Jesteś tutaj: Strona główna » O nas
 
 

» O nas

Internetowy Katalog Firm to nowoczesny serwis, który został stworzony z myślą o codziennych użytkownikach Internetu, poszukujących w nim nowych kontaktów biznesowych oraz podstawowych informacji na temat firm. Niezmiennie, celem serwisu jest darmowa promocja firm w Internecie.

Internetowy Katalog Firm to serwis, w którym każda mała, średnia czy też duża firma może ZA DARMO umieścić informacje o własnej działalności gospodarczej. Baza umożliwia dodanie następujących informacji:

  • nazwa firmy z możliwością dodania firmowego logo,
  • dane adresowe,
  • dane kontaktowe tj. telefony, fax, strona www, kontakt drogą e-mailową (formularz kontaktowy), lokalizacja firmy na mapie,
  • opis działalności firmy,
  • przydział do odpowiedniej kategorii (wg EKD).

Po dodaniu nowej firmy do bazy, automatycznie tworzonych jest pięć nowych podstron. Na pierwszej z nich znajdą Państwo wszystkie podstawowe informacje o firmie (tj. nazwa, dane teleadresowe, opis działalności, strona www, kategorię itp.). Kolejna strona udostępnia w/w informacje przygotowane do wydruku (wydruk bez elementów serwisu). Następne dwie podstrony służą do kontaktu z firmą – poprzez formularz kontaktowy (nie podajemy na łamach serwisu adres e-mail, aby uchronić go przed robotami spamującymi) oraz wysyłaniu informacji o znalezionej firmie znajomemu – polecenie serwisu. Ostatnia podstrona to lokalizacja siedziby firmy, przedstawiona ma interaktywnej mapie Polski.

Naszym głównym celem jest ogólnodostępność serwisu dla wszystkich przeglądających. Dlatego nie pobieramy żadnych opłat, zarówno za dodawanie nowych firm jak i za wyszukiwanie informacji o firmach zamieszczonych na łamach serwisu.

Kolejnym bardzo ważnym celem w naszej działalności jest ciągły rozwój i ulepszanie produktu. Nieustannie wprowadzamy liczne zmiany, mające na celu tylko jedno – poprawę świadczonych usług.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub chcą nawiązać współpracę z naszym serwisem, zapraszamy do kontaktu.