Jesteś tutaj: Strona główna » Kwiaciarnie » Warsztat » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy Warsztat

Lokalizacja siedziby firmy:
61-744 Poznań, ul. 23 Lutego 36, woj. wielkopolskie


Firmy wielkopolskie

 • AGROBOSS ZBIGNIEW SOBEK
  adres: 62-081 Przeźmierowo, UL. ŻURAWIA 7
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  TWORZENIE I WDRAŻANIE SPECJALISTYCZNEGO OPROGRAMOWANIA ROLNICZEGO, DLA HODOWLI ZWIERZĄT, ŻYWIENIA ZWIERZĄT I UPRAW POLOWYCH. OFERUJEMY WŁASNE OPROGRAMOWANIE, TWORZYMY OPROGRAMOWANIE NA ZLECENIE. JESTEŚMY AUTORAMI I WYKONAWCAMI DUŻEGO SYSTEMU KRAJOWEGO "BOS" DLA POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW BYDŁA MIĘSNEGO. POSIADAMY BLISKO 500 INSTALACJI DLA STAD BYDŁA MLECZNEGO, DROBIU I ŚWIŃ. DZIAŁAMY NA RYNKU ROLNICZYM OD 20 LAT. DZIAŁAMY W ZESPOLE DOŚWIADCZONYCH INFORMATYKÓW I POSIADAMY. ...
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.
 • TECHNOLOGIE SPOŻYWCZE mgr inż. Maciej Gera
  adres: 60-365 POZNAŃ, ul. Szamotulska 40/2
  branża: Doradztwo
  TECHNOLOGIE SPOŻYWCZE, MGR INŻ. MACIEJ GERA 60-365 Poznań ul. Szamotulska 40 tel./fax +48-61 8 618 506 tel.+48 0-502 608 264 http: www.tsgera.za.pl, e-mail: tsgera@wp.pl DORADZTWO TECHNOLOGICZNE, NOWE PRODUKTY RECEPTURY, NOWOCZESNE DODATKI FUNKCJONALNE PRZEDŁUŻANIE TRWAŁOŚCI PRODUKTÓW, NORMY ZAKŁADOWE, INSTRUKCJE TECHNOLOGICZNE PRODUKCJA PILOTAŻOWA, WDROŻENIA Nasze specjalności to: musztardy, ketchupy, sosy, dressingi, majonezy, dżemy, syropy, soki . ...
 • ENVIROTECH sp. z o.o.
  adres: 60-845 Poznań, ul. Jana Kochanowskiego 7
  branża: Budownictwo
  Envirotech to firma usługowo-handlowa, działająca w branży sanitarnej od 1989 roku. Jej działalność obejmuje sprzedaż urządzeń oraz usługi z dziedziny inżynierii środowiska. Oferta przedsiębiorstwa bazuje na urządzeniach i technologiach energo- oraz wodooszczędnych, które znajdują zastosowanie w: ciepłowniach i kotłowniach, stacjach uzdatniania wody, węzłach cieplnych, instalacjach wewnętrznych (c.o., c.w.u., wod.-kan.), instalacjach solarnych, instalacjach. ...
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.
  adres: 61-842 Poznań, Za Bramką 1
  branża: Doradztwo
  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy to miejsce, w którym pracuje doświadczony, pełen profesjonalizmu i chęci wsparcia zespół prawników. Firma ta zajmuje się wsparciem prawnym klientów biznesowych oraz indywidualnych, specjalizując się głównie w sprawach związanych ze spółkami, nieruchomościami oraz dużymi transakcjami. Możesz tu zasięgnąć porady na przykład podczas zakładania lub likwidacji spółki oraz w trakcie sporów korporacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

Firmy z branży Kwiaciarnie

 • Borówkowa 2- ekskluzywna kwiaciarnia
  adres: 55-075 Bielany Wrocławskie, ul. Borówkowa 2
  Kwiaciarnia Borówkowa 2 tworzy autorskie, oryginalne kompozycje kwiatowe w ekskluzywnej kwiaciarni w Bielanach Wrocławskich. Nasze bukiety są idealnym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby. Kwiaciarnia Borówkowa 2 dostarczy kwiaty do wskazanego przez Ciebie miejsca. Zamawiając kwiaty masz pewność, że będą wykonane przez florystę z wieloletnim doświadczeniem i pasją do sztuki.
 • Ania Kwiaciarnia Świtała E.
  adres: 88-400 Żnin, Śniadeckich 14
  Oferujemy piękne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. Kwiaciarnia Ania posiada trzydziestoletnią tradycję. Nasze bukiety to połączenie znajomości technik florystycznych z nutką oryginalności. Układamy wiązanki okolicznościowe, eleganckie bukiety ślubne, stroiki świąteczne, kosze kwiatowe, bukiety z kwiatów sztucznych. Oferujemy również pojedyncze kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe oraz usługę dekoracyjnego pakowania prezentów. Ponadto zajmujemy się oprawą kwiatów. ...
 • Kwiatowy Styl Małgorzata Stocka
  adres: 03-287 Warszawa, Głębocka 15
  Oferujemy kwiaty, bukiety i dekoracje na wszystkie możliwe okazje. Wyróżnia nas również artystyczne pakowanie prezentów. Dzięki doświadczeniu i niezwykłej fantazji z przyjemnością doradzimy jak można czerpać radość z kwiatów. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie – podzielimy się z Tobą swoim entuzjazmem! Kwiatowy Styl oferuje kompozycje kwiatowe na każdą okoliczność od ślubów, uroczystości rodzinnych przez rocznice, chrzciny, aż po inne wyjątkowe dni.
 • Florystyka ślubna by Polka Flower
  adres: 01-793 Warszawa, ul. Rydygiera 8
  Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowych i niepowtarzalnych dekoracji kwiatowych na ślub. Wykonujemy zarówno bukiety, jak i kompozycje, które ozdobią salę weselną lub kościół. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego zakres naszych usług jest dość szeroki. Dekorujemy nie tylko kwiatami, ale także takimi akcesoriami jak świece, lampiony czy modne litery LOVE. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę internetową: polkaflower.pl.
 • Kwiaciarnia Flo-Art
  adres: 00-487 Warszawa, ul. Senacka 1
  Zapraszamy do naszej kwiaciarni w Warszawie. Nasza firma istnieje od 1990 r. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie i bezcenną wiedzę w zakresie pielęgnacji, przycinania i układania kwiatów. Naszym celem jest idealna kompozycja bukietów ślubnych, wiązanek, kompozycji kwiatowych. Na terenie Warszawy oferujemy dowóz kwiatów w cenie. Zapraszamy!