Jesteś tutaj: Strona główna » Medycyna » Paweł Bronowicki Bioenergoterapia
 
 

Paweł Bronowicki Bioenergoterapia

Paweł Bronowicki Bioenergoterapia

Paweł Bronowicki to doświadczony bioenergoterapeuta, który pomaga ludziom w przypadku chorób zarówno fizycznych , jak i psychicznych.

Swoją pracę z pacjentem rozpoczyna zawsze od zlokalizowania zaburzeń energetycznych zlokalizowanych w aurze człowieka. Pracy przyświeca cel, jakim jest uruchomienie sił obronnych, zlokalizowanych w każdym człowieku. Włącza to proces walki z chorobą. Jego pracę wyróżnia stu procentowe zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do każdego, kto postanowił skorzystać z jego wsparcia.

Jeżeli Twoje ciało niedomaga, nie czekaj! Już dziś odwiedź stronę internetową, a potem umów się na wizytę! Zdrowie wymaga szybkiej pomocy!

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Wita Stwosza 50
miasto:
02-661 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48695661670
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90090).
Firmy mazowieckie

 • KOZIOŁ Kasy fiskalne mazowieckie
  adres: 03-841 Warszawa, http://koziol.com.pl
  branża: Handel
  Firma Kozioł S.C. posiada niezwykle bogatą propozycję produktów i usług wycelowanych dla przedsiębiorców działających w zakresie handlowym. Dziś mamy w sprzedaży niesłychanie kompetentne towary takie jak programy księgowe, programy do faktur, a również zaawansowany sprzęt techniczny. posiadamy zarówno kasy fiskalne i drukarki fiskalne i wagi. Wszystkich tych urządzeń używają sklepy spożywcze, warzywne, a także inne przedsiębiorstwa handlowe. Nasze usługi zostały. ...
 • graw-print.pl
  adres: 05-530 Góra Kalwaria, ul. Pijarska 35
  branża: Reklama i marketing
  ksero, pieczątki, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, grawerowanie, foto gadżety, szyldy, banery, druk i oprawa prac, bindowanie, zaproszenia ślubne, laminowanie, xero kolor, oklejanie samochodów, witryny, gadżety reklamowe,
 • KLK Szkolenia Coaching Doradztwo
  adres: 00-681 WARSZAWA, ul. Hoża 35 lok 26
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  KLK Szkolenia Coaching Doradztwo (dawniej Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting) od 1999 roku wspiera Klientów w dziedzinie HR oferując szkolenia, coaching, doradztwo, development center oraz indywidualne programy rozwoju kompetencji.
 • AGENCJA INWESTYCYJNA CORP-SA SPÓŁKA AKCYJNA
  adres: 00-095 WARSZAWA, pl. Bankowy 2
  branża: Zarządzanie
  Agencja Inwestycyjna CORP - S.A. jest spółką akcyjną o kapitale akcyjnym 500.500 złotych. Akcjonariuszami A.I. CORP - S.A. są: ROSS Sp. z o.o., PKO BP S.A., Miasto Stołeczne Warszawa, FIRST PROPERTY POLAND Sp. z o.o., SCAUP Sp. z o.o.. A.I. CORP - S.A. rozpoczęła działalność w 1994 roku, a jako administrator i zarządca nieruchomości funkcjonuje od 1 maja 1996 roku. Misją naszej firmy jest spełnienie oczekiwań i preferencji właścicieli nieruchomości i dostarczenie. ...
 • MAGIC MEDIA Sp. z o.o.
  adres: 02-698 WARSZAWA, ul. Niegocińska 14/87
  branża: Dział. związana z rekreacją, kulturą i sportem
  Studio Fotografii Reklamowej Woodiego Ochnio, Fotografia portretowa i korporacyjna. Agencja Modeli MAGIC - ca 4000 osób. Aranżacja i projektowanie wnętrz współpraca z architektami z Francji - Paryż i USA - San Francisco zawsze najnowsze trendy.

Firmy z branży Medycyna

 • Specjalistyczne Centrum Medyczne
  adres: 31-976 Kraków, Os. Szkolne 9
  Specjalistyczne Centrum Medycyny to przychodnia lekarska doskonale wyposażona, spełniającą najwyższe standardy opieki zdrowotnej. Odpowiadamy na wszystkie potrzeby zdrowotne naszych Pacjentów, zarówno w dziedzinie konsultacji, diagnostyki jak i rehabilitacji. W naszym Centrum do Państwa dyspozycji jest obecnie kilkunastu doświadczonych i zaufanych lekarzy, różnych specjalności. Z pomocą wykwalifikowanego personelu oraz aparatury diagnostycznej świadczymy kompleksowe usługi. ...
 • Laboratorium Specjalistyczne Nadzieja-Lab
  adres: 00-544 Warszawa, Wilcza 28/3
  Laboratorium specjalistyczne Nadzieja-Lab w Warszawie realizuje dokładne badania hormonalne, moczu, krwi, kału i posiewów. Polecana placówka istnieje od 1990 roku, zatrudnia wykwalifikowany personel, który gwarantuje komfortowe przeprowadzenie badań i dyskretne udostępnianie wyników. Warto podkreślić, że to jedno z kilku laboratoriów, które jest czynne także w weekendy.
 • Medyczny Sklep Internetowy Twoja-Apteczka
  adres: 60-149 Poznań, ul. Jugosłowiańska 71
  Medyczny sklep internetowy gorąco zachęca do korzystania z usług. Naszym plusem jest bardzo wykwalifikowany personel, uczynna kadra oraz szeroki dostęp do środków i produktów branych przy przeróżnych chorobach. Nie można zapomnieć, że najważniejsze jest samopoczucie. Skontaktuj się z Nami w każdej chwili: 061 8 666 355, kom.: 0 516 169 078, kom.: 0 516 169 082, fax.: (061) 64 68 744.
 • Optyk Rozmus Eye Care s.c. Adam Hoare, Agata Burkat
  adres: 43-200 Pszczyna, Piastowska 3
  OPTYK ROZMUS - świetna spółka polecająca różnego rodzaju soczewki toryczne, które są niezwykle konieczne dla osób mających problemy ze wzrokiem. Spółka optykrozmus.pl prezentuje najlepszej jakości soczewki Acuvue Oasys czy szkła kontaktowe Air Optix, które dobierze osobno dla każdej osoby. Oprócz tego w swoim wachlarzu Optyk Rozmus ma przeróżne kolorowe soczewki kontaktowe, które pozwolą na innowacyjny image. Inne dane znajdują się na witrynie internetowej optykrozmus.pl.. ...
 • Medycyna estetyczna Laguna Estetica
  adres: 81-350 Gdynia, Plac Kaszubski 1
  Laguna Estética oferuje wykonanie najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej. Wykonasz tam usuwanie zmian skórnych, żylaków, zmarszczek. Możesz skorzystać także z chirurgii plastycznej m. in. twarzy, szyi, piersi, brzucha czy pośladków. Wysokiej klasy specjaliści i doświadczona kadra zapewnią ci komfort i bezpieczeństwo.