zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

Lotar 1

Lotar 1 to działalność prowadząca produkcję mebli sklepowych na indywidualne zlecenie na rzecz różnorakich gałęzi gospodarki. środek spółki znajduje się w Krakowie, niemniej jednak oferuje jej osoba osobiste produkty i usługi na teren naszego państwie. W magazyn spółki wchodzą jedynie doświadczeni pasjonaci z spersonalizowanym podejściem do wszystkich odbiorców. Zakład usługowy Lotar serwuje indywidualną obsługę, radę i doradztwo, pomiar, projekt, a także przygotowanie, transport i profesjonalny montaż. Prowadzi ona również swój sklep ecommerce.

W magazynie firmy Lotar 1 znajduje się szeroka oktawa mebli przeznaczona dla sklepów, w tym między innymi dla sklepów z odzieżą, obuwniczych czy drogerii. Oparte są na odkrywczych systemach sklepowych oraz dodatkowo wybitnie wysokiej jakości materiałach, za sprawą czego mogą egzystować indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Prócz tego firma Lotar 1 produkuje lady sklepowe oraz recepcyjne, meble biurowe, do wykorzystania w hotelach, do kuchni.

Ciepło, zapraszamy serdecznie do przejścia na stronę www firmy lotar1.pl.

Dane adresowe firmy

Adres:Rydlówka 20
Miasto:30-363 Kraków
Powiat:krakowski
Województwo:małopolskie
GPS:undefined, undefined
www: www.lotar1.pl

Branże

 Meble


Tagi

 meble sklepowe, meble do sklepów, stoiska handlowe, lady sklepowe, meble sklepowe, lotar 1, lotar1, lotar, lady sprzedażowe, aranżacja sklepu odzieżowego, meble sklepowe producent

Lokalizacja firmy