zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

"ABC DIRECT CONTACT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kilka słów na temat naszej historii

ABC Direct Contact należy do grona liderów rynkowych specjalizujących się w dostarczaniu korespondencji oraz druków bezadresowych. Jesteśmy z Państwem już od 1995 roku i od tej chwili cały czas sukcesywnie rozwijamy swoją ofertę, tworzymy kolejne punkty na terenie całego kraju oraz powiększamy zaplecze techniczne. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować zawsze najwyższą jakość realizowanej usługi.

Wywodzimy się z branży marketingu bezpośredniego, w której zaistnieliśmy w latach 90-tych jako wyjątkowe przedsięwzięcie o czysto polskim kapitale, osiągające najwyższe pozycje w rankingach agencji BTL oraz legitymujące się własną siecią doręczycieli. Wraz z powołaniem do życia nowego prawa pocztowego rozpoczęliśmy intensywny rozwój działalność Spółki w kierunku świadczenia kompleksowych usług pocztowych, logistycznych i magazynowych, upatrując w nich kluczowy element do funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto z nami współpracować

Profesjonalizm ABC Direct Contact wynika z jednej strony z długoletniego doświadczenia oraz wiedzy a z drugiej strony z ogromnej pasji i zaangażowania w naszą pracę. Jako jeden z najdłużej działających Niepublicznych Ogólnopolskich Operatorów Pocztowych, jesteśmy zarejestrowani w Ogólnopolskim Rejestrze Operatorów Pocztowych prowadzonym przez Urząd Kontroli Elektronicznej (dawniej Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty) pod numerem B-00048. Przez lata pracowaliśmy na naszą renomę i sukces rynkowy. Dziś możemy pochwalić się wieloma lojalnymi Klientami, którzy są usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Swoje usługi świadczymy dla największych przedsiębiorstw z różnych branż: IT, telekomunikacyjnej, sprzedaży detalicznej, wydawniczej, yellow pages oraz wielu innych. Liczba naszych Klientów stale rośnie, co świadczy o tym, że proponujemy naprawdę korzystne warunki.

Zespół ABC Direct Contact

Największą siłą naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Inwestujemy w naszych pracowników, dokładając tym samym wszelkich starań, aby posiadali oni odpowiednie kwalifikacje oraz predyspozycje osobowościowe do realizacji określonych zadań. Nasi pracownicy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem, które nauczyło ich rzetelności oraz radzenia sobie z sytuacjami problemowymi. To właśnie dlatego uzyskujemy tak dużą skuteczność.

Usługi magazynowe

ABC Direct Contact to nie tylko szybkie i bezproblemowe dostarczanie korespondencji oraz druków bezadresowych ale także profesjonalne usługi magazynowe. Jeśli poszukują Państwo powierzchni magazynowej to serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Gwarantujemy korzystne warunki oraz elastyczność i indywidualne podejście.

Magazyn jaki Państwu proponujemy znajduje się w Parku Logistycznym „Słoneczna" w Markach k/ Warszawy. Jest to niezwykle dogodna i bezpieczna lokalizacja. Dodatkowym atutem jest możliwość postoju aut ciężarowych na całodobowo monitorowanym i strzeżonym parkingu.

Specjalizujemy się także w krótkoterminowym udostępnianiu powierzchni paletowych i obsłudze paletowych ładunków tranzytowych. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnej powierzchni magazynowej oraz warunków współpracy to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy!

Dane adresowe firmy

Adres:UL. SŁONECZNA 3C
Miasto:05-270 MARKI
Powiat:WOŁOMIŃSKI
Województwo:mazowieckie
GPS:52.3305387, 21.1056876

Dane kontaktowe

Telefon(y):(22) 334 65 00
FAX: (22) 334 65 01
www: www.abc-dc.com.pl

Branże

 Magazyny, systemy magazynowe, logistyka


Tagi

 magazyny, usługi magazynowe, dostarczanie korespondencji

Lokalizacja firmy