Jesteś tutaj: Strona główna » Nieruchomości » Point Office
 
 

Point Office

Proponujemy Państwu biuro do wynajęcia na godziny lub w formacie abonamentowym. Dodatkowo zapewniamy rejestrację biznesu pod prestiżowym adresem na terenie Krakowa. Zapewniamy coworking w profesjonalnej atmosferze, przejmujemy na siebie odpowiedzialność za zarządzanie pocztą klienta, oddajemy do dyspozycji dedykowany numer telefonu. Stawiamy na elastyczne dopasowanie do potrzeb właścicieli działalności gospodarczych.

Oferowane usługi/produkty:
- biuro coworkingowe

Dane adresowe firmy

adres:
Lubomirskiego 27/1
miasto:
31-509 Kraków
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(12) 424 25 00
kom:
+48 669 100 467
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 86097).
Firmy małopolskie

 • CHEMITECH Polska Sp. z o.o.
  adres: 30-614 Kraków, Cechowa 51
  branża: Chemia
  Firma CHEMITECH Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Z dumą stwierdzamy, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Oferta nasza skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych zarówno przemysłu spożywczego jak i maszynowego, warsztatów naprawczych, klinik oraz gabinetów lekarskich, biur, hoteli, restauracji, cateringu i firm sprzątających, itd. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów. ...
 • VICTORINOX SPENCER DUTSSON
  adres: 31-306 KRAKÓW, Łokietka 48
  branża: Narzędzia, elektronarzędzia
  Dystrybutor Victorinox, Muela, Recta, Maglite, Niteize. Sprzedaż hurtowa. Sklep on-line. Obługa firem, sieci handlowych, sklepów. Nadruki logotypów dla firm. Wyłączny przedstawiciel RECTA (Szwajcaria) i Niteize (USA) w polsce.
 • TECHFORMONT Sp. z o.o.
  adres: 32-660 CHEŁMEK, Plac Kilińskiego 1
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Producent form wtryskowych i rozdmuchowych
 • Zdrowie Uroda Biznes
  adres: 30-011 Kraków, ul.Wrocławska 52A/24
  branża: Ochrona zdrowia i opieka socjalna
  Firma działająca w szeroko pojetej branży WELLNESS Usługi w zakresie Zdrowia i Urody: masaż leczniczy, masaż kosmetyczny, naświetlania lampą BIOPTRON, koloroterapia Bioptron, usługi fryzjerskie(usługi w domu klienta) Suplementy Doradztwo w zakresie profilaktyki. Nawiążemy współpracę z osobami i firmami otwartymi na nowe możliwości zawodowe i zarobkowe. Poszukuję osób, z którymi stworzymy duży zespół współpracowników. Nieograniczone możliwości w branży. ...
 • Salon Fryzur Męskich BARBER HENN
  adres: 31-048 Kraków, ul. Św. Gertrudy 19
  branża: Salony fryzjerskie
  Salon Fryzur Męskich BARBER HENN oferuje klientom powrót do klasycznych strzyżeń męskich, trymowanie brody, wąsów, golenie brzytwą z użyciem gorącego ręcznika, masaż twarzy. BARBER HENN to stylowy salon w centrum Krakowa, który swoim klimatem nawiązuje do kresu międzywojennego i klasycznych fryzur.

Firmy z branży Nieruchomości

 • Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla
  adres: 44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 7
  Firma Czapla&Czapla znajduje się na rynku od 1982 roku. Oferuje swoje usługi związane ze sprzedażą oraz wynajmem mieszkań, współpracując z specjalistami branży projektowej i wykonawczej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości Gliwice, która znajduje się na stronie internetowej.
 • GRUPA NORBLIN
  adres: 01-940 Warszawa, Palisadowa 20/22
  Efekt pracy wielu wybitnych specjalistów z dziedziny nieruchomości można ocenić po wyróżnieniach jakie przyznawane są naszym inwestycjom. Oto wyróżnienia, jakie otrzymały Spółki z naszej Grupy w różnego rodzaju konkursach: „Budowa Roku 1998”, „Certyfikat Dewelopera”, „Firma Roku 2003” . Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.
 • Zarzadząnie Nieruchomościami High Rise Stanisław Jaszczuk
  adres: 02-495 Warszawa, ul. Wojciechowskiego 36 m. 22a
  Firma zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i w najbliższej okolicy ( Piastów, Pruszków, Raszyn). W swojej działalności dużą wagę przywiązujemy do obniżania kosztów eksploatacyjnych i centralnego ogrzewania w budynkach. Cele te realizujemy poprzez przeprowadzanie termomodernizacji zarządzanych budynków i poszukiwanie odpowiednich wykonawców robót. Obecnie firma wykonuje administrowanie nieruchomościami w. ...
 • Biuro Nieruchomości RED TOWER
  adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, Sienkiewicza 27
  Biuro Nieruchomości RED TOWER - Dąbrowa Górnicza. Chcesz sprzedać dom, mieszkanie, działkę? A może chcesz myślisz o zakupie nieruchomości? Zapraszamy do nas. W naszej ofercie znajdziesz mieszkania, działki, domy, nieruchomości komercyjne z okolic Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Będzina oraz Katowic. Oferujemy kompleksową obsługę transakcji, doradztwo, szacowanie nieruchomości...www.red-tower.pl.
 • CSG Śląska Grupa Konsultingowa Spółka Akcyjna
  adres: 40-514 Katowice, ul. Ceglana 4
  „CSG” Śląska Grupa Konsultingowa S.A. to firma z doświadczeniem w nieruchomościach, która działa od 1995 roku. Spółka „CSG” ma lokalizację w Katowicach. Posiada w ofercie biura do wynajęcia w Katowicach – w wyjątkowo dogodnej lokalizacji – ul. Ceglana. Wolne powierzchnie biurowe udostępniane przez firmę „CSG” prezentują klasę A, są klimatyzowane, posiadają szybkie łącze internetowe, instalację telefoniczną oraz elektryczną, a także dostęp do mediów.. ...