Jesteś tutaj: Strona główna » Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne » "ACM MARI - CAR", "ACM", "AHD" CZESŁAW MARYNIAK
 
 

"ACM MARI - CAR", "ACM", "AHD" CZESŁAW MARYNIAK

ACM Mari - Car jest autoryzowanym dealerem samochodów marki FIAT, posiada 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej w zakresie sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych, dystrybucji części zamiennych oraz serwisowania samochodów.

W głównej siedzibie, która mieści się w Poznaniu przy ul. Metalowej 1, istnieje nowoczesny kompleks handlowo-usługowy dla potencjalnych nabywców oraz użytkowników samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat oraz Alfa Romeo.

ACM Mari - Car oferuje w sprzedaży wszystkie modele samochodów osobowych oraz pełną gamę samochodów dostawczych marki Fiat.

Firma oferuje również usługi finansowe (promocyjny kredyt i leasing), atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne samochodów wszystkich marek, ubezpieczenia majątkowe i na życie, likwidację szkód komunikacyjnych.

ACM Mari - Car prowadzi również komis samochodowy, w którym istnieje możliwość kupna, sprzedaży, jak również wymiany samochodu.

Posiadamy doskonale wyposażoną bazę serwisową, Stację Kontroli Pojazdów, sieć sklepów oraz hurtownię części zamiennych, olejów, opon i akcesoriów samochodowych. Serwis świadczy pełen zakres usług gwarancyjnych ( FIAT i ALFA ROMEO) oraz pogwarancyjnych wszystkich marek jak również blacharskich i lakierniczych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Metalowa 1
miasto:
60-118 POZNAŃ
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.3811876, 16.8868222

Dane kontaktowe

telefon(y):
(61) 864 37 00
FAX:
(61) 866 89 45
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 388).
Firmy wielkopolskie

 • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
  adres: 60-788 POZNAŃ, ul. Stolarska 7/3
  branża: Zwierzęta
  Celem działania Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Towarzystwo zostało założone w 1993 r. przez grupę biologów. Wszystkie nasze przedsięwzięcia kierowane są przez specjalistów z danych dziedzin, jednak ich realizacja możliwa jest dzięki szerokiemu wsparciu społecznemu - w tym składkom licznych członków, darowiznom. ...
 • Zakład Stolarski Jarosław Wojtczak
  adres: 63-421 PRZYGODZICE, Chynowa 213
  branża: Prod. drewna i wyr. z drew. i korka, za wyj. mebli, prod. art. ze słomy i wyplat.
  PRODUKUJEMY PŁOTY,PERGOLE.ALTANY,PODESTY,MOSTKI,DOMKI NARZĘDZIOWE ITP. PODBITKA SOSNOWA,WIĘŹBA DACHOWA
 • Krysiak Sp. z o.o.
  adres: 62-081 Baranowo, Rolna 6
  branża: Ogrodnicze usługi, artykuły, sprzęt
  Krysiak Sp. z o.o. istnieje na rynku maszyn i urządzeń ogrodniczych od 1990 roku, oferując urządzenia spalinowe i elektryczne do prac w ogrodnictwie, leśnictwie i rolnictwie oraz do prac komunalnych. Firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień: w 2011 roku po raz czwarty otrzymała tytuł „Gazela Biznesu” przyznany przez dziennik „Puls Biznesu” oraz w 2012 roku po raz drugi została wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa”. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.. ...
 • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
  adres: 60-788 POZNAŃ, ul. Stolarska 7/3
  branża: Zwierzęta
  Celem działania Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Towarzystwo zostało założone w 1993 r. przez grupę biologów. Wszystkie nasze przedsięwzięcia kierowane są przez specjalistów z danych dziedzin, jednak ich realizacja możliwa jest dzięki szerokiemu wsparciu społecznemu - w tym składkom licznych członków, darowiznom. ...
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.

Firmy z branży Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne

 • Elektro - Części Tomasz Kornijczuk
  adres: 41-800 Zabrze, Wolności 377
  Firma Elektro - Części Tomasz Kornijczuk, działająca na polskim rynku już od prawie dziesięciu lat, specjalizuje się w sprzedaży elementów elektromechaniki pojazdowej. Nasza propozycja obejmuje zarówno nowe, jak regenerowane rozruszniki, alternatory oraz części do nich, takie jak szczotki, szczotkotrzymacze, stojany, pokrywy, łożyska, głowice i wirniki. Kolejnym profilem naszej działalności są naprawa i regeneracja elementów elektromechaniki pojazdowej. Dzięki naszym wysoce. ...
 • Sklep motoryzacyjny - Moto-obroty.pl
  adres: 60-498 Poznań, OBORNICKA 263
  Moto obroty to internetowy sklep, zajmujący się handlem przedmiotów z branży motoryzacyjnej, a w szczególności części do motorów. W swoim sklepie posiadamy artykuły do wielu typów pojazdów, interkomy, specjalistyczny ubiór, oleje i inne. Wszystkie udostępniane przez Nas artykuły objęte są gwarancją producenta oraz dostarczone są z licencjonowanego źródła. Nasz sklep mieści się w Poznaniu, Obornickiej 263. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej moto-obroty.pl. ...
 • Yzzy Serwis
  adres: 51-180 Wrocław, ul. Sułowska 35
  Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta i motoru! Nasz serwis zajmuje się kompleksowymi naprawami oraz wymianami eksploatacyjnymi. Zajmujemy się również trudniejszymi naprawami - remonty silników, zawieszenia, chip tuning. Posiadamy części w bardzo dobrych cenach, a kosztu usług są najniższe we Wrocławiu!
 • B.M Customs
  adres: 21-100 Lubartów, Hutnicza 146
  Firma zajmująca się tapicerstwem samochodowym : - Obszywanie kierownic - szycie mieszków , obszywanie podłokietników na wzór oryginałów. - Podsufitki do aut - Przeróbka odzieży futerkowej - modyfikacje wewnętrzne pod wytyczne klienta.
 • AutoCenter
  adres: 31-156 Kraków, ul. Wodna 2
  Auto Center, to autoryzowany dealer Opla, który oferuje auta używane oraz samochody dostawcze, a także ich serwis. Gwarantujemy profesjonalną obsługę naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i odwiedzin w naszym salonie w Krakowie przy ul. Wodnej. Auto Center, to autoryzowany dealer Opla oraz Chevroleta.