Jesteś tutaj: Strona główna » Księgarnie » NOVATECH
 
 

NOVATECH

Największa i najstarsza księgarnia internetowa IT. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową wszystkich liczących się wydawnictw polskich jak i światowych. Wydawnictwa polskojęzyczne to HELION, One Press, PROMISE, PWN, ReadMe, zaś wydawnictwa anglojęzyczne to Microsoft PRESS, O'Reilly, The Pragmatic Bookshelf, Rockynook...
WSZYSTKIE KSIĄŻKI IT POD JEDNYM ADRESEM - to nasza idea.
Dużą część książek, dzięki odpowiednim zapasom magazynowym, zamawiający otrzymuje następnego dnia. Prowadzimy szeroką współprace z ośrodkami akademickimi i szkoleniowymi na terenie całego kraju.
W naszej ofercie znajduje się również oprogramowanie Corel, Symantec, Microsoft z całym asortymentem systemów operacyjnych i serwerów.
Prowadzimy również w wąskim zakresie sprzedaż wybranych modeli notebooków, czytników e-booków, GPS kierując się oceną poszczególnych modeli i polecająć tym samym jedynie wybrane, najlepsze naszym zdaniem a zarazem najtańsze modele.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Renesansowa 6-42
miasto:
26-610 RADOM
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
51.3664983, 21.12638

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 389 76 07
FAX:
(48) 360 22 67
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 29027).
Firmy mazowieckie

 • TEKNIKA Sp. z o.o.
  adres: 01-167 WARSZAWA, UL. ZAWISZY 12/40
  branża: Maszyny do obróbki drewna
  Firma TEKNIKA Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem renomowanych firm włoskich producentów maszyn i urządzeń do obróbki drewna oraz szkła, produkcji mebli i stolarki budowlanej. Na rynku polskim istnieje od 1998r. Obecnie reprezentujemy znane i cenione marki: - Primultini, Storti, (z grupy maszyn do obróbki drewna litego), - Spanevello (maszyny i linie do łączenia na długość), - Salvador (optymalizerki oraz linie do cięcia poprzecznego), - Balestrini, Camam. ...
 • Qumak-Sekom S.A.
  adres: 00-807 WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 94
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  QUMAK-SEKOM SA - integracja systemów informatycznych (CRM, Call Center - integracja sieciowa, biznesowa, aplikacji)
 • KOLCZYKARNIA Mirosław Chechelski
  adres: 05-800 Pruszków, Al. Wojska Polskiego 33/1
  branża: Sklepy internetowe
  Nasza firma zajmuje się tworzeniem ręcznie wykonywanej biżuterii. Oferujemy najwyższych standardów biżuterię typu hand made. W ramach naszej oferty znajdą Państwo klipsy, kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiory, breloki. Wykonujemy zestawy biżuterii w postaci materiałów reklamowych oraz produktów dla pracowników, które oferujemy dla firm. Prowadzimy sprzedaży hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do współpracy!
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • Atrakcje weselny Wstyl
  adres: 28-520 Opatowiec, Kraśniów 25
  branża: Elektronika
  Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów oraz przyjęć a także imprez firmowych i okolicznościowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją od postawienia hali czy namiotu, organizację cateringu i dekoracje sali oraz kościoła po oprawę muzyczną w postaci skrzypaczki i wokalisty a także różnego rodzaju pokazów barmańskich i nie tylko.

Firmy z branży Księgarnie

 • Wydać Książkę.pl
  adres: 00-844 Warszawa, Grzybowska 85c
  W zależności od tego co do tej pory przeczytaliśmy, w jakim wieku oraz w której sytuacji, nasze zamiłowanie literaturą jest większe czy też mniejsze. Podobają nam się różnego typu książki. Dziś zakres tematyczny oferowanych dzieł jest bardzo duży. Każda jednostka uwielbiająca czytać odnajdzie coś dla siebie. Nasze zainteresowania konkretną literaturą, wypływają z cech naszego charakteru, otoczenia w którym przebywamy lub ewentualnie również z potrzeby dokształcenia. ...
 • RADI KAMILA NOWAK
  adres: 90-501 ŁÓDŹ, ANDRZEJA STRUGA 34
  FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻ DETALICZNA KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH . ...
 • Księgarnia Podatnika LeksykonBartek Pułtużycki
  adres: 76-200 Słupsk, Szczecińska 59
  KSIĄŻKI I PORADNIKI, AKCESORIA PODATNIKA, DRUKI, PIECZĄTKI, USŁUGI KSERO. MASZ FIRMĘ, LUB BĘDZIESZ MIAŁ ??? TA KSIĘGARNIA JEST DLA CIEBIE. ZAPRASZAMY:)
 • Księgarnia Powszechna Spółka jawna Aleksander Kleczewski, Piotr Buda
  adres: 61-772 Poznań, Stary Rynek 63
  Istniejąca od 1996 Księgarnia Powszechna stanowi dziś integralny i natychmiast rozpoznawalny punkt zarówno krajobrazu Poznania, jak również ogólnopolskiego rynku sprzedaży książek. Ze swoją ofertą, obejmującą ok. 100 000 tytułów, plasuje się w ścisłej czołówce największych księgarń naszego kraju. Zdobywane prze lata doświadczenie owocuje jednak nie tylko ogromnym księgozbiorem - o jakości Księgarni Powszechnej, co oczywiste, świadczą przede wszystkim tysiące. ...
 • Księgarnia - Antykwariat "PAPIRUS" S.C. Henryk Kiedel, Adam Iwanowski
  adres: 59-700 Bolesławiec, ul. Głowackiego 5
  Firma powstała w1990 roku. Siedziba mieści się w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Uruchomiliśmy sklep internetowy pod adresem: www.papirus.boleslawiec.pl Zasięg działania obejmuje teen całego kraju. Oferujemy przede wszestkim książki, audiobooki, e-booki, e-czytniki.