Jesteś tutaj: Strona główna » Materiały budowlane » A.G. MERICAT Sp. z o.o. » katalog produktów
 
 

Katalog produktów i usług firmy A.G. MERICAT Sp. z o.o.

Katalog produktów i usług

Firma nie dodała jeszcze żadnych produktów do katalogu.
Firmy dolnośląskie

 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • Pawar roboty ziemne
  adres: 59-220 Legnica, Cz.Maków 30
  branża: Budownictwo
  Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowych prac ziemnych koparko-ladowarkami typu: -wykopy pod fundamenty -pod wszelkiego rodzaju insatalacje -niwelacje terenu -przygotowanie pod budowe -zaladunki materiałow sypkich -korytowanie pod chodniki, drogi itp -wywóz gruzu, ziemi, itp. -odsnieżanie Wykonujemy również wszelkiego rodzaju instalacje wodno-kanalizacyjne: -przyłącza wod-kan, odwodnienia, drenaże, separatory, zbiorniki, itp.
 • LIDO Biuro Podróży Turystyki i Usług S.c.
  adres: 50-014 WROCŁAW, ul. Piłsudskiego 102
  branża: Dział. wspierająca i pomocnicza dla transportu; dział. agencji turyst.
  Biuro podróży LIDO funkcjonuje na polskim rynku turystycznym od 1993 roku. Jest touroperatorem z nadaną przez Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki koncesją nr 0697 uprawniającą do organizacji imprez turystycznych na cały świat. Naszym gwarantem jest Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń. Biuro podróży LIDO należy do Dolnośląskiej Izby Turystyki. Organizujemy imprezy do wszystkich krajów europejskich, a przede wszystkim do naszych specjalizacji - do Chorwacji i Hiszpanii.. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.

Firmy z branży Materiały budowlane

 • PIGMENTOLOGIA s.c.
  adres: 02-972 Warszawa, Franciszka Klimczaka 13
  Specjalizujemy się w dystrybucji produktów przeznaczonych do malowania. Posiadamy wyselekcjonowane emulsje do malowania ścian oraz sufitów, rekomendujemy emalie do drewna i metalu, wspieramy państwa olejami do drewna i optymalnymi impregnatami. Służymy również merytorycznym doradztwem. Z nami pomalujecie Państwo efektywnie po prostu każdą nawierzchnię. Oferta firmy: - farby
 • Kiosk-Express S.C.
  adres: 46-022 Zawada, Klonowa 6
  Kiosk-Express S.C. to ekspresowy sklep budowlany sprzedający materiały budowlane renomowanych producentów w przystępnych dla każdego cenach. Bardzo duży wybór produktów oraz błyskawiczna dostawa powodują, że jesteśmy uznaną firmą w branży materiałów budowlanych. Klientom naszej firmy oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Siłą naszej firmy jest duże doświadczenie pracowników w branży oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa klienta,. ...
 • Elgrom Sp. z o. o.
  adres: 10-420 Olsztyn, ul. Stalowa 4
  Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla firm. Nasze sklepy znajdą Państwo między innymi w województwie warmińsko-mazurskim i innych województwach Polski północnej. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami dając naszym Klientom gwarancję najlepszej obsługi.
 • TĘCZA
  adres: 57-300 Kłodzko, Zajęcza 4b
  Wspieramy klientów fachowym doradztwem. Świadczymy usługi projektowe, szczególnie w zakresie wyposażenia łazienek. Zlecamy montaż zakupionych produktów autoryzowanym grupom montażowym. Realizujemy zarówno zamówienia standardowe, ale także indywidualne, dopasowane do Państwa potrzeb. Pomysł aranżacji, dobór materiałów, wykonanie projektu oraz montaż, często stanowi nie lada wyzwanie. Dbając o Państwa potrzeby, gwarantujemy całościową obsługę na każdym etapie. ...
 • PPHU "Bielbet" Paszko Grzegorz
  adres: 43-346 Bielsko-Biała, Bestwińska 92
  Nasza firma zajmuje się odwodnieniami liniowymi praktycznie od początku ich powstania. Jesteśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw, które powstało na terenie Polski w branży odwodnień liniowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do podjęcia współpracy z naszą firmą. Nasze produkty możesz zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego lub poprzez strefę B2B.