie z pracownikiem naszej firmy nigdy nie było straconym czasem.

Poprzez zaangażowaną pracę zespołu i wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych dążymy do zapewnienia maksymalnej dostępności oferowanych towarów. Stale doskonalimy kanały dostępu do aktualnej informacji techniczno-handlowej. Jednocześnie systematycznie powiększamy nasz zespół – tak, żeby nasi specjaliści pozostawali do dyspozycji naszych Klientów, kiedy tylko wystąpi potrzeba kontaktu.

Dane adresowe firmy

Adres:SZAŁSZA, UL. KOŚCIELNA 7
Miasto:42-677 CZEKANÓW
Powiat:TARNOGÓRSKI
Województwo:śląskie
GPS:50.3667669, 18.7597309

Dane kontaktowe

Telefon(y):(32) 330 33 55
FAX: (32) 330 33 51
www: www.afriso.pl

Branże

 Obróbka metali, wyroby metalowe, metale kolorowe
Pompy

Tagi

 termostaty, termometry, wyroby metalowe, pomiary ciśnienia, wyposażenie kotłowni

Lokalizacja firmy