Jesteś tutaj: Strona główna » Medycyna » KlinikaKwiatek Stomatologia Estetyczna Implantologia
 
 

KlinikaKwiatek Stomatologia Estetyczna Implantologia

Dentysta Poznań - Klinika Kwiatek
Chcesz zadbać o piękny uśmiech i szukasz odpowiedniego dentysty, który kompleksowo zajmie się leczeniem jamy ustnej?
Klinika Kwiatek, która siedzibę ma w Poznaniu, zapewnia komfortowe warunki zabiegów oraz kompleksowo zajmuje się leczeniem w różnych dziedzinach stomatologii tj. Protetyka, Implantologia, Diagnoza bólu głowy, Stomatologia cyfrowa, Ortodoncja, Periodontologia, Rentgenodiagnostyka, Stomatologia dziecięca i ogólna, Endodoncja, Stomatologia zachowawcza, estetyczna. Kadra wyspecjalizowanych lekarzy świadczy również wysokiej jakości usługi dentystyczne w zakresie chirurgii stomatologicznej.
Każdy gabinet stomatologiczny (jest ich aż 14) wyposażony jest odpowiednio pod każdą dziedzinę stomatologii. Bezpłatny parking, klimatyzacja oraz nowoczesne i przestronne wnętrza zdecydowanie wpływają na komfort klientów. Grupa lekarzy posługuje się nowoczesnym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie wirtualnego zabiegu, aby móc etapować leczenie za zgodą pacjenta. Sprzęt, jaki znajduje się w klinice to między innymi skaner CAD/CAM, protokół DSD, mikroskopy zabiegowe, tomografia komputerowa, RVG, nowoczesne unity stomatologiczne, własne laboratorium.
Renomowana Klinika Kwiatek jest jedną z największych klinik w kraju, co tworzy możliwość rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych problemów medycznych. Duży bagaż doświadczeń oraz ogromna wiedza ponad 60 - osobowego personelu medycznego sprawiają, że klinika ciągle się rozwija i przyciąga coraz więcej pacjentów.
Zabiegi dentystyczne, wykonywane przez dentystów w Klinice Kwiatek:
➤ diagnoza bólu głowy,
➤ usunięcie zęba,
➤ implantacja zębów,
➤ leczenie kanałowe,
➤ wybielanie zębów,
➤ zabiegi higienizacyjne i wiele innych.

Klinika w Poznaniu słynie również z przeprowadzania pomyślnych zabiegów implantacyjnych. Kadra kwalifikowanych dentystów jest w stanie przeprowadzić ponad 50 zabiegów miesięcznie, co w całości daje ponad 5000 udanych implantacji! Liczne szkolenia oraz ciągłe kursy sprawiają, że zespół implantoprotetyczny i implantologiczny cały czas się rozwija i poszerza swoją wiedzę. Potwierdzeniem świadczenia usług na najwyższym poziomie jest specjalizacja Master of Oral Implantology, zdobyta przez doktora Jakuba Kwiatek we Włoszech.
Dobry dentysta powinien zadbać o zdrowy uśmiech pacjenta, dlatego lekarze w Klinice Kwiatek dokonują wszelkich starań aby wyleczyć zęby każdego pacjenta. Załoga korzysta również z możliwości nowoczesnego usuwania kamienia nazębnego sprzętem Air Flow Prophylaxis Master - poleruje i oczyszcza szkliwo bez uszkodzenia tkanek.
W klinice bardzo często odbywają się szkolenia wewnętrzne dla higienistek, które licznie uczestniczą w webinariach, kursach oraz targach. Zespół nie boi się również korzystania z innowacyjnego sprzętu, dzięki któremu praca staje się łatwiejsza.
Potwierdzeniem fachowej obsługi jest liczne grono zadowolonych pacjentów!
Sprawdź cennik na stronie internetowej Kliniki Kwiatek i umów wizytę w przyjemnej atmosferze!

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Kordeckiego 22
miasto:
60-144 Poznań
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 102159).
Firmy wielkopolskie

