zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

InfoTEC CNC

InfoTEC należy do grona najlepszych producentów przemysłowych obrabiarek CNC od lat 90.. W swojej ofercie posiada frezarki CNC, plotery frezujące, centra frezujące, 5 osiowe centra obróbcze, cutter, grawerki, drukarki 3D, termoformierki i maszyny CNC na zamówienie. Urządzenia te z powodzeniem wykorzystywane są jako maszyny do obróbki drewna, maszyny do obróbki pleksy, maszyny do krojowni, maszyny do produkcji mebli, maszyny do agencji reklamowych i do wielu innych zastosowań.

InfoTEC CNC jako mocny partner w biznesie wspiera swoich klientów w osiągnięciu sukcesu w biznesie po przez dostarczanie najwyższej jakości maszyn wyróżniających się precyzją skrawania jaki i wydajnością pracy. InfoTEC podchodzi również kompleksowo do obsługi klienta i zapewnia wsparcie techniczne w trakcie sprzedaży i także po sprzedaży. Zapewnia własny serwis maszyn CNC gwarancyjny i pogwarancyjny. Tak by klient mógł skupić się na budowaniu swojego przedsiębiorstwa i jego konkurencyjności.

Dane adresowe firmy

Adres:Krótka 8, Zasutowo
Miasto:62-330 Nekla
Powiat:Wrzesiński
Województwo:wielkopolskie
GPS:undefined, undefined

Dane kontaktowe

Telefon(y):(61) 8333 999
Kom: +48 665 332 631
www: www.infotec-cnc.com

Branże

 Maszyny do obróbki drewna
Obróbka skrawanie, szlifowanie i frezowanie

Tagi

 frezarka CNC, frezarki CNC, ploter frezujący, plotery frezujące, maszyny do drewna, maszyny do obróbki metalu, maszyny do obróbki drewna, maszyny do produkcji mebli, infotec, infote cnc, frezowanie,

Lokalizacja firmy