Jesteś tutaj: Strona główna » Nieruchomości » Brodnickie Centrum Nieruchomości
 
 

Brodnickie Centrum Nieruchomości

Kompleksowo obsługujemy transakcje kupna, sprzedaży i wynajmu. Zapewniamy profesjonalną obsługę.
Współpracujemy z notariuszami, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz audytorami energetycznymi. Działalność prowadzimy zgodnie z wymaganiami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami oraz Kodeksem Etyki Zawodowej Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w Warcie. Naszą dewizą jest przede wszystkim rzetelność i bezpieczeństwo transakcji jak również Państwa zadowolenie z udanych inwestycji.


Firma Brodnickie Centrum Nieruchomości kompleksowo obsługuje transakcje kupna, sprzedaży i wynajmu.
Zapewniamy profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość (grunty, domy, mieszkania, lokale).

Brodnickie Centrum Nieruchomości to najdłużej działająca firma w Brodnicy zajmująca się obrotem nieruchomościami. Właściciele oraz zespół maklerów pomogą i doradzą Państwu w nabyciu lub sprzedaży każdej nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań :).

Jesteśmy tu by Państwu służyć pomocą!

Zapraszamy do biura mieszczącego się w centrum Brodnicy przy ul. Królowej Jadwigi 12/1 a także do kontaktu telefonicznego.

Zespół BCN

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Królowej Jadwigi 12/1
miasto:
05-515 Brodnica
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
666 561 300
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 97273).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • HANPLAST Sp. z o.o.
  adres: 85-825 BYDGOSZCZ, ul.Wojska Polskiego 65
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Oferujemy wszelkie usługi związane z naszą główną działalnością, jaką jest produkcja detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz produkcja form wtryskowych. Z uwagi na szeroki zakres działalności, obsługujemy klientów kompleksowo, starając się korzystać z najnowszych metod i technologii. Branże, dla których głównie produkujemy, to: - elektronika i elektrotechnika - telekomunikacja - opakowania - rozwiązania logistyczne Dążymy do tego, by zawsze mieć. ...
 • HANPLAST Sp. z o.o.
  adres: 85-825 BYDGOSZCZ, ul.Wojska Polskiego 65
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Oferujemy wszelkie usługi związane z naszą główną działalnością, jaką jest produkcja detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz produkcja form wtryskowych. Z uwagi na szeroki zakres działalności, obsługujemy klientów kompleksowo, starając się korzystać z najnowszych metod i technologii. Branże, dla których głównie produkujemy, to: - elektronika i elektrotechnika - telekomunikacja - opakowania - rozwiązania logistyczne Dążymy do tego, by zawsze mieć. ...
 • AGENCJA HANDLOWO-SERWISOWA MEGAZEC SPÓŁKA JAWNA G. KARNOWSKI, D. SIÓDMIAK
  adres: 87-100 TORUŃ, ul. Mohna 59/61
  branża: Pomiary, urządzenia pomiarowe
  Agencja Handlowo-Serwisowa MEGAZEC to firma, ktora od ponad dziesięciu lat zaopatruje specjalistyczne służby, instytucje, spółdzielnie, przedsiębiorstwa oraz odbiorców indywidualnych w aparaturę kontrolno-pomiarową i automatykę firm krajowych i zagranicznych, służąc równocześnie montażem, uruchamianiem, naprawami i doradztwem technicznym.
 • Florma Malwina Micherdzińska
  adres: 87-851 Boniewo, Osiecz Mały 28
  branża: Sklepy internetowe
  Mieszcząca się w Boniewie firma Florma jest twórcą portalu Plakato.pl. Kupisz tu dekoracyjne wydruki wielkoformatowe, idealnie nadające się się do długotrwałych ekspozycji. Sprawdzeni fachowcy parają się wykonywaniem obrazów na płótnie, plakatów oraz naklejek ze zdjęcia. Propozycja specjalnych wydruków artystycznych adresowana jest do galerii, agencji dekoratorskich. Przedsiębiorstwo jest specjalistą w kompleksowej organizacji wystaw fotograficznych.

Firmy z branży Nieruchomości

 • FUN Nieruchomości Ubezpieczenia Finanse
  adres: 41-800 Zabrze, Wolności 236
  Firma FUN Nieruchomości Ubezpieczenia Finanse jest kancelarią kompleksowo świadczącą usługi w trzech płaszczyznach - Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami - Ubezpieczenia - Pośrednictwo Kredytowe Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami Kancelaria FUN jest Gwarantem bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji kupna, sprzedaży a także najmu lub wynajmu nieruchomości. Naszych klientów obsługujemy w sposób kompleksowy, począwszy od publikacji oferty, poprzez. ...
 • Auro sp. z o. o.
  adres: 44-109 Gliwice, Leonarda da Vinci 12
  Auro Business Park w Gliwicach jest nowoczesnym parkiem biznesowym, przeznaczonym dla inwestorów, poszukujących atrakcyjnych powierzchni biurowych, a także hal produkcyjnych w dogodnej lokalizacji. Kompleks usytuowany jest w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, co zapewnia atrakcyjne warunki związane z podatkami i inne ulgi. Jego atutem jest również dogodna lokalizacja w pobliżu autostrad A4, A1, drogi krajowej 75, czy też DTŚ. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu dla każdego inwestora.. ...
 • SEJFBOKSY
  adres: 41-200 Sosnowiec, ul. Schonów 5
  Szukasz hotelu dla rzeczy? SEJFBOKSY są dla Ciebie! Jesteśmy self storage, czyli nowoczesnymi boksami magazynowymi do bezpiecznego przechowywania rzeczy. Praktyka ta jest powszechnie znana na zachodzie Europy i w USA, wreszcie masz okazję wynająć magazyn również w Polsce. Oferujemy przechowalnie rzeczy na minimum miesiąc czasu w bezpiecznych, suchych i wolnych od szkodników boksach magazynowych. U nas zostawisz – meble, ubrania, narzędzia, urządzenia biurowe, praktycznie wszystko. ...
 • Lux-home Group
  adres: 31-047 Kraków, ul. Sarego Józefa 26/1
  Firma LUX HOME tanie, luksusowe mieszkania w Krakowie świadczy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w sprzedaży i kupnie nieruchomości w Krakowie. Zespół firmy posiada wymagane uprawnienia zawodowe, licencje oraz odpowiednie ubezpieczenia gwarantujące pełne bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji. Wiedza zespołu LUX HOME nieruchomości poparta jest wieloletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym w branży. Co Nas wyróżnia? - Indywidualne, profesjonalne, solidne. ...
 • Emco - Zarządzanie Nieruchomościami
  adres: 02-572 Warszawa, Kazimierzowska 43/55
  Firma Emco oferuje kompleksową usługę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami, zarządzania procesem inwestycji budowlanych, serwisu technicznego i generalnego wykonawstwa. Nasze usługi kierujemy do klientów oczekujących zaangażowania, profesjonalizmu, kompetencji i doświadczenia w umiarkowanej cenie. Zespół naszych pracowników to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadający licencje i uprawnienia zawodowe. Zapraszamy do współpracy.