Jesteś tutaj: Strona główna » Nieruchomości » A.Z.GWARANCJA Andrzej Zapart
 
 

A.Z.GWARANCJA Andrzej Zapart

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola zainteresowanych wynajęciem lub zakupem mieszkania do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości. Na stronie naszej agencji znajdą Państwo pełny spis wszystkich dostępnych w naszej ofercie nieruchomości m.in. mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne oraz działki. Zapraszamy serdecznie.

Oferowane usługi/produkty:
- sprzedaż i wynajem mieszkań
- sprzedaż i wynajem domów
- sprzedaż i wynajem działek
- sprzedaż i wynajem powierzchni komercyjnych

Dane adresowe firmy

adres:
Szarych Szeregów 34D
miasto:
45-285 Opole
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
608 539 991
kom:
+48 608 539 991
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 88507).
Firmy opolskie

 • Scutti Polska
  adres: 46-200 Kluczbork, Świerkowa 18
  branża: Budownictwo
  Wysokiej jakości silosy oraz elementy automatyzujące sterowanie procesami załadunku, rozładunku i przeładunku - to gwarancja bezpieczeństwa i efektywnego magazynowania produktów sypkich. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego producenta tego typu rozwiązań, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Scutti Polska. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość i bogaty wybór produktów umożliwiają nam realizację nawet najbardziej wymagających zamówień. Na stronie scutti.pl znajdą. ...
 • BRALEX
  adres: 47-246 Kotlarnia, ul. Gliwicka 15 47-246 Kotlarnia
  branża: Transport lądowy, transport rurociągami
  Usługi transportowe zpaletyzowanych materiałów budowlanych wraz z samorozładunkiem.
 • Lewpol Centrum
  adres: 49-300 Brzeg, ul. Armii Krajowej 27
  branża: Ubezpieczenia
  Miałeś wypadek/stłuczkę/kolizje, uległeś wypadkowi w pracy, na ulicy, przez błąd lekarski. Należy Ci się duże odszkodowanie! LEWPOL CENTRUM - ODSZKODOWANIA Centrum Odszkodowań to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowania zdrowotne za stratę zdrowia, utratę bliskich podczas wypadku komunikacyjnego (jako kierowca, pasażer, pieszy),wypadku w pracy, na ulicy, przez błąd lekarski z. ...
 • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ELIPSIS" Sp. z o.o.
  adres: 48-100 Głubczyce, ul. Moniuszki 1
  branża: Handel
  Sprzedaż alkoholu detaliczna i hurtowa. Oferujemy szeroki asortyment alkoholi zarówno polskich jak i zagranicznych marek. Realizujemy zamówienia niszowych alkoholi dostępnych we wszystkich krajach europejskich. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Dopuszczamy wydłużone terminy płatności dla stałych klientów oraz atrakcyjny system rabatowy uzależniony od długości współpracy i wolumenu zamawianych produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 • ELHON Elżbieta Honcel
  adres: 47-300 KRAPKOWICE, ul. Słoneczna 4
  branża: Budownictwo 2
  Firma ELHON powstała w 1993 roku w Krapkowicach. Wykonujemy szereg prac związanych z robotami brukarskimi oraz remontowo-budowlanymi. Usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych. Bazujemy na produktach takich firm jak LIBET, AWBUD, BRUK-BET oraz BAZALTEX. Usługi świadczymy kompleksowo wraz z dostarczeniem materiałów na teren budowy. Rzetelność i fachowość naszych pracowników w połączeniu z nowoczesną bazą sprzętową, gwarantuje sprawne realizowanie zleconych. ...

Firmy z branży Nieruchomości

 • Maxima - Agencja Nieruchomości
  adres: 35-030 Rzeszów, ul. Zygmuntowska 3
  Firma Maxima działa od wielu lat w branży nieruchomości. Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem powierzchni mieszkalnych (mieszkania, domy jednorodzinne) oraz budynków i hal produkcyjno – magazynowych. Dodatkowo oferujemy wyszukiwanie nieruchomości pod inwestycje dla indywidualnych inwestorów. Zapraszamy serdecznie!
 • Krajowy Rynek Nieruchomości
  adres: 31-159 Kraków, Al. Słowackiego 39
  Krajowy Rynek Nieruchomości to największa wyszukiwarka ogłoszeń nieruchomości on-line. Znajdą tutaj Państwo ogłoszenia pochodzące z rynku pierwotnego oraz wtórnego, które dotyczą zarówno lokali użytkowych, jak i domów oraz mieszkań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ale również do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
 • Zarzadząnie Nieruchomościami High Rise Stanisław Jaszczuk
  adres: 02-495 Warszawa, ul. Wojciechowskiego 36 m. 22a
  Firma zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i w najbliższej okolicy ( Piastów, Pruszków, Raszyn). W swojej działalności dużą wagę przywiązujemy do obniżania kosztów eksploatacyjnych i centralnego ogrzewania w budynkach. Cele te realizujemy poprzez przeprowadzanie termomodernizacji zarządzanych budynków i poszukiwanie odpowiednich wykonawców robót. Obecnie firma wykonuje administrowanie nieruchomościami w. ...
 • MFA Architektura
  adres: 61-144 Poznań, Na Miasteczku 12c
  Zajmujemy się sprzedażą domów/mieszkań w stanie deweloperskim oraz projektem i budową indywidualnych projektów naszych klientów. Gwarantujemy wysoki standard oddawanych do użytku przestrzeni oraz praktyczne i nowoczesne wykończenie. Swoje biuro posiadamy w Poznaniu, natomiast działania prowadzimy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
 • Petro Development Sp. z o.o.
  adres: 02-945 Warszawa, ul. Jagiełły 44
  Firma deweloperska PETRO Development Sp. z o.o. działa od 2001 roku. Ulokowaliśmy swoją inwestycję na terenie dzielnicy Ursus Warszawa. Do Państwa dyspozycji pragniemy oddać Słoneczny Skwer i Aleję Parkową. Jesteśmy pewnym i godnym rekomendacji partnerem biznesowym, który oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie za naprawdę atrakcyjną cenę. Przeprowadzamy projekty z czołowymi markami, takimi jak Alma Market, Bomi, Lidl, Ahold Polska, Carrefour.