Jesteś tutaj: Strona główna » Myjnie samochodowe » carwellness.pl » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą carwellness.pl

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą carwellness.pl, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
carwellness.pl
Miasto:
05-850 Mory
Adres:
Biedronki 10
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy mazowieckie

 • Laboratorium Sp. z o.o.
  adres: 03-193 Warszawa, ul. Kowalczyka 21 a
  branża: Filmy
  Laboratorium Sp. z o.o. zajmuje się fotochemiczną obróbką taśmy filmowej 35 i 16 mm. Oferujemy montaż i obróbkę negatywu, kopiowanie materiałów, transfery 1-light oraz final dla taśmy 16 mm. Przygotowujemy kopie filmów pełnometrażowych, reklam, spotów kinowych.
 • Powerhouse
  adres: 00-355 Warszawa, ul. Tamka 40
  branża: Siłownie
  Serdecznie zapraszamy do POWERHOUSE, jedynego takiego miejsca w Warszawie, gdzie mają Państwo dostęp do wszelkich dostępnych form poprawienia swojego oblicza, sylwetki, a co za tym idzie, także zdrowia i samopoczucia. Klub zlokalizowany jest w centrum, na warszawskim Powiślu (ul. Tamka 40). Nieopodal Uniwersytetu Warszawskiego i Biblioteki Uniwersyteckiej. Działamy już od 2001 roku, stale rozwijając naszą ofertę i konsekwentnie podnosząc jakość proponowanych usług. Dobrze. ...
 • Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki
  adres: 00-401 WARSZAWA, ul. 3 Maja 5a m.93
  branża: Elektronika
  Naprawa,Instalacja ,Serwis Systemów alarmowych, instalacje antenowe TVB-T oraz SAT, Monitoring -kamery, Kontrola dostepu, Elektronika bram ,szlabany, Zasilacze UPS, Domofony -wideodomofony, Okablowanie strukturalne internetowe/telefoniczne, Instalacje Wi-Fi, Sterowanie urzadzeniami za pomocą telefonii GSM.
 • SET-BOX Producent Kartonów
  adres: 07-410 Goworki, Miejscowość Goworki 43
  branża: Opakowania
  Powstała w 1991 r. firma SET BOX jest to producent opakowań kartonowych oraz standów. Każde opakowanie jest jednocześnie wizytówką marki – warto więc zadbać, by było estetyczne i dopracowane. Proponujemy różnego rodzaju opakowania, drukowane met.fleksograficzną lub z nadrukiem offsetowym. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Wejdź na www.set-box.com.pl. Oferowane usługi: - producent opakowań
 • Prepress Service S.C.
  adres: 02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
  branża: Dział. wydawnicza; poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji
  Cyfrowy druk kolorowy i czarno-biały doskonałej jakości ! Druk niskonakładowy folderów, broszur, ulotek, prezentacji, instrukcji, książek, dyplomów, wizytówek, identyfikatorów. Również druk wilekoformatowy plakatów, bannerów, itp.

Firmy z branży Myjnie samochodowe

 • autorosa s.c. Olga,Robert Rosa
  adres: 32-820 Szczurowa, ul.Lwowska 94
  Serweis samochodowy autorosa s.c. oferuje usługi w zakresie: Myjni samochodowej bezdotykowej. Przeglądy okresowe. Diagnostyki komputerowej testerem KTS 540 BOSCH. Obsługi układów klimatyzacji urządzeniem ASC 650 BOSCH. Naprawy mechaniczne,elektryczne wszystkich marek. Sprzedaż części do samochodów.
 • ECOMYJNIA Marek Karafioł
  adres: 41-200 Sosnowiec, Skłodowskiej-Curie 14/74
  Pragniemy świadczyć Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, dlatego oferujemy mycie i woskowanie oraz polerowanie karoserii, wszelkiego rodzaju alufelg, obręczy i lusterek. Trudnimy się także odkurzaniem wnętrza samochodu, oczyszczaniem elementów plastikowych i gumowych. Do naszej specjalności należy także pranie tapicerki, usuwanie zarysowań oraz mikrozadrapań. Nasze punkty mieszczą się w każdym rejonie Polski. Zapraszamy!
 • ATgroup
  adres: 41-250 Czeladź, Staszica 7a
  Witamy, Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń oraz nowoczesną myjnie ręczną. Zapraszamy także do profesjonalnych stacji kontroli pojazdów, w których oferujemy kompleksowe badania techniczne pojazdu.
 • TIXEWASH Polska Sp zoo
  adres: 05-530 Góra Kalwaria, ul. Kosciuszki 3a
  Tixewash to firma produkująca myjnie samochodowe, która funkcjonuje w branży już trzydzieści lat. Przy użyciu najlepszej technologii, firma TIXEWASH przygotowała dla swoich kontrahentów indywidualnych atrakcyjną ofertę usług. Dodatkowo firma TIXEWASH z siedzibą w Górze Kalwarii nie zapomina o aspekcie ekologicznym produkowanych maszyn i wszelakich dodatków do nich. Wszelkie szczegóły dotyczące firmy jak też jej działalności zawarte są na jej stronie: www.tixewash.pl.
 • TIXEWASH Polska Sp. z o.o.
  adres: 05-530 Góra Kalwaria, Kosciuszki 3a
  Firma TIXEWASH (tixewash.pl) oferuje wszelakie urządzenia myjące, jakie to są potrzebne w myjni samoobsługowej. Zapewniamy zarówno zabudowy jak i różne narzędzia niezbędne w codziennym funkcjonowaniu myjni samoobsługowych. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie są zrobione jedynie z solidnych materiałów o pochodzą od szanowanych producentów. Numer kontaktowy do nas: 501 058 546.