Jesteś tutaj: Strona główna » Medycyna » testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
 
 

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Testy na ojcostwo dla własnej informacji oraz badania wykonywane na potrzeby sądowe wykonywane w laboratorium testDNA to pewność i gwarancja uzyskania wiarygodnego wyniku. Ustalenie ojcostwa przez testy DNA to wynik pewny – uznanie ojcostwa z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub zaprzeczenie ojcostwa w 100%! Najwyższa jakość testów DNA na ustalenie ojcostwa po konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z wieloma placówkami zlokalizowanymi na terenie całej Polski w których mogą Państwo pobrać materiał do testów.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Słoneczna 4
miasto:
40-135 Katowice
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
32 363 08 75
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 78734).
Firmy śląskie

 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Agencja detektywistyczna Jacek Banaszewski
  adres: 40-950 Katowice, Plac Grunwaldzki 8-10 pokój 144
  branża: Detektywistyczne usługi
  Jacek Banaszewski to certyfikowany prywatny detektyw, który zajmuje się rozwikływaniem łatwych i bardzo trudnych spraw. Można się do niego udać o poradę w rozwikłaniu tajemnicy nieuczciwego wspólnika, dziwnych wypływów funduszy z przedsiębiorstwa, ale również w sprawie gdy potrzebujemy przekonać się, czy partner naprawdę ma kochankę. Pan Banaszewski jest wykwalifikowanym detektywem, który ma na koncie wiele pozytywnie rozwiązanych spraw. Pozwoli zdobyć twarde dowody,. ...
 • Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego ALL-TOURIST
  adres: 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, ul. Graniczna 12/211
  branża: Dział. wspierająca i pomocnicza dla transportu; dział. agencji turyst.
  Własny Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny w Darłówku
 • Teraso. Deski tarasowe
  adres: 41-902 Bytom, ul. Łagiewnicka 25
  branża: Materiały budowlane
  Firma Teraso produkuje i sprzedaje deski tarasowe z kompozytu wpc. Nasze produkty powstają z połączenia mączki drzewnej oraz PVC, dzięki temu są solidne i trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć, nie mają drzazg i nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych. W ofercie mamy deski tarasowe oraz sztachety ogrodzeniowe.
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.

Firmy z branży Medycyna

 • Leczenie hazardu ośrodek uzależnień Tęcza
  adres: 30-735 Kraków, Ul. Kacza 11A
  Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza oferuje swoją pomoc w przypadku leczenia uzależnień. Leczenie hazardu, leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień, odwyk alkoholowy, leczenie anoreksji, leczenie bulimii. W naszym ośrodku znajduje się również dobry psychiatra. Kraków to miejscowość, w której znajduje się nasz ośrodek. Leczenie oraz terapia uzależnień w Krakowie pomogą Ci wrócić na właściwe tory.
 • Akcjaablacja.pl arytmia serca-
  adres: 04-628 Warszawa, Alpejska 4A
  Arytmia to schorzenia pracy serca, jakie przypuszczalnie bezpośrednio zagrażać życiu. Najpopularniejsze rodzaje arytmii to np.: migotanie komór, arytmie komorowe oraz nadkomorowe. Leczenie nieprawidłowej pracy serca to głównie zmiana sposobu życia, przyjmowanie leków oraz zabiegi, np. ablacja RF. Syndromy arytmii to: duszność, dyskomfort w klatce piersiowej i kołatanie serca. Arytmia serca może posiadać charakter napadowy lub długotrwały, co świadczy, iż utrzymuje się przez. ...
 • Logopedia On Line Sp. z o.o.
  adres: 60-409 Poznań, M. Palucha 15
  Wiadomo dokładnie, jak istotną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa mowa. Dzięki mowie możemy porozumiewać się z innymi ludźmi i poznawać świat. Wszelakie wady wymowy powinniśmy badać i poprawiać jak najszybciej. Tylko wtenczas będziemy mieli gwarancję sukcesu. Logopedia online to projekt multimedialny, który ma pomagać w identyfikowaniu wad wymowy i ich korygowaniu. W tym miejscu znajdują się w podobny sposób porady specjalistów logopedów, jak i ćwiczenia. ...
 • Mediwizyta sp. z o.o.
  adres: 70-385 Szczecin, Adama Mickiewicza 55
  Nasza firma Mediwizyta jest miejscem, w jakim mogą Państwo zamówić dla siebie wizyty domowe lekarzy w rejonie Szczecina. Z powodzeniem działamy w branży od 2015 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy porad lekarskich. Naszym pacjentom gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Istotne jest to, że oferowane przez nas lekarskie wizyty domowe nie wymagają żadnego specjalnego przygotowania. Oferowane usługi/produkty: - Lekarz rodzinny wizyty domowe - Lekarz. ...
 • GPP-Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji
  adres: 70-477 Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 54/3
  Jako psycholog, psychoterapeuta oraz psychoedukator zajmuję się leczeniem zaburzeń emocjonalnych, depresji, zaburzeń somatycznych, lęku, nieustającej tęsknoty i smutku, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, oraz wiele innych. Jestem absolwentką wielu renomowanych uczelni oraz szkoleń, a także posiadam wieloletnie doświadczenie w swojej linii pracy. Przyjmuję pacjentów w 3 różnych gabinetach na terenie całego Szczecina.