Grupa DWR s.c.

Żarówki ksenonowe oferowane przez firmę Grupa DWR s.c. są wysokiej jakości. To firma, która może zaoferować nam wszystkie modele żarówek wykorzystywanych w starszych jak i nowszych samochodach. Jeśli chcemy zamówić żarówki D2R albo D1S to oni je mają przygotowane. W sprzedaży znajdziemy również żarówki ksenonowe D2S. zainteresowanych klientów zachęcamy do przejrzenia całej przygotowanej oferty z ksenonami.

Dane adresowe firmy

adres:
plac Kasprowicza 5
miasto:
40-749 Katowice
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
327298210
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 100472).
Firmy śląskie

 • Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego ALL-TOURIST
  adres: 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, ul. Graniczna 12/211
  branża: Dział. wspierająca i pomocnicza dla transportu; dział. agencji turyst.
  Własny Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny w Darłówku
 • Sklep rowerowy TWOMARK
  adres: 41-500 Chorzów, ul. Gałeczki 40
  branża: Odzież sportowa
  Twój rower wymaga odświeżenia? Serwisu, a może wymiany na nowszy? Twomark pomoże dobrać rower dopasowany do Twoich potrzeb. Specjalizujemy się serwisie sprzętu rowerowego. Oferujemy nowoczesne, sprawdzone i bezpieczne rowery, które służą naszym Klientom przez lata. Sprawdź szczegóły na naszej stronie. Masz pytania zadzwoń! Gwarancja jakości i profesjonalnej obsługi. Współpracuj z najlepszymi w branży.
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)

Firmy z branży Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne

 • Ca Richmann Sp. z o.o.
  adres: 22-600 Tomaszów Lubelski, Podhorce 146B
  Firma Ca Richmann Sp. z o.o. swoją działalność prowadzi w Podhorcach w województwie lubelskim. Powstała w 2013 roku i niemal od początku stała się regionalnym liderem w swojej branży. Działalność firmy polega na tworzeniu wszelkiego rodzaju zabudów do busów. Cechą charakterystyczną wyróżniającą ją na tle konkurencji jest kompleksowa obsługa klientów polegająca na profesjonalnym podejściu i nieograniczonym możliwościom warsztatu. Wykwalifikowani inżynierowie,. ...
 • Wypożyczalnia samochodów i busów NITRO
  adres: 62-200 Gniezno, Kiszkowska 7
  NITRO to wypożyczalnia aut i busów, mająca siedzibę w Gnieźnie. Swoją ofertę kierujemy w głównej mierze do klientów z obszarów kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego. Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone pojazdy. Zajmujemy się zarówno najmem krótko-, jak i długoterminowym. Naszą flotę stanowią na przykład: Toyota Aygo, czy Ford Focus. Na pytanie klienta udostępnimy fotelik dla dziecka bądź nawigację. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, to odwiedźcie. ...
 • GOLD-CAR
  adres: 00-806 Warszawa, ul. Żelazna 15
  Jeśli poszukują Państwo sposobu na prędką sprzedaż auta - korporacja Gold-Car entuzjastycznie pomoże. Duże doświadczenie, bogata propozycja, dostępność nieomalże w całej Polsce - oto propozycja skupu samochodów, jaki to właśnie dzięki dostosowanej do potrzeb kontrahentów szerokiej ofercie wypracował rangę lidera w krajowej branży motoryzacyjnej.
 • Car Design - Hydrografika, Aerografia, Reklama
  adres: 59-800 Lubań, Bema 5
  Car Design zajmuje się profesjonalnymi i indywidualnymi zmianami wyglądu aut, motocykli, quadów i innych pojazdów oraz okazyjnych przedmiotów, poprzez proces nakładania hydrografiki i ozdobne malowanie aerografem. Posiadam ponad 600 wzorów foli ozdobnych, wykonujemy również indywidualne malowanie wzorów aerografem. Dodatkowo wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy, jak i kompleksową renowację felg.
 • LEMARPOL Wózki widłowe nowe
  adres: 01-304 Warszawa, Połczyńska 106B
  Nowe albo używane najlepsze wózki widłowe dystrybuowane oraz wypożyczane długoterminowo przez jednostkę LEMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. określają się doskonałym napędem, unikalną stabilnością (bardzo ważną przy wchodzeniu w zakręty) zaś też znacznym udźwigiem całkowitym. Firma realizuje wszechstronny serwis maszyn, gwarancji udziela zarówno na sprzedawane i reperowane urządzenia oryginalne części zamienne sporządzane poprzez renomowanych producentów. Szczegółowa. ...