Jesteś tutaj: Strona główna » Myjnie samochodowe » carwellness.pl
 
 

carwellness.pl

CarWellness to miejsce, w którym doświadczony zespół pracowników, przy użyciu doskonałych preparatów i profesjonalnych urządzeń zajmie się zapewnieniem twojemu samochodowi pięknego wyglądu zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wśród dostępnych usług jest polerowanie i renowacja lakieru, usuwanie wgnieceń z karoserii, pranie tapicerki, czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej.

Oferowane usługi/produkty:
- Pranie tapicerki
- Czyszczenie tapicerki skórzanej
- Zabezpieczenie I ochrona
- Polerowanie I renowacja lakieru
- Renowacja tapicerki skórzanej
- Usuwanie wgnieceń

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Biedronki 10
miasto:
05-850 Mory
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
509 453 467
kom:
+48 509 453 467
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90505).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Myjnie samochodowe

 • ATgroup
  adres: 41-250 Czeladź, Staszica 7a
  Witamy, Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń oraz nowoczesną myjnie ręczną. Zapraszamy także do profesjonalnych stacji kontroli pojazdów, w których oferujemy kompleksowe badania techniczne pojazdu.
 • AGAPIT - Maszyny czyszczące
  adres: 10-302 Olsztyn, ul. Marii Zientary-Malewskiej 26
  Posiadanie czystego samochodu posiada wielkie znaczenie, bowiem świadczy to o samym kierowcy. Z tego względu od lat popularnością cieszą się różnorakiego rodzaju myjnie a także niezbędny sprzęt do mycia. W materiach takich pomoc swoją proponuje Firma AGAPIT, z siedzibą przy ulicy Marii Zientary-Malewskiej 26 w Olsztynie. Wszystkie informacje na temat rodzajów proponowanych myjni uzyskać można telefonując pod numer 89 526 53 85 wew. 28.
 • autorosa s.c. Olga,Robert Rosa
  adres: 32-820 Szczurowa, ul.Lwowska 94
  Serweis samochodowy autorosa s.c. oferuje usługi w zakresie: Myjni samochodowej bezdotykowej. Przeglądy okresowe. Diagnostyki komputerowej testerem KTS 540 BOSCH. Obsługi układów klimatyzacji urządzeniem ASC 650 BOSCH. Naprawy mechaniczne,elektryczne wszystkich marek. Sprzedaż części do samochodów.
 • Eco Myjka
  adres: 60-189 Poznań, ul. Bukowska 344
  Eco myjka to bezdotykowa myjnia samochodowa. Oferuje swoim klientom mycie parowe - zatem ekologiczne i bezpieczne dla dróg oddechowych, oraz skóry. Czyszczenie tą metodą jest odpowiednie dla alergików, astmatyków, osób starszych lub posiadających małe dzieci. Zero śladu zapachu detergentów i fachowa obsługa.
 • Ponicki Diagnostic
  adres: 44-100 Gliwice, Chorzowska 50D
  Ponicki Diagnostik to stacja kontroli pojazdów i serwis samochodowy z Gliwic. Od lat posiada ona odpowiednie uprawnienia do przeprowadzenia badań technicznych w różnego rodzaju pojazdach, między innymi wykorzystywanych na taksówki, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów do nauki jazdy. Ponadto oferuje ona badania przebudowy samochodów ciężarowych na osobowe czy też w odwrotnej kolejności. Profesjonalny serwis, atrakcyjne ceny. Produkty i usługi: - geometria kół 3D - myjnia. ...