 • HOLLYWOOD DREAM
  adres: 63-500 Ostrzeszów, Piekary 4/3
  branża: Handel
  Oferta butiku online Hollywood Dream skierowana jest do wszystkich klientek, które szukają miejsca w sieci z olbrzymim wyborem różnego rodzaju ubrań damskich w atrakcyjnych cenach. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu mogą zagwarantować jakość obsługi oraz dostępnych produktów na najwyższym poziomie. Bogata oferta, profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny to tylko jedne z wielu zalet butiku internetowego Hollywood Dream. Więcej przydatnych. ...
 • Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.
  adres: 62-070 Dopiewo, Fiałkowo 8
  branża: Lakierowanie, malowanie
  Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. (WTP) zajmuje się usługowo usuwaniem, głównie z powierzchni metalowych, zanieczyszczeń powstających w procesach produkcyjnych. WTP specjalizuje się w usuwaniu powłok lakierniczych. Stosujemy metody termicznego, chemicznego i mechanicznego oczyszczania. Posiadamy dwa piece do pirolizy, komorę śrutowniczą oraz instalację do chemicznego odlakierowywania. Termicznie możemy oczyszczać elementy o maksymalnych wymiarach 6m x 2m x 2m.. ...
 • Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE ABRASIVE ARTICLES Robert Andre
  adres: 62-600 KOŁO, ul. Przemysłowa 10
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent narzędzi ściernych
 • Coverlam
  adres: 62-100 Wągrowiec, Przysieka 15a
  branża: Baseny, fontanny
  Serdecznie witam na profilu firmy Coverlam. Specjalizujemy się w produkcji oraz zakładaniu przykryć basenowych oraz rolet basenowych. Nasze produkty wykonujemy z najlepszej jakości części tak, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni, a nasze rolety i przykrycia służyły wam na długie lata. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami na bezpłatną wycene.
 • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
  adres: 60-788 POZNAŃ, ul. Stolarska 7/3
  branża: Zwierzęta
  Celem działania Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Towarzystwo zostało założone w 1993 r. przez grupę biologów. Wszystkie nasze przedsięwzięcia kierowane są przez specjalistów z danych dziedzin, jednak ich realizacja możliwa jest dzięki szerokiemu wsparciu społecznemu - w tym składkom licznych członków, darowiznom. ...

Firmy z branży Medycyna

 • Gabinet psychoterapeutyczny Anna Babicz
  adres: 30-348 Kraków, ul. Chmieleniec 2/4
  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. W ofercie terapia małżeńska, par oraz psychoterapia indywidualna. Szczegóły oferty, opis poszczególnych rodzajów terapii, wskazania dla psychoterapii, oraz cennik dostępne są na stronie firmowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny,
 • I.P.C. International Pharmaceutical Consulting Sp. z o.o. sp.k.
  adres: 70-535 Szczecin, ul. Kurza Stopka 5/C
  Prawidłowa praca jelit to przede wszystkim brak przykrych objawów takich jak biegunka, zaparcie, wzdęcie czy nadmierne oddawanie gazów. Zaburzenie czynności przewodu pokarmowego może wywołać u chorego duży dyskomfort. Prostym i skutecznym sposobem w walce z dolegliwościami jest stosowanie Sanprobi IBS probiotykiem zawierającym unikalny szczep, żywych dobroczynnych bakterii Lactobacillus plantarum 299v.
 • Vitall Sport Bielsko-Biała
  adres: 43-300 Bielsko-Biała, Kazimierza Wielkiego 26
  Vitall Sport Bielsko-Biała, znajdująca się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 26 to legendarne oraz cenione wśród sportowców miejsce, które tworzone jest przez autentycznych speców w swojej branży. Oto klinika medyczna dla sportowców, która pomaga w prędkim powrocie do kompletnej sprawności po kontuzjach. Prócz tego Vitall Sport to także fenomenalne miejsce, gdzie każdy może skorzystać z profesjonalnej pomocy ortopedów, rehabilitantów oraz wszystkich ekspertów, którzy. ...
 • Prywatna Praktyka Psychologiczna mgr Marta Żukowska
  adres: 82-300 Elbląg, ul.Traugutta 75a/2
  Miejsce to powstało z obserwacji potrzeb klientów oraz doświadczenia zawodowego wyniesionego z lat pracy w różnych placówkach niosących pomoc. Jestem aktywnym zawodowo psychologiem pracującym w zawodzie od momentu uzyskania dyplomu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie a następnie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam wykształcenie psychologiczne poszerzone o specjalizację psychologa klinicznego ze ścieżką specjalizacyjną chory somatycznie oraz. ...
 • Gabinet Hipnoterapii Artur Sołtys
  adres: 31-464 Kraków, ul. Nieznana 14/2
  Hipnoterapia kliniczna / hipnoza terapeutyczna - gabinety prowadzone przez doświadczonego terapeutę. W ofercie pomoc w rzucaniu palenia, leczenie uzależnień, zaburzeń lękowych, fobii, zaburzeń łaknienia, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Ponadto pomoc w odchudzaniu, trudnościach emocjonalnych, rozwoju osobistym. Spotkania w Krakowie oraz w Gliwicach i Katowicach.