Jesteś tutaj: Strona główna » Komputery, oprogramowanie, akcesoria » "ADA.COM.PL" MARIUSZ DWORNICZAK
 
 

"ADA.COM.PL" MARIUSZ DWORNICZAK

NASZA FIRMA
ZAJMUJE SIĘ
• informatyczną obsługą firm
• odzyskiwaniem i zabezpieczaniem danych
• sprzedażą komputerów i podzespołów - sprzedaż w sklepach i na wysyłkę
• tworzeniem i administracją sieci komputerowych
• prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego,
np. komputery, monitory, drukarki, napędy optyczne)

zajmujemy się tworzeniem i nadzorem nad komercyjnymi stronami WWW (wdrażamy
platformy do handlu elektronicznego - B2B, B2C, sklepiki internetowe)
• projektujemy witryny internetowe, hosting
• sprzedajemy oprogramowanie do zabezpieczania i archiwizacji danych
• sprzedajemy i wdrażamy zestawy do podpisu elektronicznego
• sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie do prowadzenia firm m.in. firmy InsERT, Soneta-enova
dla biznesu, Comarch - Optima.
• Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie do komunikacji marketingowej i do dostępu do stron
internetowych. Dystrybuowane przez firmę 3md.pl

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Krzywoustego 2A
miasto:
58-130 ŻARÓW
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.94076, 16.49474

Dane kontaktowe

telefon(y):
(74) 857 03 80
FAX:
(74) 857 03 56
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 456).
Firmy dolnośląskie

 • ReklamoMedia
  adres: 50-265 Wrocław, pl.Bema 3/9
  branża: Agencja Reklamowa
  Wytwarzamy wszelkie elementy reklamowe wspomagające promocję marki i firmy w punktach sprzedaży, m.in.: banery reklamowe Wrocław, kasetony podświetlane, szyldy, tablice reklamowe Wrocław, reklamę na pojazdach (oklejanie aut Wrocław). Wytwarzamy też podświetlane totemy, pylony, wielkoformatowe reklamy, fronty punktów handlowych i usługowych, litery przestrzenne Wrocław oraz inne wizualne systemy oznaczeń.
 • SUBELiH Sp. z o.o.
  adres: 50-541 WROCŁAW, Al. Armii Krajowej 6/1-4
  branża: Budownictwo 2
  Zapewniamy Państwu urzadzenia najwyższej jakości oraz szereg usług związanych z doradztwem. Nasza oferta obejmuje m.in.: - monitoring miast i firm - łącza bezprzewodowe - systemy CCTV - systemy alarmowe - systemy przywoławcze, kontroli dostępu Szczegółowy zakres usług związanych z powyższymi systemami znajdą Państwo naszej stronie www.subelih.pl
 • Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych POL-MAT Sp. z o.o.
  adres: 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8 B
  branża: Transport lądowy, transport rurociągami
  magazynowanie / składowanie: również artykuły spożywcze; transport drogowy, transport międzynarodowy; usługi związane z przeładunkiem, pakowanie
 • RESET2 Sp. z o.o.
  adres: 50-504 WROCŁAW, ul. Jesionowa 23-25
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  RESET2 Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W naszych produktach główny nacisk kładziemy na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą. Oferujemy systemy: - R2płatnik - system płacowo-kadrowy - R2fk - system finansowo-księgowy - R2księga - Księga. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.

Firmy z branży Komputery, oprogramowanie, akcesoria

 • Serwis Laptopów Laptopsfera
  adres: 50-066 Wrocław, Ul. Świdnicka 19 lok.211
  Profesjonalny serwis laptopów i innych urządzeń przenośnych. Diagnozujemy i doradzamy bezpłatnie. Pełen zakres usług - naprawy płyt głównych, reballing układów BGA, naprawa kart graficznych, naprawa po zalaniu, po upadku. Na naszej stronie są interesujące artykuły i porady dotyczące usterek w laptopach. Dowiedz się jak chronić i konserwować swojego notebooka.
 • HotKomp Tomasz Wołek
  adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Ząbkowicka 23/1
  Firma HotKomp to doświadczony zespół informatyków oferujący usługi najwyższej jakości w przystępnej cenie. Tworzenie stron internetowych, obsługa informatyczna firm i klientów indywidualnych, serwis nawigacji gps, sprzedaż komputerów, regeneracja tonerów, usługi reklamowe, grafika komputerowa itp..
 • PROMETEUSZ Sp. z o.o.
  adres: 81-855 Sopot, al. Niepodległości 659
  Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu IT, które realizujemy dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które związane są między innymi z serwisem IT, tworzeniem infrastruktury IT, dostarczaniem sprzętu. Zajmujemy się wirtualizacją oraz konsolidacją systemów, archiwizacją danych, projektowaniem sieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!
 • Serwis komputerów Warszawa - Komputeric
  adres: 03-343 Warszawa, Rembielińska 4/91
  Serwis komputerów Warszawa - Komputeric jest firmą która ratuje klientów z największych opresji informatycznych. Nasze naprawy komputerów wyróżniają się szybkością i profesjonalizmem. Usługi komputerowe oferowane są 24 godz. na dobę, non-stop. Jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem. Udzielamy darmowych porad informatycznych. Pogotowie komputerowe czeka na Twój telefon, aby mógł szybko i sprawnie udzielić Ci pomocy komputerowej.
 • Sklep Zeto Rzeszów
  adres: 35-326 Rzeszów, Rejtana 55
  ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od blisko 45 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem. ...