Jesteś tutaj: Strona główna » Nieruchomości » ABELARD - NIERUCHOMOŚCI, Danuta Dunajewska-Chilimoniuk
 
 

ABELARD - NIERUCHOMOŚCI, Danuta Dunajewska-Chilimoniuk

Jesteśmy członkami STOWARZYSZENIA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO POŚREDNIKÓW
W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI ( SŚPON ) i POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI (PFRN).

Biuro ABELARD - NIERUCHOMOŚCI istnieje aktywnie na rynku od 1995r.
i działa w oparciu o Licencję zawodową Nr 2532.

Podstawową działalnością naszej Firmy, Działu Sprzedaży i Działu Marketingu jest:

-pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, które obejmuje sprzedaż, kupno i zamianę mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, gospodarstw rolnych, działek i terenów,
- pośrednictwo finansowe, pomoc przy wyborze oferty kredytowej Banków,
- wydzierżawianie lokali użytkowych,
- służymy doradztwem budowlanym i projektowym.

Działamy na rynku lokalnym, ogólnokrajowym, jak również na terenie krajów Unii Europejskiej. Współpracujemy ściśle z wieloma firmami, co umożliwia stworzenie nam usługi kompleksowej.

Jesteśmy w sieci wymiany ofert nieruchomości, a transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Posiadamy lokale użytkowe. W jednym z nich przy głównej ulicy Koszalina znajduje się siedziba naszego biura, do której zapraszamy w dni robocze w godz. 9.00 - 18.00, gdzie przy sześciu stanowiskach komputerowych można uzyskać pełną i profesjonalną informację o posiadanych ofertach. Można również zgłosić do sprzedaży własną ofertę, której zapewniamy szeroką reklamę, między innymi internetową, prasową, witrynową i inne. Również bez dodatkowych kosztów, Państwa oferta byłaby wysłana do Sieci wymiany ofert nieruchomości, dzięki czemu inne biura pośrednictwa szukałyby kontrahentów chętnych na nabycie Państwa nieruchomości.

Długoletnie doświadczenie w działalności związanej z nieruchomościami oraz bardzo długa Lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych przez nas usług.
Zawsze podczas pracy kierujemy się literą prawa i przestrzegamy zasad etyki zawodowej, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Naszych Klientów.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
UL. DWORCOWA 1
miasto:
75-201 Koszalin
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
54.1901459, 16.1747687

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 263).
Firmy zachodniopomorskie

 • PRO-TECH Krzysztof Kozak
  adres: 75-122 KOSZALIN, ul.Szczecińska 47 B
  branża: Narzędzia, elektronarzędzia
  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą ofertę handlową obejmującą bardzo szeroki wachlarz asortymentu, do którego należą zarówno elektronarzędzia, maszyny do pielęgnacji terenów zielonych, narzędzia pneumatyczne i ręczne oraz urządzenia czyszczące. Jako autoryzowany dystrybutor firm takich, jak STIHL, KÄRCHER, METABO czy BOSCH działamy od 1997 r. Na rynku wyróżniamy się korzystnymi cenami, krótkimi terminami realizacji i skutecznością działania, a dobre. ...
 • Baltica MKM
  adres: 70-952 Szczecin, Gdańska 36
  branża: Prod. pozostałego sprzętu transportowego
  Baltica MKM zajmuje się przede wszystkim budową konstrukcji stalowych, kadłubów okrętowych oraz remontami jednostek śródlądowych. Firma posiada kontrakty zagraniczne gdzie zatrudnia m.in.spawaczy, monterów kadłubów, monterów rurociągów oraz szlifierzy.
 • Urządzenia Antykorozyjne i Doradztwo Techniczne "VISKOR" Sp. z o.o.
  adres: 71-646 SZCZECIN, ul. Stalmacha 21
  branża: Doradztwo
  Urządzenia Antykorozyjne i Doradztwo Techniczne "VISKOR" Sp. z o.o. to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem! Powstała w kwietniu 1999r. pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "VISKOR", jako jednoosobowa działalność gospodarcza. W kwietniu 2004r. przedsiębiorstwo otworzyło oddział na Ukrainie pod nazwą P.P. "VISKOR-UKRAINA", a w maju 2005r. zostało przekształcone w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie Spółka zatrudnia na terenie Polski 10 osób, w. ...
 • Gabinety Lekarskie Szczecin
  adres: 70-451 Szczecin, ul. Wielkopolska 24/3
  branża: Medycyna
  UNI-MED jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług lekarzy specjalistów pracujących w naszych gabinetach między innymi: stomatologii, chirurgii stomatologicznej, urologii i medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów, których wiedza i doświadczenie są gwarancją usług na najwyższym poziomie oraz właściwego stosunku do pacjenta.
 • BTM T.Roszyk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
  adres: 72-010 POLICE, ul. Kamienna 7
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Automatyka bram i drzwi, napędy i samozamykacze - sprzedaż, montaż, serwis. - bramy garażowe i przemysłowe - serwis drzwi automatycznych - serwis segmentowych bram przemysłowych

