Jesteś tutaj: Strona główna » Lekarze » cmgdanska46.pl
 
 

cmgdanska46.pl


Witamy w Centrym Medycznym Gdańska 46 w Łodzi


Nasza Ośrodek posiada bogata oferte usług począwszy do profilaktyki jamy ustnej (usuwanie kamienia, wybielanie zębów, piaskowanie) poprzez estetycznę odbudowy zębów na implantach kończac.

Zaufanie, którym pacjenci nas obdarzyli oparte jest na wieloletnim doświadczeniu oraz wykorzystanie nowoczesnych technologi w procesie leczenia.

Pragnąc oferować nowoczesna i specjalistyczna opiekę stomatologiczna stale kształcimy się uczestnicząc w specjalistycznych kursach medycznych.

Naszym głownym celem jest Państwa komfort i zadowolenie, dlatego każdy może liczyć na indywidualne podejście. Każdego naszego pacjenta obejmujemy fachową i kompetentną opieka stomatologiczną.

W trosce o czas naszych pacjentów, każda wizyta gabinecie ustalana jest zgodnie z ich preferencjami.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Gdańska46
miasto:
90-730 Łódź
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
504 969 210
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 67038).
Firmy łódzkie

Firmy z branży Lekarze

 • Medivit
  adres: 70-506 Szczecin, Starzyńskiego 2
  Firma Medivit specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu różnego rodzaju alergii. Lokalizacją firmy jest Szczecin i oferta testów alergicznych oraz odczulania jest skierowana głównie do osób ze Szczecina i okolic. Nasz alergolog przy pomocy testów alergicznych zdiagnozuje rodzaj alergii, a następnie dobierze optymalny rodzaj terapii. Ponadto jeśli nasz pacjeny ma problem z paleniem, możemy zaoferować innowacyjną metodę, dzięki któremu rzucanie palenia w końcu będzie łatwe i. ...
 • Agnieszka Zaleska-Gajek Praktyka Lekarska
  adres: 54-028 Wrocław, Rajska 71
  Agnieszka Zaleska-Gajek oferuje usługi w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Gabinet ginekologiczny, który mieści się we Wrocławiu wyposażony jest w wysokiej jakości aparaturę zapewniającą komfort prowadzenia ciąży , badań okresowych, oraz diagnozowania stanu zdrowia matki i dziecka przed urodzeniem. Specjalista Agnieszka Zaleska-Gajek stale uczestniczy w szkoleniach i kursach odnośnie ginekologii i położnictwa co w rezultacie jest najlepszą gwarancją jakości oferowanych. ...
 • LPUStomatologia - dentysta Rzeszów
  adres: 35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 31C
  Gabinet stomatologiczny mieszczący swoją siedzibę w Rzeszowie. Stomatolodzy z pełnią pasji i doświadczeniem. Wyspecjalizowana kadra oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki temu Twój pobyt w naszej placówce przebiegnie szybko i bez żadnych problemów. Wszystko na wysokim standardzie. Wejdź na naszą stronę i sprawdź.
 • Akupunktura Wrocław
  adres: 53-323 Wrocław, Gajowicka 145A/1
  Lek. med. Choijilsuren Enkhtuya zajmuje się medycyną wschodnią, a dokładnie akupunkturą. Znana swoim klientom jako dr Inka, codziennie leczy tą metodą wielu klientów. Dr Inka studiowała na Uniwersytecie Akademii Medycznej w Mongolii i stamtąd przeniosła swoją wiedzę, aby leczyć w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu. Akupunktura w jej pracy łączona jest z klasyczną medycyną akademicką, dzięki temu możliwe osiąganie jest znakomitych efektów leczenia.
 • Dr Nowosielska Okulistyka i Chirurgia Oka
  adres: 01-249 Warszawa, Gizów 1 lok.U2A
  Jeżeli szukasz fachowej pomocy okulistycznej w Warszawie, warto abyś skorzystał z pomocy naszej kliniki prywatnej. Specjalizujemy się w takich dziedzinach okulistyki jak: chirurga plastyczna powieki, optometria, okulistyka dziecięca, mikrochirurgia oka. Nasi lekarze to doświadczeni lekarze z ogromną pasją, dla których najważniejsza jest pomoc pacjentom. Tutaj możesz liczyć na indywidualne podejście lekarza, zrozumienie i troskę o Twoje zdrowie. W placówce wykonasz też. ...