Jesteś tutaj: Strona główna » Materiały budowlane » Centrum Dociepleń ARIS
 
 

Centrum Dociepleń ARIS

Centrum Dociepleń ARIS zarejestrowane jest od 1990 roku. Ostatnie kilkanaście lat to czas ścisłej specjalizacji i skupienie się na działalności związanej z ocieplaniem budynków, sprzedażą materiałów do ociepleń (głownie styropian i systemy dociepleń) oraz nadzór nad pracami termomodernizacyjnymi. Od kilkunastu lat sukcesywnie poszerzamy wiedzę, ofertę materiałową i pakiet świadczonych usług. Jesteśmy jedyną taką firmą na Dolnym Śląsku. Posiadamy prawdopodobnie najszerszą ofertę w zakresie systemów dociepleń budynków. Ponadto posiadamy zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę na ten temat.
Oferujemy styropian i polistyren ekstrudowany (XPS) takich producentów jak: Termo Organika, Arsanit, Swisspor, Basf, Ecotherm, Justyr Barda, Jantoń Styropjan, Synthos, Izoterm,Polstyr, Albatem, Styrmann, Genderka, Dow, Dom-styr.
Sprzedawane przez nas systemy dociepleń to: Baumit, Termo Organika, Sempre, Polstyr, Justyr Barda, Jantoń, Arsanit, Dom-styr, Weber (Terranova), Bolix, Sto Ispo, Toraed, Dryvit, Proma, Ceresit i inne.
Szeroką gamę produktów do ociepleń uzupełniają listwy, siatki, łączniki, narożniki, dylatacje, grunty, folie, papy oraz rusztowania fasadowe. Jesteśmy także specjalistami od rozwiązań nowoczesnych i nietypowych.
Pragniemy, aby możliwości i doświadczenie naszej firmy przekładało się na sukces oraz zadowolenie naszych odbiorców. Atrakcyjne ceny to nie wszystko co można u nas znaleźć. Wysokie rabaty, fachowe porady, miła obsługa oraz różnorodne formy zakupów dopełniają naszą ofertę. Ścisła specjalizacja w zakresie różnych rodzajów ocieplania budynków pozwala nam na oferowanie szerokiej gamy produktów i usług, dużo bogatszej niż w hurtowni ogólnobudowlanej. Nasze samochody zaopatrzą Waszą budowę sprawnie, szybko i bez dodatkowych kosztów na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.
Od 01.03.2010 produkty z naszej oferty można także zamówić w sklepie internetowym.

Nasza oferta
-wszelkie rodzaje styropianu, wełna mineralna, inne materiały izolacyjne (15 producentów)
-styropapa, kompletne systemy dociepleń (13 producentów)
-systemy suchej zabudowy i płyty gipsowo kartonowe
-wykonanie ociepleń elewacji, poddaszy, budynków
-obsługa inwestycji, doradztwo i nadzór
-sprzedaż innych materiałów budowlanych
-transport na budowę zakupionych materiałów
-sprzedaż nowych i wynajem rusztowań fasadowych
-aktualne ceny, esklep, promocje, wysokie rabaty
-możliwość negocjacji cen

Jakość

Oferujemy Państwu produkty, których najwyższa jakość jest potwierdzona atestami i certyfikatami. Sprzedajemy sprawdzone materiały renomowanych polskich i zagranicznych firm.

Zamówienia i płatności

Terminy realizacji zamówień zależą od ilości i rodzaju materiału. Zwykle wynoszą od kilku godzin do 3 dni w zależności od naszych możliwości transportowych. Zamówienia należy kierować do naszego Biura Handlowego. Przyjmujemy zamówienia faxem pocztą, telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną. Zapłata może być dokonana w formie przedpłaty, przelewem, kartą płątniczą lub gotówką przy odbiorze materiałów na budowie.
Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną. Można tam znaleźć produkty z cenami obniżonymi nawet o 45%. Zakupione materiały można odbierać osobiście w magazynie lub skorzystać z naszego transportu. Materiały dowozimy w wyznaczone miejse na terenie całej Unii Europejskiej.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Grabiszyńska 241 D
miasto:
53-234 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
717937104
FAX:
717936075
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 66017).
Firmy dolnośląskie

