Jesteś tutaj: Strona główna » Materiały budowlane » ROMB S.A.
 
 

ROMB S.A.

Firma ROMB S. A. (dawniej Metalplast KARO Złotów S.A.) działa na rynku 40 lat i jest jedynym polskim producentem okuć obwiedniowych do stolarki otworowej.

Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Firma produkuje także wysokiej jakości zamki drzwiowe. Poza własnymi produktami oferuje także wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

Okucia marki ROMB to produkt najnowszej generacji, który dzięki ciągłej innowacyjności oraz dbałości o jakość, jest obecnie jednym z najlepszych systemów oferowanych na rynku.

W naszej ofercie można znaleźć wszystkie rozwiązania potrzebne do produkcji okien i drzwi, m. in. rozwiązanie do łuków, skosów, przesuwek, zamykaczy naświetli czy zamków.

Firma świadczy również usługi w zakresie Laboratorium Pomiarowo-Badawczego, Galwanizerni, Narzędziowni.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Kujańska 10e
miasto:
77-400 ZŁOTÓW
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 13496).
Firmy wielkopolskie

 • Technical
  adres: 62-600 Koło, Toruńska 212
  branża: Podnośniki i transportery
  Firma Technical Grzegorz Tęgos powstała w 1996 roku i od tego czasu stale ulepsza swój proces technologiczno-produkcyjny. Swym klientom jest ona w stanie zagwarantować niezwykle bogaty wybór kół pasowych, sprzęgieł, pasków, przekładni, taśm oraz innych komponentów techniki napędowej. Jest ona w stanie zapewnić swym klientom niezwykle fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Więcej na jej stronie internetowej. Oferowane usługi/produkty: - taper lock - koła zębate - wał. ...
 • ENTOPI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  adres: 63-900 Rawicz, ul. Stanisława Kamińskiego 40
  branża: Instalacje elektryczne, urządzenia
  Fotowoltaika dla firm. Projekty instalacji fotowoltaicznej, farmy fotowoltaiczne. Upraszczamy planowanie systemów fotowoltaicznych. Stosujemy tylko sprawdzone technologie dobrane na miarę Twoich potrzeb. Dostarczamy zawsze najwięcej prądu jak to tylko możliwe. Chronimy Cię przed wszystkimi zagrożeniami, jakie mogą wystąpić w ciągu 25 lat eksploatacji projektu. Dzięki nam możesz się zrelaksować i czerpać największe korzyści z własnego prądu. Nasz zespół ekspertów. ...
 • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA
  adres: 60-788 POZNAŃ, ul. Stolarska 7/3
  branża: Zwierzęta
  Celem działania Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo-ekologiczna. Towarzystwo zostało założone w 1993 r. przez grupę biologów. Wszystkie nasze przedsięwzięcia kierowane są przez specjalistów z danych dziedzin, jednak ich realizacja możliwa jest dzięki szerokiemu wsparciu społecznemu - w tym składkom licznych członków, darowiznom. ...
 • Zakład Stolarski Jarosław Wojtczak
  adres: 63-421 PRZYGODZICE, Chynowa 213
  branża: Prod. drewna i wyr. z drew. i korka, za wyj. mebli, prod. art. ze słomy i wyplat.
  PRODUKUJEMY PŁOTY,PERGOLE.ALTANY,PODESTY,MOSTKI,DOMKI NARZĘDZIOWE ITP. PODBITKA SOSNOWA,WIĘŹBA DACHOWA
 • Firma spawalnicza PD Engineering
  adres: 64-113 Osieczna, Krzywińska 9
  branża: Spawalnicze urządzenia, materiały, usługi
  Firma PD Engineering świadczy usługi spawalnicze, jesteśmy producentami bram, ogrodzeń, płotów oraz balustrad. Świadczymy wysokiej jakości usługi, posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz najlepszych specjalistów, którzy pomogą Tobie w zaprojektowaniu oraz wykonaniu każdego projektu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Firmy z branży Materiały budowlane

 • GruzBob
  adres: 02-981 Warszawa, Zawodzie 16
  GruzBob jest to firma zajmująca się wywozem gruzu w Warszawie. Jest to firma, która działa na rynku od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie już bardzo wielu klientów. Dodatkowo usługi tutaj realizowane są we wszystkie dni robocze, również w soboty. Jeżeli chodzi o dostępne kontenery to można w nich wywieźć gruz, który powstał podczas remontu, a także ziemie, śmieci czy nawet i złom. Wszystkie odpady trafiają później do odpowiednio oznaczonych i przeznaczonych na. ...
 • Firma Patoka Tomasz Patoka
  adres: 62-300 Września, Szkolna 11
  Hurtownia styropianu https://styro24.pl/ pomoże ci jak najlepiej ocieplić twój nowy dom, pomożemy Ci rozeznać się w najnowszych i najlepszych produktach. Zakupy w naszej hurtowni styropianu są łatwe i przyjemne a cena styropianu najlepsza . W każdej chwili służymy pomocą. Darmowa dostawa styropianu na cały kraj, do 7 dni, możliwość realizowania zamówień ekspresowych. Pomożemy dobrać styropian pod program czyste powietrze. Polecamy styropian:. ...
 • Okno-Piast
  adres: 56-100 Wołów, ul. Ścinawska 49
  Okno-Piast to firma z wieloletnią, a właściwie aż tradycją produkowania okien i drzwi. Znajdziecie u nas drzwi wejściowe, okna pcv, okna aluminiowe, drzwi przesuwne i wiele innych. To jednak nie koniec asortymentu, jaki możecie odnaleźć w naszej firmie. Oferujemy także rolety i żaluzje, bramy garażowe, parapety, jak również szprosy. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i staramy się dbać o ich potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.
 • Anmar
  adres: 54-215 Wrocław, Bystrzycka 26
  Firma Anmar Transport oferuje szeroką gamę usług dla rozmaitych firm budowlanych. Oferujemy przede wszystkim tani wynajem solidnych kontenerów budowlanych wraz z transportem. Świadczymy również różnego rodzaju usługi transportowe materiałów budowlanych i różnych maszyn. W naszym punkcie sprzedaży we Wrocławiu można z kolei nabyć rozmaite materiały budowlane (kruszywa, kamień, piasek, żwir, kliniec) w atrakcyjnych cenach.
 • Ekoprodukt - materiały budowlane export spedycja
  adres: 87-100 Toruń, Wyspiańskiego 18
  Firma EKOPRODUKT od 2003 roku zajmuje się eksportem materiałów budowlanych z Polski do Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Wcześniejsze doświadczenia na rynkach wschodnich skutkują w szerokiej ofercie usługowej w zakresie doradztwa handlowego, zarządzania i organizacji eksportu, i importu.