Firmy z branży Nieruchomości

 • Apartments4u
  adres: 60-751 Poznań, Wyspiańskiego 26b/114
  Apertments4u.pl to serwis, który ułatwia wynajmowanie mieszkań bez wychodzenia z domu. Portal jest prostym i rzetelnym narzędziem, które umożliwia natychmiastową i instynktowną rezerwację noclegów. W propozycjach znajdują się luksusowe apartamenty oraz komfortowe mieszkania. Apartments4u.pl jest pomostem pomiędzy klientami a właścicielami apartamentów do wynajęcia. W serwisie znaleźć można informacje na temat oprzyrządowania, umiejscowienia, formalności dotyczących. ...
 • Patio
  adres: 60-603 Poznań, Al. Wielkopolska 29
  Patio to firma, która na co dzień zajmuje się pośrednictwem nieruchomości. Na stronie opisujemy wszelkie działki oraz budynki, które są na sprzedaż. Jeśli poszukują Państwo nieruchomości z wskazanymi parametrami - pomożemy! Oferty dotyczą zarówno sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zapewniamy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Doradzimy i zajmiemy się wszelkimi formalnościami!
 • Nieruchomosci Jelenia Góra Rychlewski Remigiusz
  adres: 58-500 Jelenia Góra, podwale 22a/1
  Atrakcyjne oferty nieruchomości z terenu Jeleniej Góry i okolic. Profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo to nasza dewiza. Jesteśmy firmą, którą tworzą kompetentni ludzie pełni pasji i zaangażowania. Kilkoro przyjaciół z ambitnym planem stworzenia przyjaznego zespołu potrafiącego wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tak aby zawsze chcieli do nas wracać.
 • Wycena nieruchomości Rzeczoznawca majątkowy Ilona Rak-Basińska
  adres: 62-081 Przeźmierowo k/Poznania, Rynkowa 73b
  Wycena nieruchomości nawet w 3 dni. Jestem rzeczoznawcą majątkowym z dużym doświadczeniem. Na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych działam od 2011r. Oferuję: -wycenę nieruchomości komercyjnych (budynki usługowe, lokale usługowe, hotele, hostele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kamienice, pałace (zespoły pałacowe), biura i biurowce, parki handlowe, hale produkcyjne, magazynowe z częścią biurową i socjalną, magazyny, stacje benzynowe, salony. ...
 • Grodzkie Nieruchomości Beata Rutkowska-Zięba
  adres: 30-054 Kraków, ul. Spokojna
  Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pomagam w zakupie i sprzedaży domów, mieszkań i działek na terenie Krakowa i okolic. Stosuję home staging by podnieść wartość nieruchomości i odpowiednio przygotować ją do sesji zdjęciowej. Przeprowadzam klientów bezpiecznie przez cały proces transakcji.