C&K Serwis

Kompleksowe Usługi z zakresu Chłodnictwa i Klimatyzacji ;
*Naprawa i serwis przemysłowych układów freonowych
tunele mroźnicze, kontenery i samochodowe naczepy chłodnicze),
*Montaż komór chłodniczych - w szczególności przechowalnie owoców i warzyw, ,
*Naprawa chłodniczego sprzętu gastronomicznego: lady, regały, szafy i witryny chłodnicze
* Montaż, naprawy i serwis urządzeń klimatyzacyjnych w biurach, lokalach i domach mieszkalnych,
*Stały nadzór konserwacyjny na podstawie umów serwisowych,
*Auto-Klima -naprawy, napełnianie, sprawdzanie szczelności,
*Wymiana freonu R12 na inne proekologiczne czynniki chłodnicze, wymiana oleju, odzysk czynników z likwidowanych urządzeń chłodniczych.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Turystyczna
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
322108290
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 66175).
Firmy śląskie

 • Meiser Polska Sp. z o.o.
  adres: 44-203 Rybnik, ul. Przemysłowa 3
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma Meiser Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku Polskim od 2001 roku i należy do Grupy Firmy Meiser jednego z najwiekszych producentów krat pomostowych, działajacego na rynku europejskim od 1956 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy asortyment krat pomostowych, fasadowych, regałowych, żaluzjowych, stopni schodowych, wyrobów pochodnych z krat oraz szeroki asortyment profili blachowych, gotowych schodów oraz taśm ocynkowanych. Wszystkie proponowane produkty z. ...
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Restauracja Staromieyska
  adres: 42-500 Będzin, Sączewskiego 27
  branża: Restauracje, bary, puby
  Restauracja Staromieyska z Będzina to coraz bardziej cenione i odwiedzane przez klientów miejsce w regionie. Oferuje ona między liczne dania staropolskie, regionalne, jak choćby rolada wołowa z kluskami śląskimi i czerwoną kapustą podaną na ciepło, polędwiczki wieprzowe w sosie z podgrzybków, schab książęcy z frytkami, sałatka ze świeżych warzyw z figowym sosem winegret, czy też parcel ze szpinakiem w sosie cytrynowo – maślanym z grillowanymi warzywami. Oferowane. ...
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)

Firmy z branży Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne

 • Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Puławy
  adres: 20-207 Puławy, Lubelska 3
  Fastrental tani wynajem aut to wypożyczalnia samochodów Lublin Puławy Zamosć Chełm Radom Rzeszów i Warszawa. Oferujemy wynajem aut osobowych dla firm oraz osób prywatnych. Nasze auta to samochody małe mijskie oraz klay średniej. Na terenie miasta podstawiamy auta bezpłatnie. Auta w naszej wypożyczalni samochodów zawsze są zatankowane, ubezpieczone i gotowe do drogi. Zapraszamy!
 • Pomoc Drogowa Smol-hol - laweta transport BIałystok
  adres: 15-180 Białystok, Zacisze 1
  Darmowa pomoc drogowa dla Białegostoku i okolic. Miałeś wypadek, kolizję nie z twojej winy przysługuje CI darmowa laweta oraz samochód zastępczy to wszystko bez jakichkolwiek opłat ukrytych wszystkie opłaty pobierane są z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Oferujemy pomoc drogową i holowanie dostępni jesteśmy po telefonem 24/7
 • Jurczak Auto Sport
  adres: 18-106 Turośń Kościelna, Wysokie 10A
  Przeprowadzany przez firmę Jurczak Auto Sport tuning traktorów jest bardzo ciekawą propozycją. W zasadzie każdy producent pojazdów rolniczych zostawia spory zapas wytrzymałościowy sprzętu. Warto wykorzystać go na zwiększenie mocy maszyny. Wspomniany traktor tuning praktycznie nie różni się od modyfikacji stosowanych w samochodach osobowych. Polega na wprowadzeniu zmian w programie sterującym pracą silnika. To sprawia, że dochodzi do zwiększenia zakresu koni mechanicznych.. ...
 • Dufał Katowice: Auto Detailing
  adres: 40-860 Katowice, ul. Gliwicka 234
  Auto detailing to szereg usług związanych z kompleksową rewitalizacją samochodu. Dotyczy nie tylko czyszczenia, ale również żmudnych procesów konserwacji i zastosowania kosmetyków, którymi posługiwać się potrafią wyłącznie specjaliści. Powierzając wyżej wymienione prace ekspertom, masz pewność, że samochód będzie wyglądaj niemal jak fabryczny.
 • Pro Serwis Bednarska Barbara
  adres: 86-050 Solec Kujawski, Bitwy Warszawskiej 7
  Nasz zakład diagnostyczny zajmuje się naprawą elektromechaniczną samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy bogate wyposażenie do diagnozowania pojazdów wszystkich europejskich marek. Zajmujemy się również naprawą mechaniczną zawieszeń i silników. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia nas w siedzibie naszej firmy.