Jesteś tutaj: Strona główna » Komputery, oprogramowanie, akcesoria » KS Industry Solutions
 
 

KS Industry Solutions

Proces produkcji to bardzo skomplikowana struktura, która musi być wyjątkowo dobrze przemyślana, aby pracowała wydajnie. Warto w związku z tym, poświęcić nieco czasu na sprawdzenie, czy dotychczasowe schematy, wciąż dają takie rezultaty jakich oczekujemy. Aby jednak zrobić to dobrze, powinniśmy skorzystać ze wsparcia doświadczonej firmy, takiej jak Ks-Iss. Doświadczenie oraz korzystanie z nowoczesnych technologii, pozwalają ekspertom z Ks-Iss na doskonałe przeanalizowanie potrzeb klienta oraz dopasowanie do nich najlepszych produktów. Dzięki temu optymalizacja produkcji może zakończyć się sukces, a wdrożone zmiany znacząco zwiększają wydajność pracy.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Gustawa Eiffel’a 10
miasto:
44-109 Gliwice
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 32 775 50 14
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 91754).
Firmy śląskie

 • Yarrowia Canifelox
  adres: 41-506 Chorzów, Dyrekcyjna 6
  branża: Zwierzęta
  Zwierzęta, podobnie jak ludzie, czasem wymagają dodatkowej dawki witamin, mikro i makroelementów, aby sprawnie funkcjonować. Nie każda dieta pokrywa wszystkie potrzeby czworonoga, dlatego warto jest czasem zainwestować w specjalne preparaty uzupełniające składniki odżywcze. Najwyższej jakości można spodziewać się wyłącznie po produktach Yarrowia Canifelox, za którymi stoją profesjonalne badania w poszukiwaniu optymalnej receptury. Dzięki unikatowemu szczepowi drożdży. ...
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego ALL-TOURIST
  adres: 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, ul. Graniczna 12/211
  branża: Dział. wspierająca i pomocnicza dla transportu; dział. agencji turyst.
  Własny Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny w Darłówku
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TELVIS Sp. z o.o.
  adres: 40-186 Katowice, ul. Karoliny 4
  branża: Telefoniczny sprzęt, centrale
  Firma Telvis od ponad dwudziestu lat oferuje najwyższej jakości urządzenia i systemy łączności telefonicznej oraz alarmowo-rozgłoszeniowej w wykonaniu przemysłowym dla stref zagrożeń grupy I - kategorii M1 i grupy II - kategorii 1. Nasze wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty w zakresie spełnienia dyrektyw ATEX 100A i EMC Unii Europejskiej co upoważnia do stosowania znaku CE. Oprócz najwyższej jakości urządzeń zapewniamy pełną współpracę w zakresie. ...

Firmy z branży Komputery, oprogramowanie, akcesoria

 • Hardsoft_Telekom
  adres: 60-166 Poznań, Namysłowska 17/19
  Firma Hardsoft-Telekom powstała w sierpniu 1992 roku. Od początku działalności zajmuje się sprzedażą systemów komputerowych, wykonaniem sieci oraz instalacją systemów telekomunikacyjnych. Firma działa jednocześnie jako hurtownia sprzętu komputerowego (sprzedaż hurtowa komputerów - Poznań i Wielkopolska).
 • INLIS - G. Włodarski
  adres: 57-400 Nowa Ruda, Armii Krajowej 15
  Firma inLis od początku swojej działalności zajęła się dostarczaniem szeroko pojętych (tzw. Outsourcing'owych) usług informatycznych: - obsługa informatyczna firm - serwis komputerowy - projektowanie i wdrożenie serwisu WWW Głównym celem firmy jest położenie nacisku na jakość świadczonych usług. Naszym Klientom proponujemy skorzystanie z kompletnych rozwiązań teleinformatycznych m.in. - opieka informatyczna - administracja systemami IT - archiwizacja danych -. ...
 • Maciejrajda.pl
  adres: 34-120 Sułkowice, ul.Beskidzka 164
  Za pośrednictwem oferty na maciejrajda.pl zapewniam szeroki zakres usług związanych z programowaniem, co dotyczy między innymi tworzenia aplikacji internetowych. Zapewniam użyteczne aplikacje internetowe. Jednocześnie tworzę strony internetowe, które oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach, co pozwala na uzyskanie stron zgodnych z najnowszymi standardami. Jednocześnie zajmuję się realizowaniem różnych działań związanych z marketingiem w Internecie.
 • Pryzmat Bydgoszcz II Sp. z o.o.
  adres: 85-116 Bydgoszcz, ul. Rynek Zbożowy 7
  Pryzmat to grupa firm, której początki sięgają 1988 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji materiałów do drukarek. Jesteśmy producentem i właścicielem marki Pryzmat. Produkujemy tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych. Skupujemy także zużyte tusze i tonery do drukarek.
 • Rzeczoznawca samochodowy Wojciech Prostacki
  adres: 44-238 Czerwionka-Leszczyny, ul. Brzozowa 2
  1. Sporządzanie opinii dla klientów indywidualnych i instytucji: a) z zakresu techniki motoryzacyjnej b) ustalanie wartości rynkowej pojazdów w systemie InfoExpert i Eurotax przy sprzedaży/ kupnie samochodu, przy ubezpieczaniu pojazdu, przy dochodzeniu swoich praw przed ubezpieczycielem oraz na drodze sądowej, przy ustalaniu wartości księgowej pojazdu c) ustalanie należnego odszkodowania d) dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy e) kosztorysowanie napraw powypadkowych w systemie. ...