 • Microtech International S.A.
  adres: 51-116 Wrocław, ul. Wołowska 20
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Microtech International S.A. jest przedsiębiorstwem działającym od 1990 roku. Firma prowadzi działalność na rynku nowoczesnych technologii w dziedzinie automatyki, elektroniki oraz informatyki. Zakres oferty obejmuje prace badawczo-rozwojowe, projektowe, produkcyjne oraz wdrożeniowe. Skuteczność i solidność firmy została potwierdzona kompleksową realizacją wielu ambitnych projektów w strategicznych sektorach polskiej gospodarki. Wieloletnie doświadczenie w realizacji. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • CFDesk Piotr Zaranek
  adres: 51-629 Wrocław, Rzeźbiarska 2g/2
  branża: Instalacje przeciwpożarowe
  Działalność firmy CFDesk skupia się wokół inżynierii komputerowej wykorzystywanej na potrzeby projektowania instalacji wentylacyjnych i ochrony przeciwpożarowej. Firma świadczy usługi w zakresie wykonywania komputerowych symulacji działania wentylacji bytowej oraz przeciwpożarowej. Naszym celem jest zwiększenie jakości projektu poprzez jego weryfikację wykorzystującą symulacje CFD. Wszystkie obliczenia realizowane są przy użyciu prestiżowego i zweryfikowanego. ...
 • Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych POL-MAT Sp. z o.o.
  adres: 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8 B
  branża: Transport lądowy, transport rurociągami
  magazynowanie / składowanie: również artykuły spożywcze; transport drogowy, transport międzynarodowy; usługi związane z przeładunkiem, pakowanie
 • eLoty.pl Sp. z o. o.
  adres: 56-400 Oleśnica, Lwowska 31/301
  branża: Sprzedaż biletów
  Dla wszystkich poszukujących tanich lotów przygotowaliśmy jeszcze lepszą wersję wyszukiwarki lotów eLoty.pl. Stale pracujemy nad naszym narzędziem i staramy się jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność znalezienia najbardziej atrakcyjnych połączeń lotniczych na całym świecie. Zobacz więcej na naszej stronie www. Oferowane produkty: - sprzedaż biletów lotniczych na loty po całym świecie - rezerwacja biletów lotniczych

Firmy z branży Materiały budowlane

 • F. H.U. Dominik-Bruk
  adres: 09-450 Wyszogród, Zamieście 108
  Nasza firma zajmuje się sprzedażą kostki brukowej, układaniem jej a także wynajmem maszyn budowlanych, które przeznaczone są do prac brukarskich. Zapraszamy o wejście na stronę firmową oraz odwiedzenia naszej galerii. Nasze przedsiębiorstwo skoncentrowane jest na świadczeniu usług klientom z okolic Płocka, Sochaczewa oraz Płońska.
 • Zagórski – Terrazzo Monika Zagórska
  adres: 09-300 Żuromin, Wierzbowa 10
  Ceniony producent wyrobów z lastriko. Zagórski to renomowany producent produktów z Terrazzo. Jest to materiał o wiele częściej wybierany w modernistycznym budownictwie, szczególnie do wykończenia wnętrz i na elewacjach zewnętrznych. Pośród wyrobów z kamienia sztucznego znaleźć można: ruszta betonowe, płytki posadzkowe, okładziny schodowe, jak i parapety. Można je założyć nie tylko w mieszkaniach, lecz też w instytucjach bankowych, biurowcach, hotelach, halach dworcowych,. ...
 • Zakład Prefabrykacji Budowlanych "Kobet" H. Kogut
  adres: 41-945 Piekary Śląskie, Grunwaldzka 70
  Zakład Prefabrykacji Budowlanych "Kobet" z siedzibą w Piekarach Śl. oferuje Państwu szeroką gamę produktów betonowych począwszy od kostki brukowej i palisad poprzez obrzeża betonowe, Eko-bord, płyty chodnikowe, płyty ażurowe, a skończywszy na krawężnikach oraz korytach ściekowych. Jakość naszych wyrobów potwierdzona jest badaniami przeprowadzonymi przez zewnętrzne Laboratorium.
 • Nord-Gips
  adres: 77-133 Tuchomie, Szkolna 5
  Sklep on-line Dom-ogród-las.pl to witryna, w którym znajdziecie wszelkiego rodzaju sprzęty, które zastosujecie w ogrodzie oraz na działce. Urządzenia są wykonane z najlepszej jakości materiałów. W naszym asortymencie zakupią Państwo na przykład stalco narzędzia, a także siekierę stihl. Dzięki zakupom online, cokolwiek, czego ci trzeba, kupisz w kilka minut z każdego miejsca, a nasz personel zadba o to, aby Twoja paczka dotarła pod Twój adres tak szybko, jak to możliwe.
 • Pikselek.pl - obrazy i tapety
  adres: 26-026 Brzeziny, Nidziańska 1/12
  Fototapety 3d podbijają rynek! Tylko pomyśl… Od teraz masz szansę zyskać realny krajobraz leśny lub górski, który z łatwością umieścisz w sypialni, salonie albo nawet kuchni! Pikselek to sklep z dekoracjami do domu i biura, które odmienią Twoją przestrzeń. Sprawdź bogatą ofertę plakatów, fototapet, obrazów i parawanów, a następnie wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania.