Jesteś tutaj: Strona główna » Magazyny, systemy magazynowe, logistyka » "ABC DIRECT CONTACT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
 

"ABC DIRECT CONTACT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kilka słów na temat naszej historii

ABC Direct Contact należy do grona liderów rynkowych specjalizujących się w dostarczaniu korespondencji oraz druków bezadresowych. Jesteśmy z Państwem już od 1995 roku i od tej chwili cały czas sukcesywnie rozwijamy swoją ofertę, tworzymy kolejne punkty na terenie całego kraju oraz powiększamy zaplecze techniczne. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować zawsze najwyższą jakość realizowanej usługi.

Wywodzimy się z branży marketingu bezpośredniego, w której zaistnieliśmy w latach 90-tych jako wyjątkowe przedsięwzięcie o czysto polskim kapitale, osiągające najwyższe pozycje w rankingach agencji BTL oraz legitymujące się własną siecią doręczycieli. Wraz z powołaniem do życia nowego prawa pocztowego rozpoczęliśmy intensywny rozwój działalność Spółki w kierunku świadczenia kompleksowych usług pocztowych, logistycznych i magazynowych, upatrując w nich kluczowy element do funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto z nami współpracować

Profesjonalizm ABC Direct Contact wynika z jednej strony z długoletniego doświadczenia oraz wiedzy a z drugiej strony z ogromnej pasji i zaangażowania w naszą pracę. Jako jeden z najdłużej działających Niepublicznych Ogólnopolskich Operatorów Pocztowych, jesteśmy zarejestrowani w Ogólnopolskim Rejestrze Operatorów Pocztowych prowadzonym przez Urząd Kontroli Elektronicznej (dawniej Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty) pod numerem B-00048. Przez lata pracowaliśmy na naszą renomę i sukces rynkowy. Dziś możemy pochwalić się wieloma lojalnymi Klientami, którzy są usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Swoje usługi świadczymy dla największych przedsiębiorstw z różnych branż: IT, telekomunikacyjnej, sprzedaży detalicznej, wydawniczej, yellow pages oraz wielu innych. Liczba naszych Klientów stale rośnie, co świadczy o tym, że proponujemy naprawdę korzystne warunki.

Zespół ABC Direct Contact

Największą siłą naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Inwestujemy w naszych pracowników, dokładając tym samym wszelkich starań, aby posiadali oni odpowiednie kwalifikacje oraz predyspozycje osobowościowe do realizacji określonych zadań. Nasi pracownicy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem, które nauczyło ich rzetelności oraz radzenia sobie z sytuacjami problemowymi. To właśnie dlatego uzyskujemy tak dużą skuteczność.

Usługi magazynowe

ABC Direct Contact to nie tylko szybkie i bezproblemowe dostarczanie korespondencji oraz druków bezadresowych ale także profesjonalne usługi magazynowe. Jeśli poszukują Państwo powierzchni magazynowej to serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Gwarantujemy korzystne warunki oraz elastyczność i indywidualne podejście.

Magazyn jaki Państwu proponujemy znajduje się w Parku Logistycznym „Słoneczna" w Markach k/ Warszawy. Jest to niezwykle dogodna i bezpieczna lokalizacja. Dodatkowym atutem jest możliwość postoju aut ciężarowych na całodobowo monitorowanym i strzeżonym parkingu.

Specjalizujemy się także w krótkoterminowym udostępnianiu powierzchni paletowych i obsłudze paletowych ładunków tranzytowych. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnej powierzchni magazynowej oraz warunków współpracy to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy!

Dane adresowe firmy

adres:
UL. SŁONECZNA 3C
miasto:
05-270 MARKI
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.3305387, 21.1056876

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 334 65 00
FAX:
(22) 334 65 01
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 231).
Firmy mazowieckie

 • Perspectum Magdalena Szczykowska
  adres: 05-091 Ząbki, Szwoleżerów 128A
  branża: Kosmetyki
  Zapraszamy do hurtowni artykułów fryzjerskich LaPuella w Ząbkach pod Warszawą. Oferujemy szereg akcesorii fryzjerskich, w szczególności szeroki wybór kosmetyków pielęgnacyjnych dla włosów zniszczonych, suchych i zaniedbanych. Znajdziecie u nas także mnóstwo elementów wyposażenia profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Zapraszamy na zakupy!
 • Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o.
  adres: 00-491 WARSZAWA, Marii Konopnickiej 6
  branża: Audytorskie usługi
  Instytut Bezpieczeństwa Biznesu funkcjonuje od 1994 roku świadcząc wyspecjalizowane usługi w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, adresowane głównie do biznesu. Struktura Instytutu i kierunki działań poszczególnych komórek organizacyjnych zostały zaplanowane w taki sposób, aby Klienci mogli otrzymać od nas każdą pomoc w zorganizowaniu lub podniesieniu na wyższy poziom swojego bezpieczeństwa oraz w doraźnym lub perspektywicznym rozwiązaniu wszystkich, nawet. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
  adres: 05-816 Reguły, ul. Herbaciana 9
  branża: Automatyka przemysłowa
  Powstała w 1989 roku firma  LAB-EL oferuje elektroniczną aparaturę kontrolno pomiarową służącą do pomiarów, rejestracji, sygnalizacji przekroczeń wartości progowych, sterowania i regulacji takich wielkości fizycznych jak: - wilgotność, - temperatura, - ciśnienie, - pomiary meteorologiczne (np. prędkość i kierunek wiatru), - wielkości fizyczne procesów przemysłowych, - i inne wg. wymagań klientów. Oferta obejmuje przyrządy o dowolnej konfiguracji, począwszy. ...

Firmy z branży Magazyny, systemy magazynowe, logistyka

 • Logsoft Krzysztof Krysiak Aleksander Latkowski S.C.
  adres: 92-516 Łódź, Puszkina 80
  Firma Logsoft istnieje od 2006 r. Specjalizujemy się w dostarczaniu komplesowych rozwiązań logistycznych począwszy od zaprojektowania procesów magazynowych po wdrożenie systemu zarządzania magazynem. Dzięki systemowi Lite WMS możemy zaoferować rozwiązania znane do tej pory tylko w bardzo kosztownych zarówno w zakupie jak i w utrzymaniu systemach klasy WMS. Naszym celem jest wypełnienie luki między prostymi i mało elastycznymi rozwiązaniami a systemami o dużych możliwościach. ...
 • UTBPolska - Wózki widłowe używane Linde, Still Poznań, Września, Szamotuły
  adres: 63-000 Środa Wlkp, Chwałkowo 22B
  UTBPolska to profesjonalny sklep z wózkami widłowymi znajdujący się na terenie wielkopolski koło miejscowości Poznań. Świadczymy zarówno sprzedaż specjalistycznych używanych wózków widłowych takich marek jak LINDE, STILL czy Toyota. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby dobrać odpowiedni wózek dopasowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Podczas wynajmu lub sprzedaży wózka widłowego zwracamy uwagę na stan techniczny maszyny, dlatego kupując od nas wózek. ...
 • POL-WIDŁAK SERWIS Sp.j
  adres: 20-701 LUBLIN, ul.Nałęczowska 55 B
  Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych,spalinowych,elektrycznych,magazynowych. Serwis u klienta i naprawy warsztatowe wózków.Badanie techniczne i konserwacje zgodne z UDT. Autoryzowany dealer TOYOTA , Sprzedaż i naprawy wózków ręcznych paletowych - dealer ZAKREM GRAJEWO. Sprzedaż części zamiennych do wszystkich marek wózków. Sprzedaż i mantaż opon pneumatycznych i superelastycznych - dealer CONTINENTAL. Wynajem i tarnsport wózków.
 • GENERIX
  adres: 30-224 Kraków, ALEJA MODRZEWIOWA 9
  Generix to firma zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie nowoczesnych rozwiązań kontroli m.in. systemy rejestracji czasu pracy, kontroli zleceń i produkcji, kontroli dostępu, kontroli pracy wartowników, rozliczania czasu w przedszkolach i telewizja przemysłowa. Firma działa od 1999 roku.
 • LemonSystem
  adres: 80-180 Gdańsk, Guderskiego 26/6
  LemonSystem jest producentem oprogramowania dla firm: Business Intelligence, Systemy ERP, MRP, ERP, CRM, e-commerce; Tworzy wydajne rozwiązania IT - zarządzanie personelem, logistyka, gospodarka magazynowa; przetwarzanie i transformacja danych, modernizacja rozwiązań IT.