Jesteś tutaj: Strona główna » Laboratoria » Renggli sp. z o.o
 
 

Renggli sp. z o.o

W naszej firmie zapewniamy Państwu wykwalifikowaną i fachową obsługę w zakresie produkcji mebli laboratoryjnych. Doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania. Gwarantujemy, że wykonamy meble z dbałością o każdy szczegół dzięki fabrykom z najnowocześniejszym sprzętem. Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu laboratoryjnego oraz instalacją, serwisem i konserwacją. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Oferowane usługi:
- Meble Laboratoryjne

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Handlowa 6a
miasto:
15-399 Białystok
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(85) 710 18 77
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90823).
Firmy podlaskie

 • Fundacja Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych
  adres: 15-424 BIAŁYSTOK, ul. Lipowa 51
  branża: Pozostałe
  Organami Fundacji są Rada Fundacji i Zarząd. Rada Fundacji składa się z fundatorów i członków Europejskiego Stowarzyszenia Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych - Oddział Polski. Kadencja Rady jest nieograniczona. Rada działa na podstawie uchwalonego przez siebie regulaminu. Do najważniejszych celów działalności zaliczono wspomaganie Stowarzyszenia poprzez: upowszechnianie wiedzy z zakresu problematyki ekologiczno-ekonomicznej, rozwijanie kontaktów z krajowymi i. ...
 • SOLO KSIĘGOWOŚĆ, BIURO RACHUNKOWE BIAŁYSTOk
  adres: 15-111 Białystok, al.1000Lecia P.P. 4
  branża: Księgowość
  Solo Księgowość to profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich firm. Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Białymstoku to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Przemawiają za nami lata praktyki, doświadczenie zawodowe i jakość kontaktów z Klientami. Niezawodnie od 10 lat.
 • Centrum Stomatologiczne DEMED s.c.
  adres: 18-400 Łomża, Słowackiego 7a
  branża: Stomatolodzy, protetycy, ortodonci
  Centrum Stomatologiczne Demed przedstawia swoją obfitą ofertę na danej stronie online. Wyszkolony zespół specjalistów para się takimi dziedzinami stomatologii, jak: protetyka, ortodoncja oraz stomatologia zachowawcza. Obszar usług obejmuje: leczenie kanałowe, usunięcie zęba jednokorzeniowego, lakierowanie, wkład z włókna szklanego. Centrum funkcjonuje w godzinach wygodnych dla klientów, również w weekendy.
 • AAPLUS Auto wypożyczalnia Białystok
  adres: 15-76 BIAŁYSTOK, ul. Ogrodniczki 45A
  branża: Wynajem maszyn i sprzętu bez obsł. operatorskiej, wypoż. sprzętu osobis. i AGD
  Firma istnieje od 1995r. Zajmujemy sie wynajmem samochodow osobowych. W ofercie posiadamy miedzy innymi: Daewoo,Audi,Opel,Ford,Bmw,Chrysler ... Bialystok tel. (085)6611830, 0601827788 Na terenie woj.podlaskiego dowoz auta do klienta.
 • Purzeczko-Grupa Securitas Sp. z o.o.
  adres: 18-400 ŁOMŻA, ul. Nowa 3a
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Purzeczko-Grupa Securitas to firma z ponad 10-letnią tradycją w branży ochrony osób i mienia. Działalność rozpoczęliśmy jako prywatny podmiot gospodarczy. Dynamiczny rozwój firmy spowodował przekształcenie się w spółkę prawa handlowego. W 2008 roku połączyliśmy swoją markę ze światową marką Securitas. Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną oraz komplementarną firmą. Zakres naszych usług: - monitoring, - ochrona fizyczna stała, - patrole, - ochrona osobista, -. ...

Firmy z branży Laboratoria

 • Laboratoriun Diagnostyki Molekularnej GENMED s.j.
  adres: 61-806 Poznań, ul. Św. Marcin 49
  Niestety bywa i tak, że ojcowie nie mają pewności, czy wychowują swoje dzieciaki. Dlatego też wielkim ułatwieniem dla nich są testy DNA, wskutek których sytuacja jest przejrzysta. Jeśli pragnie się przeprowadzić badanie na ojcostwo należy wybrać się do Laboratorium GenMed, zlokalizowanego w stolicy Wielkopolski przy Św. Marcina 49. Nie należy żyć w niepewności, albowiem oddziałuje to negatywnie na wiele osób. W przypadku wątpliwości odpowiedzi udzielane są pod numerem. ...
 • Renggli sp. z o.o
  adres: 15-399 Białystok, Handlowa 6a
  W naszej firmie zapewniamy Państwu wykwalifikowaną i fachową obsługę w zakresie produkcji mebli laboratoryjnych. Doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania. Gwarantujemy, że wykonamy meble z dbałością o każdy szczegół dzięki fabrykom z najnowocześniejszym sprzętem. Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu laboratoryjnego oraz instalacją, serwisem i konserwacją. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. Oferowane usługi: - Meble Laboratoryjne
 • Medicogen
  adres: 61-806 Poznań, ul. Św. Marcin 49
  Strona www.medicogen.pl to serwis informacyjny, za pomocą jakiego można zakupić testy, oferujące zrealizowanie badania na ojcostwo, jak również uzyskać ważne wiadomości na temat badań DNA na ustalenie ojcostwa. To pierwszy krajowy serwis internetowy, jakiego tematyką są badania genetyczne. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 061 851 0211, albo też na maila - medicogen@medicogen.pl.
 • Synevo
  adres: 31-143 Kraków, ul. Basztowa 15/3
  Firma Synevo zajmuje się prowadzeniem badań nasienia. Celem badania jest oznaczenie parametrów makro i mikroskopowych nasienia, które składają się na badanie ogólne nasienia, dzięki któremu można wcześnie wykryć ewentualną chorobę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
 • HIH Prywatna Przychodnia N.Z.O.Z.
  adres: 51-163 Wrocław, Kromera 2
  Leczenie człowieka powinno być prowadzone na najwyższym poziomie, dlatego też HiH Prywatna Przychodnia N.Z.O.Z wyświadcza najlepsze usługi w mieście. Przychodnia zlokalizowana jest przy Al. Kromera 2 we Wrocławiu. W materii zdrowia nie należy zaryzykować, tylko przekazać je w ręce prawdziwych fachowców. Wizytę umówić można dzwoniąc pod numer 71 35 000 35. Przychodnia oferuje również szczepionki, oraz przeprowadzanie badań.